ЗАШТО ДАНАС ЋУТИ ВОЈИСЛАВ КОШТУНИЦА?!

Poruka
20.103
ЗАШТО ДАНАС ЋУТИ ВОЈА КОШТУНИЦА?!
Он и Тадић седели су у Путиновом кабинету, гледали га у очи и МАСНО ГА СЛАГАЛИ!
Ево шта су му обећали!


vojislav-kostunica.jpg


Зашто данас ћути др Коштуница Војислав? Зашто српском народу коначно не објасни, због чега су он (као премијер) и Борис Тадић (тадашњи председник Србије) гледајући у очи слагали Путина, док су му у његовом кабинету тврдо обећали да се питање Косова не сме изместити из СБ Уједињених нација у крило ЕУ, односно предати у надлежност ЕУЛЕКС-а, јер је то, по Путиновим речима “ једна неформална група интересних етузијаста на рекреативним задацима”.

Зашто су дозволили
да потом у влади Србије Божидар Ђелић и Вук Јеремић излобирају да се једна таква катастрофална одлука усвоји!?

Шта се потом дешавало? Па, дешава се нови погром Срба и другог неалбанског становништва на Косову, пале се поново наше светиње и као шлаг на торту стиже – проглашење независности! Шта је Србија учинила? Ништа.



Досовци доласком на власт у општој хистеричној помами, распродаји српских предузећа и личном богаћењу нису стигли ни да се баве питањем Косова
 

Шта се потом дешавало? Па, дешава се нови погром Срба и другог неалбанског становништва на Косову, пале се поново наше светиње и као шлаг на торту стиже – проглашење независности! Шта је Србија учинила? Ништа.

Од доласка ЕУЛЕКСА није било ни погрома Срба и другог неалбанског становништва нити су паљене светиње.
 


Досовци доласком на власт у општој хистеричној помами, распродаји српских предузећа и личном богаћењу нису стигли ни да се баве питањем Косова

Један је хтео да се бави питањем Косова и Метохије, али сте га убили.
 
:lol:

Suština citirane vesti, koju je Kisjela bombonica (ne)svesno propustila jeste ova APOLOGIJA (FOTO, VIDEO)


I što je još gore, zašto takvi danas, dvadesetak godina kasnije, spočitavaju Aleksandru Vučiću, paleći lažne vatre, šaljući kroz Srbiju dimne signale – kako je on prodao Kosovo? Kome bre? I šta Vučić može da proda – što nije prodato? Šta da potpiše što već nije potpisano?
 
Odličan uvodni post.
EU strukture nemogu, neće, nesmeju, plaćene da ćute i ne vide...
da reše problem.

Vratiti stvar u SB UN u zahtevati hitno
da se doslovno primeni Rezolucija 1244.
Uključujući i dozvoljen vroj vojnika i vojne tehnike RS.
Razolucija je i dalje na snazi.
Niko je nije poništio, damo se vade
nekim "novim stanjem na terenu"
Ako se to dozvoli biće bezbroj novizh st(r)anja.
Plan da Srbiju svedu na Beogradski pašaluk
i Kragujevački okrug.

PS:
Svaki ispaljen metak prema njima smatrati objavom rata.

Da vidimo koliko su šiotari jaki kada izadju iz
američke pozadine.
 
Da mu nije macka uginula pa cuti?

Znate kako...
Rodite se u jednom okruženju i naviknete se na isto.
Tokom odrastanja steknete prijatelje iz tog okruženja.
Kako vreme odmiče stalno nešto menjaju, maknu klupe stave fontanu, uklone prodavnicu, stave semafor
A društvo počne da opada - ko iz zemlje ko u zemlju.
Ostanete sami u totalno novom okruženju u kom niste odrasli samo eto adresa ostala ista.
I onda valjda čovek izgubi volju...
 


Зашто данас ћути др Коштуница Војислав? Зашто српском народу коначно не објасни, због чега су он (као премијер) и Борис Тадић (тадашњи председник Србије) гледајући у очи слагали Путина, док су му у његовом кабинету тврдо обећали да се питање Косова не сме изместити из СБ Уједињених нација у крило ЕУ, односно предати у надлежност ЕУЛЕКС-а, јер је то, по Путиновим речима “ једна неформална група интересних етузијаста на рекреативним задацима”.

Зашто су дозволили
да потом у влади Србије Божидар Ђелић и Вук Јеремић излобирају да се једна таква катастрофална одлука усвоји!?

Шта се потом дешавало? Па, дешава се нови погром Срба и другог неалбанског становништва на Косову, пале се поново наше светиње и као шлаг на торту стиже – проглашење независности! Шта је Србија учинила? Ништа.



Досовци доласком на власт у општој хистеричној помами, распродаји српских предузећа и личном богаћењу нису стигли ни да се баве питањем Косова

Vojislavu Koštunici je naređeno da ćuti od centara moći.
 
Знам да је `Ало`, Вучићев лист и да врви од његових ботова, али да оставимо то по страни.

