Zasto debili setaju najbolje ribe?

Nisam bas citao sve postove na ovom Topicu,ne radim to nikada,tek...ako ima slicni odgovor,slobodno ga obrisite.Vidim,brisu se postovi,valjda da bi Svastara sto pre prestigla Lj i S.Al,nije moja stvar....

Ovom ko je postavio Topic:
Bato,ja nosim zlatnu narukvicu,prsten star 200 god(s kolena na koleno to) zlatnu kajlu oko vrata,Rolex,vozim trenutno Forda(jer mi drug slupao BMW 520i) i...i sta sad.Mislis da sam debil?Ili je debil(kako ruzna rec,sacuvaj me Boze) onaj ko postavi ovako nesto uopste.
Ja sam pricao ovde,sta je bilo neki dan na Chatu.Uso faca sa nickom Cekovna_knjizica,prica mi...REDOVI!
Ja opet uso pod mojim nickom,ono,nisu redovi,al ima se s kim popricati.
Govorim u svoje ime,lako cu ja skinuti djindjuve(osim prstena) sa sebe,i aj se kladimo nesto:Opet cu imati sve te koje imam pa i malo vise.Elem,svoje "nedostatke"pretvori u prednost.Kako?Veoma lako.Radi sve sto ONI ne rade,pa da vidis.....
 
neznam kakav avto vozi, neznam koliko para zarađuje mesečno... ali znam da me on prvi nacrtao kao ledenu kocku... da mi je poklonio najlepši stih... da me nasmejao kad sam bila tužna... da me čuvao u snu...

e sad da ima još zlatan lančič oko vrata bio bi previše ;)
 
Muskarci koje vi nazivate "debilima" su nezni, pazljivi i postuju zene za razliku od onih kvazi frajera.
Potrebno je imati nesto mnogo vise od dobrog izgleda. Zene nisu mazohisti da bi volele fasiste.Potrebni su im muskraci pored kojih ce se osecati lepo a ne posesivni kreteni koji misle da smo njihova imovina.
 
Ima tu bar dve stvari - 1. oni nisu debili nego muskom oku kojem se dopadne neka devojka po defaultu muskarac pored nje mora da izgleda kao kreten. Prosto je tako, tako nam sljaka mozak dok ne provalimo da tako radi.

Ili, devojka pored debila je takodje debil kojeg ne provaljujemo jer lepo izgleda..
 

Back
Top