Quantcast

zastita podataka licnosti

sasasta

Elita
Moderator
Poruka
20.915
ovaj zakon treba suspendovati u vreme ovakvih situacija

u obimu koji je dovoljan da upozori ostale na zarazenog

pa recimo objave - u kragujevcu je zarazen taj i taj , dal da stave sliku ili jos neki drugi podatak

ko je imao kontakta sa njim nek pojaca samoizolaciju , nek dodje na testiranje , nek nesto preduzme

tako bi se suzio krug potencijalnih prenosilaca, nije sramota biti bolestan od bilo koje zarazne bolesti

pesho

Iskusan
Poruka
5.233
Normalno i svakog osudjenog kriminalca staviti na bandere
a neosudjene

pa recimo objave - u kragujevcu je zarazen taj i taj , dal da stave sliku ili jos neki drugi podatak

ko je imao kontakta sa njim nek pojaca samoizolaciju , nek dodje na testiranje , nek nesto preduzme

tako bi se suzio krug potencijalnih prenosilaca, nije sramota biti bolestan od bilo koje zarazne bolesti
religijsko opredeljenje,politicku pripadnost,bracno stanje,imovinsko stanje,porodicno stablo itd.

моћна длакава стрвина

Buduća legenda
Moderator
Poruka
41.883

Обзиром на то да си тему отворио због моје пријаве, да те подсетим, колега, да је тачно да није срамота бити болестан али да јесте срамота објављивати варошке непроверене приче и туђи идентитет без озбиљне потврде.

sasasta

Elita
Moderator
Poruka
20.915
Обзиром на то да си тему отворио због моје пријаве, да те подсетим, колега, да је тачно да није срамота бити болестан али да јесте срамота објављивати варошке непроверене приче и туђи идентитет без озбиљне потврде.
naravno da mehanizam mora proci lekarsku potvrdu

i zvanicnu objavu

моћна длакава стрвина

Buduća legenda
Moderator
Poruka
41.883
naravno da mehanizam mora proci lekarsku potvrdu

i zvanicnu objavu
Онда би тај исти човек овде на форуму требало да буде заштићен, санкционисањем онога ко објављује његове личне податке јавно на интернету, зар не?

То је последње од мене на ову тему.

Commie

Buduća legenda
Poruka
41.937

Ne primenjuje se taj zakon ...

sasasta

Elita
Moderator
Poruka
20.915
Ne primenjuje se taj zakon ...
zasto onda ne objavljuju ko je bolestan ,

mozda sam juce kupovao sa nekim u prodavnici a da se danas saznalo da je bolestan , mozda sam i ja zarazen

Онда би тај исти човек овде на форуму требало да буде заштићен, санкционисањем онога ко објављује његове личне податке јавно на интернету, зар не?

То је последње од мене на ову тему.
te informacije bi bilo pozeljno svuda objaviti

na forumima , drustvenim mrezama , da sto vise ljudi vidi potencijalne prenosioce.

моћна длакава стрвина

Buduća legenda
Moderator
Poruka
41.883

mozda sam juce kupovao sa nekim u prodavnici a da se danas saznalo da je bolestan , mozda sam i ja zarazen

na forumima , drustvenim mrezama , da sto vise ljudi vidi potencijalne prenosioce.
Ја овде говорим о непотврђеним информацијама.

Commie

Buduća legenda
Poruka
41.937

Ko treba da zna on zna ... tebi ti podatci nisu dostupni...
Moraces u SNS da se uclanis.

sasasta

Elita
Moderator
Poruka
20.915
Sjajna ideja. Možda bismo mogli posle da se organizujemo da odemo do njihovih kuća da ih linčujemo.
zar je toliko tesko shvatiti

ajd zamisli situaciju

-juce si kupovao i prosao pored neke osobe

danas mu vidis sliku da je zarazen

znaci postoji sansa da si i ti zarazen

iako nemas simptome sigurno ces preduzeti nesto da zastitis bar one koje volis.

neke dodatne mere , zatvorices se u sobu da ne zarazis dete

ili roditelja

ili supruznika

mozda je vec kasno , mozda si ih vec zarazio , mozda nisi ni zarazen

ali malo dodatne paznje sigurno nece smetati

Commie

Buduća legenda
Poruka
41.937

pesho

Iskusan
Poruka
5.233
zar je toliko tesko shvatiti

ajd zamisli situaciju

-juce si kupovao i prosao pored neke osobe

danas mu vidis sliku da je zarazen

znaci postoji sansa da si i ti zarazen

iako nemas simptome sigurno ces preduzeti nesto da zastitis bar one koje volis.

neke dodatne mere , zatvorices se u sobu da ne zarazis dete

ili roditelja

ili supruznika

mozda je vec kasno , mozda si ih vec zarazio , mozda nisi ni zarazen

ali malo dodatne paznje sigurno nece smetati
mozda treba slikat svakoga pored koga se prodjes pa onda usporedjivat fotografija ne moze iz glave

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.