МАЧАК
Buduća legenda
- Poruka
- 25.542
http://www.mondo.rs/s190783/Hronika_i_Drustvo/Srpski_gej_par_se_prvi_vencava_u_avionu.html
Srpski gej par se prvi venčava u avionu
Gej par iz Srbije Aleksandar Mijatović i Šantu Batačeri pobednici su evropskog takmičenje za prvo homoseksualno venčanje u vazduhu, u avionu na linijama skandinavske Aviokompanije "SAS".
Kompanija je organizovala takmičenje za parove starije od 21 godine iz svih zemalja iz kojih "SAS" leti, a posetioci njihove internet strane odabrali su dva muška para - jedan američki i jedan evropski.
Evropski pobednici Aleksandar Mijatović i Šantu Batačeri biće prvi istopolni par koji će izreći sudbonosno "da" 6. decembra na letu SK903 iz Stokholma u Njujork, u "Erbasu A340". Oni su dobili 81.640 glasova - preneli su beogradski mediji.
Američki par Tomas Landret i Bret Kesler osvojili su svadbenu svečanost u "Icehotelu" u severnoj Švedskoj.
Šansu da se na istom letu u avionu venča dobio je i lezbijski par Eva Tomašević i Gosla Ravinska.
Predstavnici kompanije "SAS", koja je u zajedničkom vlasništvu vlada Švedske, Danske i Norveške, ističu da već godinama organizuju vjenčanja u avionima tokom leta, ali da ovog puta žele da budu prvi u svetu koji će organizovati gej venčanje u vazduhu.
Predstavnik ove komapanije ranije je rekao da je "SAS" nacionalna kompanija tri najliberalnije i najnaprednije zemlje na svetu, posebno kada je reč o zaštiti prava homoseksualaca.
Izabrani mladenci dobiće povratne karte u biznis klasi, tri noćenja u nekom od hotela u Njujorku, plaćene letove do Los Anđeles, gde će im biti obezbeđen trodnevni hotelski smeštaj u Holivudu.
...............................................................
..................................................................
Шта наведени гејеви, гледајући по имену
имају заједничко са Србијом.....?
Ни једно наведено презиме није српско....
Ко нам то подваљује, представљајући црногорске педере као Србе?

Srpski gej par se prvi venčava u avionu
Gej par iz Srbije Aleksandar Mijatović i Šantu Batačeri pobednici su evropskog takmičenje za prvo homoseksualno venčanje u vazduhu, u avionu na linijama skandinavske Aviokompanije "SAS".
Kompanija je organizovala takmičenje za parove starije od 21 godine iz svih zemalja iz kojih "SAS" leti, a posetioci njihove internet strane odabrali su dva muška para - jedan američki i jedan evropski.
Evropski pobednici Aleksandar Mijatović i Šantu Batačeri biće prvi istopolni par koji će izreći sudbonosno "da" 6. decembra na letu SK903 iz Stokholma u Njujork, u "Erbasu A340". Oni su dobili 81.640 glasova - preneli su beogradski mediji.
Američki par Tomas Landret i Bret Kesler osvojili su svadbenu svečanost u "Icehotelu" u severnoj Švedskoj.
Šansu da se na istom letu u avionu venča dobio je i lezbijski par Eva Tomašević i Gosla Ravinska.
Predstavnici kompanije "SAS", koja je u zajedničkom vlasništvu vlada Švedske, Danske i Norveške, ističu da već godinama organizuju vjenčanja u avionima tokom leta, ali da ovog puta žele da budu prvi u svetu koji će organizovati gej venčanje u vazduhu.
Predstavnik ove komapanije ranije je rekao da je "SAS" nacionalna kompanija tri najliberalnije i najnaprednije zemlje na svetu, posebno kada je reč o zaštiti prava homoseksualaca.
Izabrani mladenci dobiće povratne karte u biznis klasi, tri noćenja u nekom od hotela u Njujorku, plaćene letove do Los Anđeles, gde će im biti obezbeđen trodnevni hotelski smeštaj u Holivudu.
...............................................................
..................................................................
Шта наведени гејеви, гледајући по имену
имају заједничко са Србијом.....?
Ни једно наведено презиме није српско....
Ко нам то подваљује, представљајући црногорске педере као Србе?




