Quantcast

Zasto debili setaju najbolje ribe?

• Začetnik teme Neupucen
  • Datum pokretanja
N

Neupucen

Gost
I tako oni to rade sa njima, i one se lepo provode i onda... kad dodju do 27-28-29 itd godina, onda bi da se skrase pored nekog pametnog, uspesnog i po mogucnosti bogatog kome bi pruzile to sto je ostalo od njihovog tela (jer duse ni nemaju)
PIH kako sam ljut!!!! vidi se, hahahahahah

N

Neupucen

Gost
pa dobro, nisam bas toliko neupucen dok sam otvorio ovu temu . I jos nesto. Vazno!
Ne trazim ovde zenska objasnjenja niti me interesuju, ovo je iskljucivo muska tema i sad cemo mi njih ovde lepo da izogovaramo kako i zasluzuju!
Jel tako?

Gugleta

Zainteresovan član
Poruka
428
Pa nista.
Jedna varijanta je da joj skines neku 4 modela mladju kolegicu.
I onda je zgotivis toliko da se iz aviona moze vidjeti kako je happy.
I onda se cesto slucajno mimoilazite s ovom prvom.
A ti kuliras maximalno, i elegantno je ignorises.

Ako ti se uopste da gnjaviti oko tako neceg... :? :roll:

T

Tara Ana

Gost
Ne treba pricati o takvim mushkarcima !!!Diskutabilno je i da li su oni debili(ili su drugi mushkarci ogorceni pa im tako"tepaju").Oni su bogati(ne ulazim u to kako su to postali),neki mozda i pametni,ali to devojcicama nije bitno! BITNO JE OVO PRVO!!!Kao sto rekoh,o njima ne trebapricati,vec o onim AMORALNIM,PREPREDENIM,NISKIM,LJIGAVIM stvorenjima koje oni shetaju!!! Prepotentne,uobrazene,ultramoderno obucene,one misle da su iznad ostalih!Ne!One su samo iznad i ispod onih koji SU IH KUPILI!!ONE SU ROBA! A vi sramezljivi,siromashni,neodlucni,nesigurni ,a ustvari pametni,intelektualni,poshteni mushkarci ,gledajte one sramezljive,neodlucne,one koje misle da nisu lepe(a u stvari greshe),one koje depresivno sede kuci i mashtaju o princu na belom konju!!!NE KUPITE MRVICE !!!