Зашто црногорске гејеве представљају као српске?

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.mondo.rs/s190783/Hronika_i_Drustvo/Srpski_gej_par_se_prvi_vencava_u_avionu.html
Srpski gej par se prvi venčava u avionu
Gej par iz Srbije Aleksandar Mijatović i Šantu Batačeri pobednici su evropskog takmičenje za prvo homoseksualno venčanje u vazduhu, u avionu na linijama skandinavske Aviokompanije "SAS".
Kompanija je organizovala takmičenje za parove starije od 21 godine iz svih zemalja iz kojih "SAS" leti, a posetioci njihove internet strane odabrali su dva muška para - jedan američki i jedan evropski.

Evropski pobednici Aleksandar Mijatović i Šantu Batačeri biće prvi istopolni par koji će izreći sudbonosno "da" 6. decembra na letu SK903 iz Stokholma u Njujork, u "Erbasu A340". Oni su dobili 81.640 glasova - preneli su beogradski mediji.

Američki par Tomas Landret i Bret Kesler osvojili su svadbenu svečanost u "Icehotelu" u severnoj Švedskoj.

Šansu da se na istom letu u avionu venča dobio je i lezbijski par Eva Tomašević i Gosla Ravinska.

Predstavnici kompanije "SAS", koja je u zajedničkom vlasništvu vlada Švedske, Danske i Norveške, ističu da već godinama organizuju vjenčanja u avionima tokom leta, ali da ovog puta žele da budu prvi u svetu koji će organizovati gej venčanje u vazduhu.

Predstavnik ove komapanije ranije je rekao da je "SAS" nacionalna kompanija tri najliberalnije i najnaprednije zemlje na svetu, posebno kada je reč o zaštiti prava homoseksualaca.

Izabrani mladenci dobiće povratne karte u biznis klasi, tri noćenja u nekom od hotela u Njujorku, plaćene letove do Los Anđeles, gde će im biti obezbeđen trodnevni hotelski smeštaj u Holivudu.
...............................................................
..................................................................
Шта наведени гејеви, гледајући по имену
имају заједничко са Србијом.....?
Ни једно наведено презиме није српско....
Ко нам то подваљује, представљајући црногорске педере као Србе?
:per: :per: :per:
 
Pa macak hebi ga Crnogorstvo je simbol muskosti, macho, ovo ono.....
Nijeprirodno da Crnogorac bude pedstavlje kao gej, to mnogo vise odgovara Srbinu. :cool:
Da im se to sviđa bio bi Srbin da se zove ne znam kako. Našli bi opravdanje. Isto ka i za vas oni kriminalni ološ po Srbiji, svi su im Crnogorci. A, Crnogorci generalno za njih su Srbi! Puklo je to po svijem šavovima.
 
http://www.mondo.rs/s190783/Hronika_i_Drustvo/Srpski_gej_par_se_prvi_vencava_u_avionu.html
Srpski gej par se prvi venčava u avionu
Gej par iz Srbije Aleksandar Mijatović i Šantu Batačeri pobednici su evropskog takmičenje za prvo homoseksualno venčanje u vazduhu, u avionu na linijama skandinavske Aviokompanije "SAS".
Kompanija je organizovala takmičenje za parove starije od 21 godine iz svih zemalja iz kojih "SAS" leti, a posetioci njihove internet strane odabrali su dva muška para - jedan američki i jedan evropski.

Evropski pobednici Aleksandar Mijatović i Šantu Batačeri biće prvi istopolni par koji će izreći sudbonosno "da" 6. decembra na letu SK903 iz Stokholma u Njujork, u "Erbasu A340". Oni su dobili 81.640 glasova - preneli su beogradski mediji.

Američki par Tomas Landret i Bret Kesler osvojili su svadbenu svečanost u "Icehotelu" u severnoj Švedskoj.

Šansu da se na istom letu u avionu venča dobio je i lezbijski par Eva Tomašević i Gosla Ravinska.

Predstavnici kompanije "SAS", koja je u zajedničkom vlasništvu vlada Švedske, Danske i Norveške, ističu da već godinama organizuju vjenčanja u avionima tokom leta, ali da ovog puta žele da budu prvi u svetu koji će organizovati gej venčanje u vazduhu.

Predstavnik ove komapanije ranije je rekao da je "SAS" nacionalna kompanija tri najliberalnije i najnaprednije zemlje na svetu, posebno kada je reč o zaštiti prava homoseksualaca.

Izabrani mladenci dobiće povratne karte u biznis klasi, tri noćenja u nekom od hotela u Njujorku, plaćene letove do Los Anđeles, gde će im biti obezbeđen trodnevni hotelski smeštaj u Holivudu.
...............................................................
..................................................................
Шта наведени гејеви, гледајући по имену
имају заједничко са Србијом.....?
Ни једно наведено презиме није српско....
Ко нам то подваљује, представљајући црногорске педере као Србе?
:per: :per: :per:

vidiš, crnogorcima čas odgovara da su srbi a čas ne,... džukele...:think:
 

Back
Top