Zasto danas zene traze dzentlmene, kada one same nisu dame?!

Pa logicno je:
Zamisli da je dzentlmen nekada bila titula osobe koja nije morala da radi, nije morala da se posvecuje nikome, koja je samo po tituli dobijala paznju okruzenja i td...
Znaci kao dzentlmen, dovoljno ti je da krenes ulicom i ljudi ti se klanjaju, udjes u prodavnicu, ljudi ti otvaraju vrata, prihvataju kese, sedas za stolom, ljudi ti pridrzavaju kaput, u nekom si drustvu, ljudi ti se dodvoravaju, pokusavaju da te intrigiraju, zongliraju manirima, humorom, interesantnim dosetkama i td..
Od suprotnog pola se ocekuje sve to. Da ti placa da jedes, da se potrudi da ti je komforno, toplo, prijatno i zabavno u njenom drustvu i td...

Sve sto se od tebe ocekuje je da si elegantno obucen u javnosti...

Da li bi voleo da te ljudi smatraju dzntlemenom?
 
Ma kakvi džentlmeni, to da žene danas traže takve je mit, ništa drugo. Većina žena (usudjujem se da ne kažem sve jer ipak ne treba generalizovati) tokom tinejdžerskog doba i perioda do neke 25-e, 26-e godine traže laku zabavu, uzbudjenje, momke sa kojima će imati dobar seks i uzbudljivu vezu nabijenu dešavanjima, strastima, promenama itd. Promene ogroman broj partnera ako su iole pristojnijeg izgleda, zaljubljuju se u avanturu i brzinu, najbitnija je zabava. Kad dodje 26-ta godina, kad biološki sat počne da otkucava, onda gledaju da se skrase i nadju nekog stabilnog, mirnog, situiranog tipa koji do tad nije mogao da im prismrdi ali koji je sad opcija jer je svo to vreme vredno radio i učio da bi mogao da pokupi igračku koju su drugi već izvozali. Sa takvima obično prave porodicu i decu, mada se često dešava kad ih lupi kriza da krišom krenu da se jebu da mladjim ili starijim muškarcima koji nude uzbudjenje i izlazak iz čamotinje. Žene su jako emocionalna, hormonalna bića, znaju kako da to prikriju humanističkim pričama o potrazi za džentlmenima i prinčevima na belom konju ali je suština sasvim drugačija. Zato mnogi likovi ne mogu da se načude "kako to da one traže džentlmene a same se ne ponašaju tako". Poenta je da ne traže, nego pričaju da traže da ne bi ispale površne u društvu.

cartoon21.jpg
 

Prilozi

  • redpill.jpg
    redpill.jpg
    119 KB · Pregleda: 9
Ma kakvi džentlmeni, to da žene danas traže takve je mit, ništa drugo. Većina žena (usudjujem se da ne kažem sve jer ipak ne treba generalizovati) tokom tinejdžerskog doba i perioda do neke 25-e, 26-e godine traže laku zabavu, uzbudjenje, momke sa kojima će imati dobar seks i uzbudljivu vezu nabijenu dešavanjima, strastima, promenama itd. Promene ogroman broj partnera ako su iole pristojnijeg izgleda, zaljubljuju se u avanturu i brzinu, najbitnija je zabava. Kad dodje 26-ta godina, kad biološki sat počne da otkucava, onda gledaju da se skrase i nadju nekog stabilnog, mirnog, situiranog tipa koji do tad nije mogao da im prismrdi ali koji je sad opcija jer je svo to vreme vredno radio i učio da bi mogao da pokupi igračku koju su drugi već izvozali. Sa takvima obično prave porodicu i decu, mada se često dešava kad ih lupi kriza da krišom krenu da se jebu da mladjim ili starijim muškarcima koji nude uzbudjenje i izlazak iz čamotinje. Žene su jako emocionalna, hormonalna bića, znaju kako da to prikriju humanističkim pričama o potrazi za džentlmenima i prinčevima na belom konju ali je suština sasvim drugačija. Zato mnogi likovi ne mogu da se načude "kako to da one traže džentlmene a same se ne ponašaju tako". Poenta je da ne traže, nego pričaju da traže da ne bi ispale površne u društvu.

Pogledajte prilog 427600

Odlicno ilustrovano. Da upravo o tome govorim. Bravo.z:mrgreen:

Kao sto si primetio jedna se odmah pronasla.
 
