Quantcast

Zashto u Srbiji ne mozhe da se pokrene nikakav biznis?

ShadowNinjaMan

Primećen član
Poruka
550
Zato sto narod uopste nece da radi.Znachi smucilo mi se vishe.Svi su ovde najpametniji,najbolji a kada trebaju da se zavrnu rukavi e pa bato evo ti **** sta ja ima da radim za tebe???E i onda se bune kao "Jaoooo nema posla ebena demokratija sve su nas pokrali"svi su nam krivi jedini mi nismo krivi.*** znachi stvarno ne mogu da verujem kakav smo mi narod.Dash coveku posao da uradi dash mu pristojnu platu i on uzme da te zajebava i da te drka i onda smanjish platu ode buni se kuka!!!!

Svi su nama uvek drugi krivi.Sto vishe ne stavite prst na ebeno celo i razmislite vi malo "Pa cekaj da nisam ja mozhda zasro"!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?***** ti ja vishe sve citam po novinama srbi prodaju u Vojvodini zemlju kinezima po nekim smeshnim cenama a razlog im je bio "Jaooo bralee pa znash sta ne mogu ja da radim ...Ono jbga sta da se radi bole ruke"

I onda se cudimo zahsto nam je ekonomija otisla u **** zahsto se drzhava raspada nema nikakve izvoze.Kada mi dodju prijatelji i kada krenu priche "Jaoooj znash kako sam ja izjebo sefa.Prc pa nitna prc pa nitna ***** ga ko lud"EEE *** A COVEK IMA PLATU OD 1200 EVRA!?!?!?!?!?!?!?I sada dolazi kuka mi sef ga otpustio ide zali se u ministarstvo tamo.A to nije jedini slucaj

I zanima me zbog cega smo mi toliko neradan narod?!!?!?!?

Kako japanac *** dash mu posao on ce oko toga posvetiti ceo zivot *** ako mu kuca gori ostace na poslu i da RADI da RADI!!!Za razliku od nas!

I stvarno muka mi je vishe svi se stalno bune :"lopovi.prevaranti,pa majku mu ebem on oce da ja za njega da radim e pa evo ti **** sad!"

STA JE NASH PROBLEM KOJI DJAVO?!!?!?!?

Ca$h

Početnik
Poruka
14
nisam procito tvoj text, samo naslov...

Odgovor:

zato sto ste seljaci, ja isto sam bio, dok me nije zapad naucio radu.
Onoga dana kad balkan uvede pravila i zakone ko zapad bice velike promjene, mi bi mogli da stignemo citav zapad samo kad bi se politika promjenila!
Zato sto smo brzi u radu i vrijedniji, ali samo kad nam zapne!

Na zapadu si nenormalan ako pijes a nije petak ili subota, kod nas nema veze.
Ako ikada prihvatimo ta jebena zapadna pravila prestignucemo brzo sve oko nas.
ALi pitanje je sta hocemo da prioritiramo, provod ili pare??

Zapadnjaci a i ja, dolazimo na balkan za pravi provod.
Kad dodjemo kuci zivimo ko zecevi u kavezu sa koliko god hocemo hrane i vode pa i soka.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.