Zašto Bosanci i Hrvati mrze Ruse?

Ja bi bio neki Hrvat na papiru i ne mogu reci da ih mrzim.
Ne volim ih, kao ni Ukrajince, Poljake, Albance, muslimane, Zidove, juzne Talijane, latino Amerikance, Afrikance, Indijance, Indijce, Pakistance, Kineze, Britance, Arape, Irce, Turke, Belgijance, Nizozemce, Svicarce, Hrvate... jos bi se tu poneki narod nasao, ali ne pada mi trenutno na pamet.
Da sam Srbin na papiru s liste bi izbacio Hrvate, a uvrstio Srbe.
Muka je biti Hrvat
Treba naći toliko slobodna vrijemena svakomu se posvijetiti u iskrenoj mržnji

Površno se ne računa
 
Зато што су им газде то наредиле.
Зато што их поистовјећују са Србима.
Зато што их сматрају покровитељима Срба.
Зато што сматрају да ће лакше сје*ати Србе ако Русија пропадне.
Зато што не знају ђе су шупљи...
 
Muka je biti Hrvat
Treba naći toliko slobodna vrijemena svakomu se posvijetiti u iskrenoj mržnji

Površno se ne računa
Pa povrsno i jeste, kao moje "hrvatsvo" sto je povrsno.
Jesam napisao da nije mrznja, vise sumnjicavost prema svemu sto nije europsko, bijelo i krscansko.
Kao kada me nepoznata osoba oslovi s "brate", iste sekunde slozim ozbiljnu facu zato sto znam da ili zeli neku korist ili me zajebati.
Ili kada vidim cigane u blizini, iste sekunde se uhvatim za novcanik.
Sto bi rekao pokojni emo deda Balasevic u Namcoru - takva mi je cud.
 
Pa nije ti rekao '**** vas Rus', nego je rekao '**** vas Putin', primjećuješ razliku?
Misli se na "Tatu" nacije
ko ono od ranije što smo se zdravili "Ebo te Tudjman"

mada ne mora uvek ni tako...

jedna od poslednjih zajedničkih rukometnih utakmica 91/92 bila je navijački obeležena sa hrvatske strane uz "Ebemo vam Slobu" da bi srbijanska strana uzvratila: "A mi vama Tajči"

:zurka:

Зато што су им газде то наредиле.
Зато што их поистовјећују са Србима.
Зато што их сматрају покровитељима Срба.
Зато што сматрају да ће лакше сје*ати Србе ако Русија пропадне.
Зато што не знају ђе су шупљи...
e... svaka ti je ka' Njegoševa!
1/1
 
Pa povrsno i jeste, kao moje "hrvatsvo" sto je povrsno.
Jesam napisao da nije mrznja, vise sumnjicavost prema svemu sto nije europsko, bijelo i krscansko.
Kao kada me nepoznata osoba oslovi s "brate", iste sekunde slozim ozbiljnu facu zato sto znam da ili zeli neku korist ili me zajebati.
Ili kada vidim cigane u blizini, iste sekunde se uhvatim za novcanik.
Sto bi rekao pokojni emo deda Balasevic u Namcoru - takva mi je cud.
Цигани су душевни сећам се када је један Цига стао да ми помогне на путу кад сам имао пех са аутом...иначе паре је најсигурније носити у предњем левом џепу, ем не могу да те оџепаре ем греју муда...шта ће ти новчаник...
 
Pa povrsno i jeste, kao moje "hrvatsvo" sto je povrsno.
Jesam napisao da nije mrznja, vise sumnjicavost prema svemu sto nije europsko, bijelo i krscansko.
Kao kada me nepoznata osoba oslovi s "brate", iste sekunde slozim ozbiljnu facu zato sto znam da ili zeli neku korist ili me zajebati.
Ili kada vidim cigane u blizini, iste sekunde se uhvatim za novcanik.
Sto bi rekao pokojni emo deda Balasevic u Namcoru - takva mi je cud.
kad te neko oslovi sa "prijatelju" znaj da te nisko drži :mrgreen:
 
