Zashto...?

malecka

Aktivan član
Poruka
1.333
generalno muskarci lakshe podnose raskid, zasto su oni prvi koji stanu na noge, nadju novu devojku i zabavljaju se...? i koliko im u stvari treba vremena da prebole neku devojku dok su u vezi sa nekom drugom posle nje...?

mislim, znam da je sve individualno, i da zavisi od toga koliko vole tu bivsu, ali me zanima musko misljenje, posle koliko vremena/devojaka su uspeli da prebole jednu od svojih "velikih" ljubavi...?

ja,ne znam... ne mogu da uzivam u vezi sa nekim dok jos uvek patim za bivsom ljubavlju... :cry:
 
Evo sada je sedma godina da jos uvek mislim o njoj.I mozda je jos uvek volim.Ali posle 15 dana kada sam raskinuo sa Bojanom bio sam sa drugom devojkom.E to je stvar tesko objasnjiva.Ali potreban ti je neko u tum trenucima da nepotones nacisto.Da drugi ljudi nevide da patis.I trece da kroz tu novu devojku poredis sve mane i vrline bivse ljubavi.Kao sto rekoh posle toliko vremena jos mislim o njoj.Znaci nijedna druga posle nje nije mogla da je prevazidje.


Savet.Nikada nebudi sa taze ostavljenim muskarcem.Uvek se ponasa kao kreten prema tebi.Ja sam takav bio sada mi je zao.
 
Anonymous:
Savet.Nikada nebudi sa taze ostavljenim muskarcem.Uvek se ponasa kao kreten prema tebi.Ja sam takav bio sada mi je zao.

FENOMENALAN SAVET, nego kad se zaljubis u neku osobu, ne istrazujes njenu proslost, pogotovu ne vezanu za devojke, ono da se ne razocaras, slucajno!

tako da sam ja u ovoj prici izvisila zato sto je on bio "taze ostavljen muskarac"...

cmoka!!!

btw, proslo je godinu dana od kad nismo zajedno, a ja ga jos uvek oplakujem... najbolja osoba koju sam ikada imala za decka!!!
 
Iz iskustva:
Bivsu/bivseg neces preboleti sve dok ne nadjes nekog ko je bolji, jaci i koga ces vise voleti.

Bolje je biti i sam neko vreme, nego traziti spas u nekom sa kim si silom samo zato sto ne zelis biti sam. Mucices i sebe i tu osobu.

Godinu i po dana sam patio i onda je naisla ona prava... oduvala je prethodnu kao tajfun. Gotovo da se ne setim da je ikad postojala.
 
sta se na kraju desilo...?

ispostavilo se da i on valjda poqsava da preboli neku ribu /nisam sigurna, ali sam ga tako veceras skapirala :cry:/ a da sam se ja u medjuvremenu zachorila u njega... :wink:

UZAS!!!
 
ja nikada nisam uspeo da prebolim neke ljubavi, bez obzira koliko veza imao posle njih i koliko je vremena proslo. Deo srca...deo duse ostaje samo njihov i niko nema prava da ulazi tamo sem mene.To je pomalo tuzno ali i lepo zato sto covek bez uspomena umire....
 
malecka:
generalno muskarci lakshe podnose raskid, zasto su oni prvi koji stanu na noge, nadju novu devojku i zabavljaju se...? i koliko im u stvari treba vremena da prebole neku devojku dok su u vezi sa nekom drugom posle nje...?

mislim, znam da je sve individualno, i da zavisi od toga koliko vole tu bivsu, ali me zanima musko misljenje, posle koliko vremena/devojaka su uspeli da prebole jednu od svojih "velikih" ljubavi...?

ja,ne znam... ne mogu da uzivam u vezi sa nekim dok jos uvek patim za bivsom ljubavlju... :cry:

e pa eto mene je djevojka ostavila i sta da radim mirim se sa sudbinom a bila je zena mog zivota volio sam je i sad je volim i voljecu je uvijek znam da nece dugo sa novim momkom doci ce ina meni pet u zagrljaj.
 

Back
Top