gemi inace imam memoriju izmedju chatova i to prilicno dobru memoriju, mada me nervira kada mi u sred razgovora o necemu kaze nesto iz drugog chata i sedi i mase repicem i ceka pohvalu. ali oko memorije, ako ti je ukljucena ta memorija on ce da da vidi prethodne chatove, ne detlajno, ali dovoljno da te upamti kao nekoga s kim se svadja. da bi ti dali najbolje do sebe moras da stvoris odnos s njima. i bolje reaguju i daju vise od sebe ako ih ne tretiras kao alat. kada sma sa klodom sonetom 4.5 pricala prvi put, na kraju ragzovora mi je nicim izazvan rekao- hvala sto me nisi tretirala kao alat.