imao sam jednu kratku prepirku sa nekim bosancem pre vise godina, jer je odjednom rekao "hebo vas Putin". i to onako, iz cista mira. znate kad neko nesto lupi bez razmisljanja?
sta bi uopste trebala da znaci ta recenica "hebo vas Putin"? neko obrazlozenje?
kakve to veze imaju bosna i hrvatska sa rusijom,zasto oni mrze ruse?
kao prvo,nepismen si klinac
kao drugo,marihuana ti sprzila mozak
kao trece,nastavi da loces taj alkohol
kao cetvrto,pojma nemas o zivotu
ovo je samo jedan primer ali ima ih brdo...
ajde razumem da su americke novine u vlasnistvu nekih jako zlih ljudi americkom narodu vekovima ispirali mozak kako je Rusija komunisticka bezboznicka zemlja gde narod nema nikakva prava
a u medjuvremenu,oni su se pretvorili u onu najgoru autokratsku republiku. ako si firma i neces da das sankcije rusiji,nema da postojis. neces da pokazes licnu kartu policajcu,moze da te upuca. crnce ubijaju gde stignu. i tako dalje...
dakle,razumem da je americki i britanski narod otrovan mrznjom prema rusima,ali ne razumem odredjeni deo bosanaca i hrvata :hahaha:
rusi nikad nisu nikog okupirali, nikad nisu davali sankcije drugima, nikad nisu stvarali drzavne udare u drugim zemljama i nametali lazne izbore sa marionetama...Rusija je jedna velika i ozbiljna zemlja,koja stvarno nije lose uticala na ove nase "komsije".
Zato što je rat 90tih bio isključivo na verskoj mržnji.
 
иначе паре је најсигурније носити у предњем левом џепу, ем не могу да те оџепаре ем греју муда...шта ће ти новчаник...
Vidim da si oprezan, tko se cuva, njega i bog cuva... od cigana koji priteknu u pomoc kada vrisne auto.

:mrgreen:
 
imao sam jednu kratku prepirku sa nekim bosancem pre vise godina, jer je odjednom rekao "hebo vas Putin". i to onako, iz cista mira. znate kad neko nesto lupi bez razmisljanja?
sta bi uopste trebala da znaci ta recenica "hebo vas Putin"? neko obrazlozenje?
kakve to veze imaju bosna i hrvatska sa rusijom,zasto oni mrze ruse?
kao prvo,nepismen si klinac
kao drugo,marihuana ti sprzila mozak
kao trece,nastavi da loces taj alkohol
kao cetvrto,pojma nemas o zivotu
ovo je samo jedan primer ali ima ih brdo...
ajde razumem da su americke novine u vlasnistvu nekih jako zlih ljudi americkom narodu vekovima ispirali mozak kako je Rusija komunisticka bezboznicka zemlja gde narod nema nikakva prava
a u medjuvremenu,oni su se pretvorili u onu najgoru autokratsku republiku. ako si firma i neces da das sankcije rusiji,nema da postojis. neces da pokazes licnu kartu policajcu,moze da te upuca. crnce ubijaju gde stignu. i tako dalje...
dakle,razumem da je americki i britanski narod otrovan mrznjom prema rusima,ali ne razumem odredjeni deo bosanaca i hrvata :hahaha:
rusi nikad nisu nikog okupirali, nikad nisu davali sankcije drugima, nikad nisu stvarali drzavne udare u drugim zemljama i nametali lazne izbore sa marionetama...Rusija je jedna velika i ozbiljna zemlja,koja stvarno nije lose uticala na ove nase "komsije".
Rusija je zemlja u kojoj se novinari ubijaju ili svi drugi koji kritikuju vlast, dijelio sam to na forumu , mjesto ubistva ili nestanka datum i ime od 48 novinara, drugo to je zemlja sa najvećom razlikom između bogatih i siromašnih, nakon napada na Ukrajinu se upravo pokazalo šta je Rusija.Rusija je zemlja puna korupcije, cak i vise nego kod nas ako je to moguće i veoma zaostala,prodaju sirovine na kojima drugi zarađuju, cak i arapi otvaraju fabrike i prave poluproizvode kao što se radi i u Evropi np SA ili Katar. Najveća mržnja prema crncima ti je isto u Rusiji(pročitaj članak ispod) . Mrziti Ruse je glupo jer mislim da među ljudima nema neke razlike.

