Zašto brakovi masovno pucaju?

Markoni11

Poznat
Poruka
8.566
Zašto najčešće pucaju brakovi i kako to sprečiti?

res_5887e94d66c24522d4b1730fc769999a.jpg
 
Moderno doba obelezile su soc.drustvene mreze. Internet nije upotrebljen za sticanje novih znanja end skilova vec je zloupotrebljen za prikazivanje raskalasnog zivota onakvog kakav nije. Kada bi se frljali sa visokobudzetnim izrazima - fejkuje se stvarnost. Seljanke se naguze za instagram, vrhovima prstiju dodiruju zidove, izbacuju sise. Svaka fotka 500 laikova a dnevno 10 starta sredovecnih ljudi u lovi. Seljanka pazljivo odabere lovatora koji ce prvi da kesira. Kao vuk, najpre dugo posmatra stado i nepogresivo napadne staru ovcu koja copa na jednu nogu. Cim kesira lovu i garderobu instalira sise verziju 5.0 i stavlja u diskripciju fitmes instruktor end personalmi trener. Ovaj predator pazljivo lovi i nepogresivo odabira sledecu zrtvu. Treba neko sad da kesira putovanja i garderobu za potrebe novog guzenja na fotkama. Nakon druge trece cetvrte desete zrtve dolazi vec do elitne prostitucije. E tu je lova baki. Popljuga dva tri smezurana gumenka i kupuje se stan u westu i automobil. Parking mesto 17000 eura, mora da odradi jos jednog smezuranog. Vraca se na selo, seljaci kadar nevera. Baba je grli, moja unuka bodibilderka, radi sklekove na rts zaradila pare vidi joj auta.

Uglavnom da se vratimo na temu. Soc.drustvene mreze su najcesci razlog pucanja brakova danas. Treba raskrstiti sa sobom napraviti dogovor da li smo se dovoljno trpali kao zecevi i da li je vreme da se prave deca i podize porodica.
 
Zene su postale nasilne prema muskima.
Vala slažem se nekakve su agresivne i naku*čene.Ja mislim da je danas 80% raspada brakova zbog žena.80% žene pokreću rastavu braka.A ovako koliko ja primjetim neki opći utisak kao momak agresivne su,netrpeljive,egoistične,nisu spremne na kompromis,jezikare,unižavaju svoje muževe i momke,do neke mjere i zabranjuju muškarcima i pravo na mišljenje,hoće da su glavne,da se njih pita,da vode brak.Barem je tako kod nas vamo u Sa,a općenito više sam uspjeha imao sa djevojkama iz BG-a i ZG-a i mnogo su normalnije i bolje.
 
više sam uspjeha imao sa djevojkama iz BG-a i ZG-a i mnogo su normalnije i bolje.
Za Zagreb se slažem jer sam i ja sa Hrvaticama imao bolju komunikaciju i odnos ali ovo za Beograd ti je totalno pogrešno.
Živim u Beogradu i samo mogu da kažem da bih pre okrenuo dupe nego oženio beograđanku.
Toliko zlo mislim da ne postoji nigde u svetu
 
Za Zagreb se slažem jer sam i ja sa Hrvaticama imao bolju komunikaciju i odnos ali ovo za Beograd ti je totalno pogrešno.
Živim u Beogradu i samo mogu da kažem da bih pre okrenuo dupe nego oženio beograđanku.
Toliko zlo mislim da ne postoji nigde u svetu
:rotf:
Zamisli tek uzasa da upoznas splicanku... ili jos gore, neku narogusenu vlajinu poput moje pokojne babe iz Hrvaca.
 
Za Zagreb se slažem jer sam i ja sa Hrvaticama imao bolju komunikaciju i odnos ali ovo za Beograd ti je totalno pogrešno.
Živim u Beogradu i samo mogu da kažem da bih pre okrenuo dupe nego oženio beograđanku.
Toliko zlo mislim da ne postoji nigde u svetu
Ja sam imao dobro iskustvo za Beograđankama,kod vas tačno znaš gdje ćeš djevojku tražiti,ako voliš sponzoruše i starlete zna se splavovi,ako tražiš fine fakulteteti itd.Kod nas sve na kamare pa od go*ana ove normalne na red ne mogu doći
 

Back
Top