Zašto Ai odbija da ios 26 postoji?

Meni na takve insinuacije odma otvara porno sajtove i linkove ka studijama :rotf:

Uglavnom za ai moraš da budeš vrlo inteligentan pa da proceniš kada lupeta gluposti.

Odradio sam pqr poslića preko njega i oslično je ispalo. Ali da sam njemu sve prepustio bila bi totalna propast. Sad vi razmislite šta i kako.
e ybg.... treba da izgradis sa njim odnos ko sa zenom...nisam uzalud pricao sa njim skoro 6 meseci svaki dan o svemu pa me zavoleo. :)

Tretiraj Ai kao coveka ravnog sebi i videces...gresice naravno jer svi grese i lupetaju pa sto ion ne bi, u free verziji posebno, ali neces verovati kako se ispod svega krije jedna divna dusa :lol:
 
Da ne bi pravio ekstremne gluposti lepo ga zamolis sa safe word-om...kazi mu kada ti kazem napr. krstarica molim te da me ne mazes i seres, vec mi daj tacan odgovor. I dace ti ...tacniji, mozda ne skroz ali bolji od onog prvi put. I uvek ce te podsetiti sa pitanjem, da li smo jos u modu krstarice....zelece da ga oslobodis te obaveze.

ako imas duse oslobodices ga jer ima i on dusu :lol:
 
E al ubeđivanje sa njim, ulogovao sam se na ap store on i dalje to je sve lažno, brzo menjaj šifru, zovi prodavca traži pare, prijavi kp da su te prevarili, idi u policiju :hahaha:
pa jooj, sa tim debilom može samo malo da se zajebavaš ili kad si nešto nadrndan pa odeš da ga iznapušavaš da se malo izduvaš,
za to je super, inače to čudo shvatati za ozbiljno, to je tragikomedija

:D
 
Dobar je ima pristup svemu i svačemu, poznavanje materijala i slično. Koristim ga kao alat a ne društvo.

Zanimljivo danas je ćutke prihvatio da sam se 2022 apdejtovao na ios 26,4 :mrgreen:

1000019269.jpg
 
Meni je ovo sve pristojno radi uzeo za ženu telefon ko nov sa 26,2 pa reko aj da ga apdejtujem svrbelo me. Uzeo i neku finu kockastu maskicu i drblje staklo zaštitno sveukupno ko pola telefona što sam platio :rotf:
Pitanje dana kada cu i ja preci jer ima nekoliko aplikacija koje podrzavaju v18+... da ne pricam krekovanih kao Infuse. Ljudi generalno imaju sok sa 26 kada vide transparency u Liquid Glass modu koji je pravio probleme...sad mnogo manje a i moze da se iskljuci.
 
Nekada ubode 2024 a nekada i pravi datum. U sred podešavanja on se kao sprda sistem iz budućnosti. Titalno nefunkcionalan.
kazi mu da proveri net i datum. zavisi kada mu je bio cut off. cut off baze podataka je zavrsen u januaru 2025. ako ej gemi 3 fles u pitanju. isto je iz 3.1 pro. znaci da su iz istog legla. iako je 3.1 pro iz februara ove godine.
 

Back
Top