https://bazovo.ru/bs/treatments/rus...-v-rossii-razlichnye-napravleniya-dvizheniya/
 
Poslednja izmena:
dakle,razumem da je americki i britanski narod otrovan mrznjom prema rusima,ali ne razumem odredjeni deo bosanaca i hrvata :hahaha:
Да им Руси нису черупали Турску, данас би Србија можда била муслиманска држава. Сви муслимани на Балкану би живели у једној великој муслиманској држави Србији, која би се простирала до Карлобага. Не би било потребе за измишљањем новог имена народа, а на Врачару би стајао минарет светог Мухамеда висок 300 метара.

sirbistan.jpg
 
Koji Bosanci ? Ne postoji nacija Bosanac.
Ne graničam sa Hrvatima pa ne znam. Vjerovatno ne vole Ruse zbog vjerske konotacije jer ih podsjećaju na Srbe.

Što se tiče Muslimana u Bosni oni su pod kontrolom Britanaca i kako britanska ambasada diriguje oni skaču. Pokušavaju se nametnuti kao anti ruski faktor na Balkanu da bi stekli veću podršku kod OHR protiv Srba. Niko ih ne pita za njihovo mišljenje. Americi su bitniji Albanci na Balkanu nego neka suni muslimanska skupina bez izlaza na more i koja živi u dvije beznačajne enklave Trokut i USK.

Npr veliki broj Srba u BiH blago podržava Ruse ili su neutralni u tom sukobu,a isto tako oko 50% populacije u RS ne prati dešavanja u Ukrajini.
Nisu se ni Rusi ni Ukrajinci pretrgli 1992 da nama pomognu. Svako vodi svoju brigu.
Sa druge strane Muslimani u Trokutu više prate dešavanja u Ukrajini nego svi Srbi na Balkanu.
 
imao sam jednu kratku prepirku sa nekim bosancem pre vise godina, jer je odjednom rekao "hebo vas Putin". i to onako, iz cista mira. znate kad neko nesto lupi bez razmisljanja?
sta bi uopste trebala da znaci ta recenica "hebo vas Putin"? neko obrazlozenje?
kakve to veze imaju bosna i hrvatska sa rusijom,zasto oni mrze ruse?
kao prvo,nepismen si klinac
kao drugo,marihuana ti sprzila mozak
kao trece,nastavi da loces taj alkohol
kao cetvrto,pojma nemas o zivotu
ovo je samo jedan primer ali ima ih brdo...
ajde razumem da su americke novine u vlasnistvu nekih jako zlih ljudi americkom narodu vekovima ispirali mozak kako je Rusija komunisticka bezboznicka zemlja gde narod nema nikakva prava
a u medjuvremenu,oni su se pretvorili u onu najgoru autokratsku republiku. ako si firma i neces da das sankcije rusiji,nema da postojis. neces da pokazes licnu kartu policajcu,moze da te upuca. crnce ubijaju gde stignu. i tako dalje...
dakle,razumem da je americki i britanski narod otrovan mrznjom prema rusima,ali ne razumem odredjeni deo bosanaca i hrvata :hahaha:
rusi nikad nisu nikog okupirali, nikad nisu davali sankcije drugima, nikad nisu stvarali drzavne udare u drugim zemljama i nametali lazne izbore sa marionetama...Rusija je jedna velika i ozbiljna zemlja,koja stvarno nije lose uticala na ove nase "komsije".

