Zasto Bog nije ubio Hitlera !!!!!!!!!!!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dejannn

Iskusan
Poruka
5.719
Zasto bog ubija nevine ljude a nije hteo da ubije hitlera, veliko zlo bi sprecio,nije hteo, zasto nije hteo ako je ljubav,
a ljudima soli pamet,ej bre samo u zemljotresu na haitiju ubio je 300 000 ljudi, sta on covecanstvu ima da prica ,sta on radi ,zlo cini najvece, a pricaju neki da je samo ljubav,

Poruka
24.983
Zasto bog ubija nevine ljude a nije hteo da ubije hitlera, veliko zlo bi sprecio,nije hteo, zasto nije hteo ako je ljubav,
a ljudima soli pamet,ej bre samo u zemljotresu na haitiju ubio je 300 000 ljudi, sta on covecanstvu ima da prica ,sta on radi ,zlo cini najvece, a pricaju neki da je samo ljubav,

ako postoji,onda nije dobar i bezgresan,a ako ne postoji onda ne brini rodices se ponovo.

Moonster

Ističe se
Banovan
Poruka
2.895

Hitlera nije mogao iz ljubavi da ubije, a ove na Haitiju, omaklo mu se malo......:lol:
Inače to se poklapa sa poslednjim danima, ali kasni on kao što ja rekoh već......

MikiMećava

Primećen član
Poruka
671

Kosmička svest (kako je volim zvati) se ne meša direktno u naš denzitet postojanja
Postoji bilo je takvih slučajeva da se vanzemaljci (anđeli i arhanđeli) direktno umešaju u naš realitet postojanja kada je svet bio na ivici ambisa (npr nuklearna kriza)

Oružje nam je dato da bi videli uzaludnost ratovanja,mržnje i patnje..a tehnologija nam je takođe data da bi uvideli da je samo duhovno i spiritualno jedino ispravno i da nam de fakto ništa ne znači !
tražiti od više svesti da uradi nešto što bi trebali sami ljudi, najblaže rečeno nije lepo

Mi smo ti koji smo "majmuni u kavezu" mi tek treba da naučimo, zato smo i reinkarnirani u 3D OPS realitet sa ovakvim fizičkim zakonima i krutom materijom
Mi na više realitete ne možemo mnogo uticati a oni mogu na nas
jer mi smo kao "pokusni kunići" u kavezu u kojem se sprovodi ekperiment da se vidi dal ćemo da se pobijemo ili npr volimo itd

MikiMećava

Primećen član
Poruka
671
kakvog je to bog coveka stvorio pa covek toliko glup da mu se mora zlo direktno pokazati da bi on video i shvatio da je to nesto sto nevalja, sta smo mi onda,za nas amebe intelegencija

Da čovek nije video atomsku bombu on bi ( možda znao šta je dobro) ali nikako ne bi znao šta je zlo
Niko se ne rađa ( kreira) naučen
moramo sve iskusiti i raj i ponore da bi spoznali istinu i da bi evolutivno i duhovno napredovali
Zašto je npr Tesla koji je toliki genije se bavio proučavanjem opasnih naoružanja i takvih stvari
zar nisi pomislio da je i on u taboru "viših sfera" i da namerno napravio nešto i znao na koji način će to biti upotrebljeno

Naravno on tu nije zao već je znao Božiju nameru i omogućio ljudima da spoznaju zlo da bi napredovali

Jer kako ćeš znati kakvo je nešto ako nikada to nisi doživeo/video, to bi ostalo nepoznato ljudskom umu kao daltonisti boje..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.