Quantcast

Zasto debili setaju najbolje ribe?

• Začetnik teme Neupucen
  • Datum pokretanja
T

Tara Ana

Gost
Vi mushkarci ste krivi!!!Vi prvo zapazite noge,a onda nevin treptaj u oku,prvo dugu plavu kosu ,a ne i smeran,stidljiv pogled!!!Znam da se pamet odmah ne vidi,ali vi nE DAJETE SHANSU tim stidljivim pametnicama!!!A i one bi mogle da imaju dugu plavu kosu(ali ne zele) ,no i da imaju para ne bi se oblacile kao smeshne ,nafrakane i glupe devojke koje vi gledate.Dodushe svaka od njih ne bi mogla da ima i duge noge,ali to njima nije vazno!!!Najvece ljubavi se radjaju onda kada pri prvom susretu mushkarac nE PRIMETI zenu,pri drugom sutretu JE PRIMETI,a pri trecem NE ZABORAVI!!!

Alexandr

Početnik
Poruka
39
Svaka cast Ana,objasnila si stvar iz sasvim drugog ugla.Devojke su negativci u toj prici,one su te koje prodaju svoje snove(ako ih i imaju) za pare i neku prividnu moc.Momci sa njima jednostavno uzimaju ono sto mogu.Pustimo lepo njih neka zive u svom dvodimenzionalnom svetu , a mi koji vidimo i trecu...pa sta da kazem,zivot nam je dosta komplikovaniji ali uz dosta truda i razmisljanja moze biti mnogo lepsi...

Alexandr

Početnik
Poruka
39
Ali Tara,prici devojci koja ti se ne svidja na prvi pogled samo zato sto ti se cini da je pametna i da ima nesto posebno u njoj bi bilo pristajanje na kopromis,neiskrenost.Da se nelazemo,za sve nas,ma koliko bili pametni i trazili nesto dublje u medjuljudskim odnosima izgled JESTE bitan.

Gost
Klasican izgovor iskomplaksiranih muskaraca - ako se upste i mogu nazvati muskarcima.
Nisu u stanju da sebi navataju nista sto iole vredi pa se vade na te glupe fore da najbolje ribe padaju na debile.
Zapitaj se samo koje je u stvari debil - ti koji setas neki grob ili tip koji pored sebe ima lepoticu.

oxi

Ističe se
Poruka
2.582
Neupucen:
I tako oni to rade sa njima, i one se lepo provode i onda... kad dodju do 27-28-29 itd godina, onda bi da se skrase pored nekog pametnog, uspesnog i po mogucnosti bogatog kome bi pruzile to sto je ostalo od njihovog tela (jer duse ni nemaju)
PIH kako sam ljut!!!! vidi se, hahahahahah

ba`te!
potpuno sam na nashoj strani :)
ej bre dao si i odgovor na svoje i moje pitanje!
ko ih bre ... te koje su bez dudhe i tela!
:)

Keeper

Buduća legenda
Poruka
29.322
Anonymous:
Klasican izgovor iskomplaksiranih muskaraca - ako se upste i mogu nazvati muskarcima.
Nisu u stanju da sebi navataju nista sto iole vredi pa se vade na te glupe fore da najbolje ribe padaju na debile.
Zapitaj se samo koje je u stvari debil - ti koji setas neki grob ili tip koji pored sebe ima lepoticu.
lepoticu, a? :lol: ...... heheheh. ljubi je majka lepu i pametnu .............

rastamann

Poznat
Poruka
7.832
Chan Shaolin Si:
sanja:
paaa... prica se da debili imaju nesto vece ... mozda zato?
pa da uglavnom su debili tatini sinovi koji imaju veci novcanik sto je curama najbitnije...
U chemu je problem? Niko nije kriv shto se rodio u porodici gde kinta nije problem. Ne lechite komplekse na takvim ljudima.Uz to, hvala bogu da ne moraju da se cimaju kroz zivot...Manje ljubomore, please

Milojko Vasic

Ističe se
Poruka
2.525
Anonymous:
... klasican izgovor iskompleksiranih muskaraca ... nisu u stanju da sebi navataju nista sto iole vredi pa se vade na te glupe fore da najbolje ribe padaju na debile ...
Slažem sa sa anonimnim. Ni ja baš nemam utisak da debili šetaju najbolje ribe. Otkud takav zaključak ? Dobro, vidim ponegde da neki ne baš naočit muškarac ima neku baš lepu devojku, ali, zaboga, jasno je valjda da se kod muškaraca cene neki drugi kvaliteti.

E sad, ako je neko šeta profesionalnu "poslovnu pratnju" to je druga priča.

Keeper

Buduća legenda
Poruka
29.322
Milojko Vasic:
Anonymous:
... klasican izgovor iskompleksiranih muskaraca ... nisu u stanju da sebi navataju nista sto iole vredi pa se vade na te glupe fore da najbolje ribe padaju na debile ...
Slažem sa sa anonimnim. Ni ja baš nemam utisak da debili šetaju najbolje ribe. Otkud takav zaključak ? Dobro, vidim ponegde da neki ne baš naočit muškarac ima neku baš lepu devojku, ali, zaboga, jasno je valjda da se kod muškaraca cene neki drugi kvaliteti.

E sad, ako je neko šeta profesionalnu "poslovnu pratnju" to je druga priča.
"money ... it's a gas"

ne, ova recenica je u redu. imate jadnog malog gadnog Pabla Pikasa koji je imao gomilu zena, sve na intelekt i sarm. samo sto toga ovde bas i nemas previse? ...... da, bas se one sponzoruse loze na intelekt ...... vole da slusaju o kubizmu i impresionizmu i tako te stvari.