Bosanac je termin koji oznacava stanovnika geografskog podrucija Bosne a stanovnici Bosne su i Hrvati i Srbi i ostali
Ovo je isto kao kad bi rekao zasto su Sumadinci i Srbi ili zasto su Dalmatinci,Salvonci i Hrvati itd.Brkas termine

Meni je jasno da si mislio na bosanske Muslimane ili Turke kako ih narod u neformalnim razgovorima najcesce zove, koji su se tokom rata u BIH 1993 proglasili Bosnjacima da bi se u ocima neupucenih lazno pirkazali kao jedini autohtoni i temeljni narod Bosne ali budi prezizniji i koristi prave termine kad pises

Sto se tice teme najbolji odgovor je dao kolega Berkin

Raspadom trenutnog svetskog poredka ,novom podjelom karata i formiranjem novih sfera interesa i uticaja u kome bi Balkan bio u ruskoj zoni bosanski Muslimani i Hrvati svjesni su da bi bili donji i da bi tvorevine koje je nato formirao kao nezavisne drzave pocetkom devedestih BIH i NDH vjerovatno nestale sa karte svijeta ili bi bile uskracene za mnoge teritorije ..Na Balkanu bi bila samo jedna velika drzava Srbija

Ne iskljucujem da bi u novoj geopolitickoj stvarnosti ta Srbija mogla biti i mnogo veca od prirodne Srbije i obuhvatiti neke bugarske ili rumunske teritorije ili cak Sloveniju i djelove Italije do Trsta ili Venecije .Ali to sve zavisi od Rusa koji ce crtati buduce granice
Sto se Srba tice neki minimum bi bila prirodna Srbija na liniji Krlobag Virovitica Ogulin koja bi obuhvatila sve srpske etnicke teritorije ,gde su do 1991 Srbi bili vecina ili gde bi bila vecina da nad njima nije napravljen genodcid 1941-5


Etnicka_mapa_SFRJ_1981-1200x1200-cropped.jpg
 
Poslednja izmena:
Bosanac je termin koji oznacava stanovnika geografskog podrucija Bosne a stanovnici Bosne su i Hrvati i Srbi i ostali
Ovo je isto kao kad bi rekao zasto su Sumadinci i Srbi ili zasto su Dalmatinci,Salvonci i Hrvati itd.Brkas termine

Meni je jasno da si mislio na bosanske Muslimane ili Turke kako ih narod u neformalnim razgovorima najcesce zove, koji su se tokom rata u BIH 1993 proglasili Bosnjacima da bi se u ocima neupucenih lazno pirkazali kao jedini autohtoni i temeljni narod Bosne ali budi prezizniji i koristi prave termine kad pises

Sto se tice teme najbolji odgovor je dao kolega Berkin

Raspadom trenutnog svetskog poredka ,novom podjelom karata i formiranjem novih sfera interesa i uticaja u kome bi Balkan bio u ruskoj zoni bosanski Muslimani i Hrvati svjesni su da bi bili donji i da bi tvorevine koje je nato formirao kao nezavisne drzave pocetkom devedestih BIH i NDH vjerovatno nestale sa karte svijeta ili bi bile uskracene za mnoge teritorije ..Na Balkanu bi bila samo jedna velika drzava Srbija

Ne iskljucujem da bi u novoj geopolitickoj stvarnosti ta Srbija mogla biti i mnogo veca od prirodne Srbije i obuhvatiti neke bugarske ili rumunske teritorije ili cak Sloveniju i djelove Italije do Trsta ili Venecije .Ali to sve zavisi od Rusa koji ce crtati buduce granice
Sto se Srba tice neki minimum bi bila prirodna Srbija na liniji Krlobag Virovitica Ogulin koja bi obuhvatila sve srpske etnicke teritorije ,gde su do 1991 Srbi bili vecina ili gde bi bila vecina da nad njima nije napravljen genodcid 1941-5


Etnicka_mapa_SFRJ_1981-1200x1200-cropped.jpg
Srbi i Hrvati su velikim dijelom izmisljeni u Bosni u 19 vijeku.
 
A ti mu dođeš bogumil piramidaš :lol:
Једино то је било условно речено позитивно у сфрј. Могао си да видиш комплетну менажерију на једном месту. Од брке из сплита који је давио македонца :lol: преко шипца који би те најрадије преклао али ти ипак продаје ушећерене јабуке и ораснице јер није још добио наређење да нападне до босанског лонца који је тек прича за себе.
 

Back
Top