Zasto danas vecina devojaka ne pruza sansu dobrim momcima?

Ne znam, čini mi se da se stvari nisu mnogo promenile. Gldam neke klince, sad već unučad mojih prijatelja, i mada su nove generacije drugačije, pre svega impulsivnije i više sklone eksponiranju nego u moje vreme, u suštini je to isto. Samo su se mogućnosti promenile. Muškarci su slepi kraj očiju, a devojke procenjuju kako da dođu do najboljeg mužjaka

Лоше васпитане не могу знати шта је најбољи мужијак...тешки промашаји

Xe xe xe....

Njihova procena muškosti ili muške poželjnostije glavna, a ne tvoja ili moja Vaspitaču Druže Mističe.

Зато Србија незаустављиво срља у просперитет...

Способност у муљу, смраду и мочвари или способност на планини и свежем ваздуху нису иста...

maznuto sa Reddita

Da se razumemo, ja ne kazem da su sve zene takve. Druga stvar, skoro svaku devojku koju sam upoznao je sa nekim likovima u vezi koji su tesko retardirani. Zadnja devojka sa kojom sam izasao mi je rekla da je bila u vezi sa nekim dilerom droge i narkomanom. Bukvalno je ostala sa njim u vezi sve do pre dve godine kad je resila da prekine jer joj je decko bio debil i ona se osetila ugrozenim. Sve bi to bilo u redu da ona nije znala ali jeste. Toliko vidim cura da biraju neke likove kojima ne bi covek normalan uzeo orah iz ruke (nakaradni, odvratni, pokvareni) jedna od primera je moja drugarica koja bira takve. Moj rodjak ima 28 godina nikada curu nije imao, niti je ruzan, on je dobar, obrazovan covek koji radi, mada se pomirio sa tim da ce ostati sam do kraja zivota i da su ga odbacivale. Znam jos mnogo osoba koji nemaju devojku, niti su losi u dusi, treniraju, uce, zele da postanu nesto, atraktivni, normalni, druzeljubivi. Niko im nikad nije pruzio sansu. Ocito odrastamo u toliko poremecenom vremenu da ne mozes naci normalnu osobu.
Никад нису ни давале шансу. Увек је било тако.

maznuto sa Reddita

Da se razumemo, ja ne kazem da su sve zene takve. Druga stvar, skoro svaku devojku koju sam upoznao je sa nekim likovima u vezi koji su tesko retardirani. Zadnja devojka sa kojom sam izasao mi je rekla da je bila u vezi sa nekim dilerom droge i narkomanom. Bukvalno je ostala sa njim u vezi sve do pre dve godine kad je resila da prekine jer joj je decko bio debil i ona se osetila ugrozenim. Sve bi to bilo u redu da ona nije znala ali jeste. Toliko vidim cura da biraju neke likove kojima ne bi covek normalan uzeo orah iz ruke (nakaradni, odvratni, pokvareni) jedna od primera je moja drugarica koja bira takve. Moj rodjak ima 28 godina nikada curu nije imao, niti je ruzan, on je dobar, obrazovan covek koji radi, mada se pomirio sa tim da ce ostati sam do kraja zivota i da su ga odbacivale. Znam jos mnogo osoba koji nemaju devojku, niti su losi u dusi, treniraju, uce, zele da postanu nesto, atraktivni, normalni, druzeljubivi. Niko im nikad nije pruzio sansu. Ocito odrastamo u toliko poremecenom vremenu da ne mozes naci normalnu osobu.
dobro, ajd sad opet neka kalimero tema.....
da ostavimo po strani ko je dobar ko je loš i šta to uopšte znači....
da li tvoj rođak, koji je sve kao ok, da li on zna da priča sa devojkama? da li si možda pomislio da neki "dobri" momci (a možda i neki "loši" momci) zapravo ne znaju da se ponašaju u ženskom društvu u smislu da budu prepoznati kao ajde da kažem kao poželjne osobe za vezu.... mislim ono emituju nesposobnost, nesigurnost, nešto tog tipa.... ili su prosto dosadni i nezanimljivi

dobro, ajd sad opet neka kalimero tema.....
da ostavimo po strani ko je dobar ko je loš i šta to uopšte znači....
da li tvoj rođak, koji je sve kao ok, da li on zna da priča sa devojkama? da li si možda pomislio da neki "dobri" momci (a možda i neki "loši" momci) zapravo ne znaju da se ponašaju u ženskom društvu u smislu da budu prepoznati kao ajde da kažem kao poželjne osobe za vezu.... mislim ono emituju nesposobnost, nesigurnost, nešto tog tipa.... ili su prosto dosadni i nezanimljivi
Или једноставно немају паре...

sličnu priču pričaju i devojke, oni gledaju samo zategnute, napucane, a nas obične devojke dobre skromne niko ne gleda
Niti sam zategnuta, niti napucana, ne doterujem se previše, ali imam neki svoj distinktivan "stil".
Glave se okreću za mnom oduvek, i muške i ženske-nisam slepa i neosetljiva da ne primećujem. U običnoj kupovinici devojka do mene mi udeljuje kompliment, osmehnem se, zahvalim odsečno, a moram i hladno.
Ipak sam oduvek sama. Šta da mislim?
Pa, "solo" je prosto moj način života. Nije da ljudi ne vide da sam lepuškasta, simpatična, pametna, čak i "flamboyant", i sve-ali imam neki nevidljivi a prepoznatljiv znak na čelu koji vrišti i pišti: "Ne prilazi, ne startuj, ne zezaj se ovde, ne pipaj, nemaš nikakvo pravo!"
Zašto nisam posvetila pažnju nekom dobrom momku? Ja jesam, ali se taj "dobar" momak obavezno ispalio.
Devojke poput mene traže magiju, posebnost u ruhu običnog momka.
Šta ja da radim sa nekim suviše prizemnim, bez ikakvog začina njegovoj ličnosti? Da trućam o svakodnevnici koja je predosadna i teška? Hajde, bre!

Back