Zasto B-92 vodi kampanje samo za stvari koje idu Srbima na stetu a ne na korist?

Da li trebamo placati americke softvere i filmove?

  • Da trebamo ih placati

  • Ne bolje da ih besplatno kopiramo i skidamo sa interneta


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moci ces koristiti dok se salabajzerske patriJote izivljavaju nad ovom zemljom.
Ali nema veze,dovest cete se vi brzo u red.
Za pocetak cete kada budete prolazili pored izloga morati da se pomerite do sredine ulice,kako ne bi dosli u urodjenu napast lupanja.

А ти би за почетак, да би те овде боље разумели могао да свој ник АКО ПОЛУДИМ промениш у ПОЛУДЕО САМ........:lol::lol::lol:

тема:

Јадници са У92 су добро плаћени да раде ОНО ШТО ИМ "ТАТА" КАЖЕ... веома просто...
 
ma 100%

:D:D


ma 101%!



apsolutno si u pravu.


dakle, zakljucio sam da nisi hteo da das krv.
steta, mozda si mogao da spases zivot jednom Srbinu.
ovako, tvoja paranoja je ubila jednog Srbina.


Šmrc, kako si ti jedno fino stvorenje... Kad sam ja davao krv ti se nisi ni rodiLo. B92 je pokrenuo kampanju jer krv treba da se izvozi i prodaje za velike pare. Kampanju sigurno nisu vodili džaba.

Ko o čemu, demoNkrate o humanosti i poštenju :-D

Ah, da... kao prilog mojoj sumnji pročitajte ova dva dokumenta
http://uddkrvi.org.yu/pdf/00057.PDF
http://uddkrvi.org.yu/pdf/00077.PDF
 
А ти би за почетак, да би те овде боље разумели могао да свој ник АКО ПОЛУДИМ промениш у ПОЛУДЕО САМ........:lol::lol::lol:

тема:

Јадници са У92 су добро плаћени да раде ОНО ШТО ИМ "ТАТА" КАЖЕ... веома просто...

Jel?Pa ko vam je kriv?Ljudi samo citaju,pisu i snimaju patriJotske budalastine kojima se ceo svet smeje.
Sta bi trebali mozda svaki dan da prenose nekakav moleban ili neko jos blesavije zamlacivanje,kako bi vi mogli da operisete po izlozima "okupatora".
 
E dobro je da si spomenuo tu kampanju koju vodi B92. Moje mišljenje je da bilo koja kampanja koju vodi B92, sigurno je vođena na štetu Srba. I ovo davanje krvi mi je sumnjivo, samo zbog B92. Sigurno skupo prodaju tu krv ili je poklanjaju svojim nalogodavcima. Takođe me ne bi iznenadilo da su im igle u originalnom pakovanju zaražene nekim virusom, specijalno za nas, ali ajde da ne preterujem. Znači, pošto im ništa ne verujem, isto tako ne verujem da ovu akciju vode iz humanih razloga. Bar ne humanih prema Srbima.


fenomenalan si:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top