Opet generalizacija. Svako, na kraju, dobije ono sto zasluzi - dzentlmen dobije damu, stoka dobije stoku.

Ovo je smesna izjava.....Tako zene razmisljaju i ona cuvena teza kosmickog privlacenja zeljom....kako sanjas tako ce ti se desavati....Da li bas....

Dete zgazi pijani vozac.....jeste dete je to zasluzilo, pilo po cele dane , razbijalo se od alkohola....

Ali pazite , sa druge strane ova izjava je tacna...
Nedostaje samo jedna rec....POZERAJ.....
 
Pazi-realno me ide na k ono: da je lep , zgodan, zanimljiv, sarmatan, da me nasmeje i da je situiran. Alooo, zeno, sta ti nudis od toga? Jel nudis ti to sve? Ako ne nudis onda pali. On ako ima sve to treba da nadje onu koja nudi sve to. A ne ti da se uslepas i sta da ti on glumi cirkusanta a ti samo da se smeskas na njegove fore? Ne ide bre
 
Ja sam zensko, al u potpunosti odudaram od tih cura- zena koje vi poznajete. Nisam ni stara, pa da kazem eto to su druga vremena, a i znam jako puno i cura i zena koje su dobre osobe, kvalitetne i nemaju nista zajednicko sa opisom tog "vaseg" zenskog pola. Tako, da me bas cudi da je stanje tako crno, kao sto ga predstavljate, jer realno, mislim da je to stvar u kojim krugovima se neko krece. Ako muskarac vidi samo sponzoruse i ***** to znaci da ide tamo gdje su one i da trazi takve al bi htio da bas takve budu fine prema njemu. Takodje, ako cura izlazi na mjesta gdje se sepure momci svojim perjem koji su zenskarosi, naravno da nece na takvim mjestima naci finog momka. Sve u svemu, mislim da nezrele osobe imaju nerealna ocekivanja. Ja ne srecem lose muskarce i lose zene, jer biram drustvo. S toga, nemam razloga nit za kakvu gorcinu.

Inviato dal mio HUAWEI TAG-L01 utilizzando Tapatalk
 
Ja sam zensko, al u potpunosti odudaram od tih cura- zena koje vi poznajete. Nisam ni stara, pa da kazem eto to su druga vremena, a i znam jako puno i cura i zena koje su dobre osobe, kvalitetne i nemaju nista zajednicko sa opisom tog "vaseg" zenskog pola. Tako, da me bas cudi da je stanje tako crno, kao sto ga predstavljate, jer realno, mislim da je to stvar u kojim krugovima se neko krece. Ako muskarac vidi samo sponzoruse i ***** to znaci da ide tamo gdje su one i da trazi takve al bi htio da bas takve budu fine prema njemu. Takodje, ako cura izlazi na mjesta gdje se sepure momci svojim perjem koji su zenskarosi, naravno da nece na takvim mjestima naci finog momka. Sve u svemu, mislim da nezrele osobe imaju nerealna ocekivanja. Ja ne srecem lose muskarce i lose zene, jer biram drustvo. S toga, nemam razloga nit za kakvu gorcinu.

Inviato dal mio HUAWEI TAG-L01 utilizzando Tapatalk

aha
a dosla si ovo da nam kazes jer..
 
Ja sam zensko, al u potpunosti odudaram od tih cura- zena koje vi poznajete. Nisam ni stara, pa da kazem eto to su druga vremena, a i znam jako puno i cura i zena koje su dobre osobe, kvalitetne i nemaju nista zajednicko sa opisom tog "vaseg" zenskog pola. Tako, da me bas cudi da je stanje tako crno, kao sto ga predstavljate, jer realno, mislim da je to stvar u kojim krugovima se neko krece. Ako muskarac vidi samo sponzoruse i ***** to znaci da ide tamo gdje su one i da trazi takve al bi htio da bas takve budu fine prema njemu. Takodje, ako cura izlazi na mjesta gdje se sepure momci svojim perjem koji su zenskarosi, naravno da nece na takvim mjestima naci finog momka. Sve u svemu, mislim da nezrele osobe imaju nerealna ocekivanja. Ja ne srecem lose muskarce i lose zene, jer biram drustvo. S toga, nemam razloga nit za kakvu gorcinu.

Inviato dal mio HUAWEI TAG-L01 utilizzando Tapatalk

Ne znam za ostale, ali ja znam milion devojaka koje ovako kazu...

