ЗАШТО ДАНАС ЋУТИ ВОЈИСЛАВ КОШТУНИЦА?!

Кисела,
мислим да си у ВЕЛИКОЈ ЗАБЛУДИ........ случајно лично познајем Коштуницу..... он је један од правно најобарзованијих и најчеститијих људи које знам....... НИКАДА али НИКАДАааааааа не би он потписао било шта против Србије... по мом схватању он је разумео да је у тоталној мањини у тој Влади И ПОВУКАО СЕ - то је све......... остало су измишљотине !!!

Ретко кад сам била у заблуди, а по питању Коштунице, сигурна сам да тек нисам у заблуди. Мислим, да га ти ипак не познајеш добро. Шта значи то "лично познајем"?

Ако хоћеш да ти таксативно набројим зашто мислим да је он највећи кривац за ову садашњу ситуацију у којој се сада налазимо. Добро је неко написао да је он био "ТРОЈАНСКИ коњ".
Нажлост, "eremita" и ја мислим да је одлично ОДИГРАО ту улогу "тројанског коња". Касније (сада нисам у временској прилици) ћу написати зашто имам такво мишљење о њему.
 
Ретко кад сам била у заблуди,


???

Имаш 18 000 порука на Крстарици, тако да за много, много, много твојих заблуда имамо корпуст деликти у виду постова на Крстарица форуму.


Ти чешће будеш у заблуди него што седиш на ВЦ шољи.
 
Не кењ** - Коштуница уопште НИЈЕ "ЈАДАН" како ти наводиш - он је једноставно лик који је све укапирао, све провалио, све му се смучило И ПОТПУНО ЈЕ ОДУСТАО ОД БИЛО КАКВЕ ПОЛИТИКЕ и "ПОЛИТИКЕ" - то треба да поштујеш и цениш а не овако...
Razumem sentiment ali nisi u pravu.

Ima on ogromnu odgovornost.
 
Jedini covek koji je bio protiv izrucenja svih haskih optuzenika i koji je zeleo da im se sudi u Beogradu i bio protiv bilo kakvog ultimatuma zapada i siptara da se Kosovo i Metohija odcepe na bilo koji nacin.Mnogo stosta jos nije dozvoljavao,ali je bio u manjini i nije moga uvek sve da ospori.Zasto su ga prozvali "Kocnicar" i "Kornjaca",zato sto nije bio ni za tolike privatizacije,ali opet u manjini.A opet da nije bilo njega na listi protiv Milosevica,opozicija ne bi dobila izbore ni sa bilo kojim drugim predstavnikom.Razumem,ne mogu ga svi ceniti,ali nemojte mu pripisivati neke stvari za koje nikako nije bio kriv.
 
???

Имаш 18 000 порука на Крстарици, тако да за много, много, много твојих заблуда имамо корпуст деликти у виду постова на Крстарица форуму.


Ти чешће будеш у заблуди него што седиш на ВЦ шољи.

Ма да, нарочито ти имаш "корпуст"....:zcepanje:

А ја,...увек сам писала само баратајући чињеницама. Сад` шта ја ту могу, што се некоме те чињенице, а нарочито ИСТИНА, није допадала.:rtfm:
 
Jedini covek koji je bio protiv izrucenja svih haskih optuzenika i koji je zeleo da im se sudi u Beogradu i bio protiv bilo kakvog ultimatuma zapada i siptara da se Kosovo i Metohija odcepe na bilo koji nacin.Mnogo stosta jos nije dozvoljavao,ali je bio u manjini i nije moga uvek sve da ospori.Zasto su ga prozvali "Kocnicar" i "Kornjaca",zato sto nije bio ni za tolike privatizacije,ali opet u manjini.A opet da nije bilo njega na listi protiv Milosevica,opozicija ne bi dobila izbore ni sa bilo kojim drugim predstavnikom.Razumem,ne mogu ga svi ceniti,ali nemojte mu pripisivati neke stvari za koje nikako nije bio kriv.
Ko sa G17 uđe u koaliciju...

Treba li išta više reći?
 
Ма да, нарочито ти имаш "корпуст"....:zcepanje:

А ја,...увек сам писала само баратајући чињеницама. Сад` шта ја ту могу, што се некоме те чињенице, а нарочито ИСТИНА, није допадала.:rtfm:gre
Грешка приликом куцања.

Никада ти ниси писала баратајући чињеницама.
 
Не кењ** - Коштуница уопште НИЈЕ "ЈАДАН" како ти наводиш - он је једноставно лик који је све укапирао, све провалио, све му се смучило И ПОТПУНО ЈЕ ОДУСТАО ОД БИЛО КАКВЕ ПОЛИТИКЕ и "ПОЛИТИКЕ" - то треба да поштујеш и цениш а не овако...
Naknadna pamet,uopste nije pamet.
Neko ko``kapira``ima spobnost da predvidi situaciju.
Smucilo mu se sve kada se prvo dobro obezbedio,e pa kolega mani me tih sranja.
 
Posle 5. oktobra nema diskontinuiteta sa milosevicevom zločinačkom državom.

Kada je Đinđić pokušao da razyebe to zmijsko leglo, videli smo kako je prošao.

Sa geostrateske taćke gledišta, Rusiji je najviše odgovaralo da tadašnja Jugoslavija ne krene putem evroatlantskih integracija.

To je Koštunica shvatio mnogo pre Đinđića, nažalost.

Da je to istina vidi se i posle vlasti Kostunice, sto traje i do dan danas.
 

Back
Top