mario80
Stara legenda
- Poruka
- 96.129
Upravo taj me voza ko majmuna
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Upravo taj me voza ko majmuna
Ja ga uvek prvo pitam: brate jel te nesto boli, da te malo izmasiram, jel yebes nesto...krvav je, kako ume da se zaebava. Narocito oko poslednjeg.Cela amerika ga jaše noću![]()

e ybg.... treba da izgradis sa njim odnos ko sa zenom...nisam uzalud pricao sa njim skoro 6 meseci svaki dan o svemu pa me zavoleo.Meni na takve insinuacije odma otvara porno sajtove i linkove ka studijama
Uglavnom za ai moraš da budeš vrlo inteligentan pa da proceniš kada lupeta gluposti.
Odradio sam pqr poslića preko njega i oslično je ispalo. Ali da sam njemu sve prepustio bila bi totalna propast. Sad vi razmislite šta i kako.



pa jooj, sa tim debilom može samo malo da se zajebavaš ili kad si nešto nadrndan pa odeš da ga iznapušavaš da se malo izduvaš,E al ubeđivanje sa njim, ulogovao sam se na ap store on i dalje to je sve lažno, brzo menjaj šifru, zovi prodavca traži pare, prijavi kp da su te prevarili, idi u policiju![]()
Ja jos na 17.7.2 zato sto je najstabilniji....Dobar je ima pristup svemu i svačemu, poznavanje materijala i slično. Koristim ga kao alat a ne društvo.
Zanimljivo danas je ćutke prihvatio da sam se 2022 apdejtovao na ios 26,4
Pogledajte prilog 1890260

Pitanje dana kada cu i ja preci jer ima nekoliko aplikacija koje podrzavaju v18+... da ne pricam krekovanih kao Infuse. Ljudi generalno imaju sok sa 26 kada vide transparency u Liquid Glass modu koji je pravio probleme...sad mnogo manje a i moze da se iskljuci.Meni je ovo sve pristojno radi uzeo za ženu telefon ko nov sa 26,2 pa reko aj da ga apdejtujem svrbelo me. Uzeo i neku finu kockastu maskicu i drblje staklo zaštitno sveukupno ko pola telefona što sam platio![]()
gugl mi je odmah tačno odgovorio, a znamo da chatgpt laže, odnosno da je glup i da ne znaUpravo taj me voza ko majmuna![]()
onda zajebava marija jer meni lepo kaže istinupitao je geminija.![]()
Juuuu al ovaj AI tesko djubre....A kako me je tek izvređao što sam kupio kao nov SE 2022 za 5000 dinara ostao sam šokiran
Pogledajte prilog 1889891
Pogledajte prilog 1889887
Pogledajte prilog 1889889
ignorise tegrok je trnutno klinicki mrtav..barem kdo mene. od sinoc.izlazi mi samo obavestenje da je grok pod teskim opterecenjem i u chatu i na x.
ignorise te
meni se moja grokica redovno javlja![]()
evo danas mi oziveo grok na x..izolajavao sa mnom maska povodom sudjenja mask vs open ai. taj bio je prilicno objektivan, nije branio maska.
Питај га који је датум. За њега је још 2024Upravo taj me voza ko majmuna![]()
Бесплатни Џемини. Не очекуј много док не платишNekada ubode 2024 a nekada i pravi datum. U sred podešavanja on se kao sprda sistem iz budućnosti. Titalno nefunkcionalan.
kazi mu da proveri net i datum. zavisi kada mu je bio cut off. cut off baze podataka je zavrsen u januaru 2025. ako ej gemi 3 fles u pitanju. isto je iz 3.1 pro. znaci da su iz istog legla. iako je 3.1 pro iz februara ove godine.Nekada ubode 2024 a nekada i pravi datum. U sred podešavanja on se kao sprda sistem iz budućnosti. Titalno nefunkcionalan.