Znaci one su dobre, i znaju samo dobre devojke...
I obicno od toga ne bude nista, znaci ne prosek, nego bude gore od proseka...
Kljucna rec normalno i ovaj put deluje...sve sto nije ljudski je normalno kod takvih devojaka i posmatraca i sagovornika , govornika....

I kljucna stvar je u poslednjoj recenici...
Sto manje primecujes to ti je zivot lepsi....
Ono kako si dosao do toga, najbolje je precutati...
 
Ja sam zensko, al u potpunosti odudaram od tih cura- zena koje vi poznajete. Nisam ni stara, pa da kazem eto to su druga vremena, a i znam jako puno i cura i zena koje su dobre osobe, kvalitetne i nemaju nista zajednicko sa opisom tog "vaseg" zenskog pola. Tako, da me bas cudi da je stanje tako crno, kao sto ga predstavljate, jer realno, mislim da je to stvar u kojim krugovima se neko krece. Ako muskarac vidi samo sponzoruse i ***** to znaci da ide tamo gdje su one i da trazi takve al bi htio da bas takve budu fine prema njemu. Takodje, ako cura izlazi na mjesta gdje se sepure momci svojim perjem koji su zenskarosi, naravno da nece na takvim mjestima naci finog momka. Sve u svemu, mislim da nezrele osobe imaju nerealna ocekivanja. Ja ne srecem lose muskarce i lose zene, jer biram drustvo. S toga, nemam razloga nit za kakvu gorcinu.

Inviato dal mio HUAWEI TAG-L01 utilizzando Tapatalk

dobro, ti si nam svetla tačka
a imaš li ti svog muškarca, i ako ga nemaš, zašto ga nemaš, po tvom mišljenju?
 
Ja sam zensko, al u potpunosti odudaram od tih cura- zena koje vi poznajete. Nisam ni stara, pa da kazem eto to su druga vremena, a i znam jako puno i cura i zena koje su dobre osobe, kvalitetne i nemaju nista zajednicko sa opisom tog "vaseg" zenskog pola. Tako, da me bas cudi da je stanje tako crno, kao sto ga predstavljate, jer realno, mislim da je to stvar u kojim krugovima se neko krece. Ako muskarac vidi samo sponzoruse i ***** to znaci da ide tamo gdje su one i da trazi takve al bi htio da bas takve budu fine prema njemu. Takodje, ako cura izlazi na mjesta gdje se sepure momci svojim perjem koji su zenskarosi, naravno da nece na takvim mjestima naci finog momka. Sve u svemu, mislim da nezrele osobe imaju nerealna ocekivanja. Ja ne srecem lose muskarce i lose zene, jer biram drustvo. S toga, nemam razloga nit za kakvu gorcinu.

Inviato dal mio HUAWEI TAG-L01 utilizzando Tapatalk

naivno i skroz pojednostavljeno posmatranje stvari
 
A sto se tice teme...

Slusao sam price......ja trazim inteligentnog...........hmmmmm, to je mozda i tacno do 12 godine zivota devojcice...
Slusao sam price......ja trazim dobrog...............hm to je mozda tacno do 16 godine zivota devojcice.....posle toga dodaju jednu rec....MENI.
Slusao sam price......ja trazim dzentlmena...........i to je tacno dok se neka ne zainteresuje za njega a onda ....pa nemoj da budes dzentlen prema njoj, ti joj se nabacujes

I tako.....pricaju one svasta....

Ali malo hrabrosti i srca imaju za ono sto pricaju......bi da dobiju , a ne da odrze.....treba podrzati i inteligentnog i dobrog i dzentlmena, ne recima, nego odnosima, ne podrzavanje kao pomoc, nego da je vas zivot moguc i uskladjen sa zivotom takve osobe...
 
dobro, ti si nam svetla tačka
a imaš li ti svog muškarca, i ako ga nemaš, zašto ga nemaš, po tvom mišljenju?
Imam svog muskarca. Udata sam iz ljubavi, nista nije imao, i ovo sad sto imamo zajedno smo stekli. Imamo i djecu. Dakle, samo hocu da skrenem pogled da ima i ljepote u ljudima, nisu svi isti. Znam da ovaj svijet ide u pogresnom pravcu, ali uvijek je bilo i losih i dobrih i uvijek ce biti. Naucila sam kroz zivot da ne generalizujem ljude.

Inviato dal mio HUAWEI TAG-L01 utilizzando Tapatalk
 

Back
Top