Мени је заиста од свих ових наших издајника, након петооктобарског пуча НАЈВИШЕ под знаком питања управо поменути, КОШТУНИЦА!:think:

Жао ми је што је неке наше Србе (па и овде дискутанте) обмануо, као ретко ко, мишљења сам да је он одрадио посао "века" на штету Србије и Срба, онако деловао је необавештен, смотан, смирен, ма...к`о право мало невинашце, а у ствари нисмо ми ни свесни чему је он све поставио темеље, а што ће се касније показати као врло штетно за све ово што имамо данас

Ево фотографије, која поткрепљује данашњу тему... (ТАДА СУ ТАДИЋ И КОШТУНИЦА буквално поклонили НИС Путину......да ли се зна ЗАШТО?)


_105203305_gettyimages-79208567.jpg

"Potpisan Sporazum, Putin podržao Tadića i Koštunicu" - pod tim naslovom o jučerašnjim događanjima u Kremlju piše "Sutra". Ovaj list prenosi da je predsednik Srbije obećao šefu ruske države da će Srbija svoje interese u vezi s Kosovom i Metohijom braniti striktno na osnovu međunarodnog prava. "Nećemo to činiti na neki drugi način", rekao je Tadić. Premijer Srbije ocenio je da je podrška Rusije principijelna i bratska i podsetio da Srbiji u ovom trenutku preti jednostrano proglašenje nezavisnosti Kosova i stvaranje lažne države na njenoj teritoriji. Koštunica je ukazao na to da je posebno opasan čin na koji se sprema Evropska unija, koja na KiM hoće da pošalje svoju misiju.
 
Znate kako...
Rodite se u jednom okruženju i naviknete se na isto.
Tokom odrastanja steknete prijatelje iz tog okruženja.
Kako vreme odmiče stalno nešto menjaju, maknu klupe stave fontanu, uklone prodavnicu, stave semafor
A društvo počne da opada - ko iz zemlje ko u zemlju.
Ostanete sami u totalno novom okruženju u kom niste odrasli samo eto adresa ostala ista.
I onda valjda čovek izgubi volju...

Да си му још мало дао по надахнућу, ето песме целе!
Одлично си ово срочио, постао си дођош у свом рођеном крају!
 
:lol:

Suština citirane vesti, koju je Kisjela bombonica (ne)svesno propustila jeste ova APOLOGIJA (FOTO, VIDEO)



Sve može da se podvali.
Samo ako želimo da zaboravimo kako i zašto je nastao SNS
I da ignorišemo što ni jedan balvan nije postavljen kad se kaže bilo koja reč na K
Ranije to bilo dovoljno za balvan
 


Зашто данас ћути др Коштуница Војислав? Зашто српском народу коначно не објасни, због чега су он (као премијер) и Борис Тадић (тадашњи председник Србије) гледајући у очи слагали Путина, док су му у његовом кабинету тврдо обећали да се питање Косова не сме изместити из СБ Уједињених нација у крило ЕУ, односно предати у надлежност ЕУЛЕКС-а, јер је то, по Путиновим речима “ једна неформална група интересних етузијаста на рекреативним задацима”.

Зашто су дозволили
да потом у влади Србије Божидар Ђелић и Вук Јеремић излобирају да се једна таква катастрофална одлука усвоји!?

Шта се потом дешавало? Па, дешава се нови погром Срба и другог неалбанског становништва на Косову, пале се поново наше светиње и као шлаг на торту стиже – проглашење независности! Шта је Србија учинила? Ништа.



Досовци доласком на власт у општој хистеричној помами, распродаји српских предузећа и личном богаћењу нису стигли ни да се баве питањем Косова
Zato sto su politicki i zivotno bili ucenjeni od strane zapada,ali su uspeli bar da se izbore za dolazak Eulex-a,posle cega nije bilo toliko maltretiranja Srba,a i manastiri nisu vise unistavani.
 
Знам да је `Ало`, Вучићев лист и да врви од његових ботова, али да оставимо то по страни.

Мени је заиста од свих ових наших издајника, након петооктобарског пуча НАЈВИШЕ под знаком питања управо поменути, КОШТУНИЦА!:think:

Жао ми је што је неке наше Србе (па и овде дискутанте) обмануо, као ретко ко, мишљења сам да је он одрадио посао "века" на штету Србије и Срба, онако деловао је необавештен, смотан, смирен, ма...к`о право мало невинашце, а у ствари нисмо ми ни свесни чему је он све поставио темеље, а што ће се касније показати као врло штетно за све ово што имамо данас

Ево фотографије, која поткрепљује данашњу тему... (ТАДА СУ ТАДИЋ И КОШТУНИЦА буквално поклонили НИС Путину......да ли се зна ЗАШТО?)


_105203305_gettyimages-79208567.jpg
Кисела,
мислим да си у ВЕЛИКОЈ ЗАБЛУДИ........ случајно лично познајем Коштуницу..... он је један од правно најобарзованијих и најчеститијих људи које знам....... НИКАДА али НИКАДАааааааа не би он потписао било шта против Србије... по мом схватању он је разумео да је у тоталној мањини у тој Влади И ПОВУКАО СЕ - то је све......... остало су измишљотине !!!
 

Back
Top