Zaratili Radikali i SNP NAŠI 1389 !

al bundy

Legenda
Poruka
63.992
ЛАЖЉИВА ЖЕНА АЛЕКСАНДАР МАРТИНОВИЋ

Јуче на некој војвођанској телевизији, била је политичка емисија, гости класика, Хомен, Драгишић, Томић из ДСС-а и Александар Мартиновић СРС. Током емисије разне теме, водитељ помену СНП НАШИ 1389,и креће изненађење, уз класичну пљувачину Хомена и Драгишића, као појачање придружује се и Александар Мартиновић, који говори да је прошле године удружење НАШИ било на листи Нове Србије на локалним изборима у Аранђеловцу, и да смо за ЕУ.

Ваш страх од нас који излазимо по први пут на републичке изборе, тера вас да се служите лажима, оговарањима, као женетина, најбоље говори о вама, и зато сам вас у разговору који обависмо пре овог мог писања, и назавао ђубретом, којем лично нећу више дати да уђе у мој град.

Балавко који једино уме да тртља по скупштини, којем је свако ко се политички ангажује а није у СРС, ``НАПРЕДЊАК``,који живи од 100 и кусур хиљада динара, којег нема никада на улици када ми крваримо и када нас хапсе, који после параде педера није позвао да види да ли нам нешто треба, боље би вам било да размислите зашто вас гомила младих људи напушта и долази у редове нашег покрета, јер сте неспособни, килави, надмени...

http://www.snp1389.rs/index.php?opt...:2011-02-24-10-28-47&catid=42:blogs&Itemid=86
Stvarno komedijaš ovaj Ivanović , zapenio na jednog klempavog Martinovića ko besan pas . :mrgreen: Nego jel ovo spada pod neki oblik pretnje , pošto taj Ivanović preti narodnom poslaniku da će mu on lično zabraniti da udje u jedan grad u Srbiji, ko da je Dok Holidej na divljem zapadu ? :think: A taj valjda i deci nekoj predaje u školi , tako da bi možda trebalo obratiti pažnju na njegove buduće poteze .
 
Stvarno komedijaš ovaj Ivanović , zapenio na jednog klempavog Martinovića ko besan pas . :mrgreen: Nego jel ovo spada pod neki oblik pretnje , pošto taj Ivanović preti narodnom poslaniku da će mu on lično zabraniti da udje u jedan grad u Srbiji, ko da je Dok Holidej na divljem zapadu ? :think: A taj valjda i deci nekoj predaje u školi , tako da bi možda trebalo obratiti pažnju na njegove buduće poteze .

:hahaha: :rotf:

:super:
 
ЛАЖЉИВА ЖЕНА АЛЕКСАНДАР МАРТИНОВИЋ

Јуче на некој војвођанској телевизији, била је политичка емисија, гости класика, Хомен, Драгишић, Томић из ДСС-а и Александар Мартиновић СРС. Током емисије разне теме, водитељ помену СНП НАШИ 1389,и креће изненађење, уз класичну пљувачину Хомена и Драгишића, као појачање придружује се и Александар Мартиновић, који говори да је прошле године удружење НАШИ било на листи Нове Србије на локалним изборима у Аранђеловцу, и да смо за ЕУ.

Ваш страх од нас који излазимо по први пут на републичке изборе, тера вас да се служите лажима, оговарањима, као женетина, најбоље говори о вама, и зато сам вас у разговору који обависмо пре овог мог писања, и назавао ђубретом, којем лично нећу више дати да уђе у мој град.

Балавко који једино уме да тртља по скупштини, којем је свако ко се политички ангажује а није у СРС, ``НАПРЕДЊАК``,који живи од 100 и кусур хиљада динара, којег нема никада на улици када ми крваримо и када нас хапсе, који после параде педера није позвао да види да ли нам нешто треба, боље би вам било да размислите зашто вас гомила младих људи напушта и долази у редове нашег покрета, јер сте неспособни, килави, надмени...

http://www.snp1389.rs/index.php?opt...:2011-02-24-10-28-47&catid=42:blogs&Itemid=86
Stvarno komedijaš ovaj Ivanović , zapenio na jednog klempavog Martinovića ko besan pas . :mrgreen: Nego jel ovo spada pod neki oblik pretnje , pošto taj Ivanović preti narodnom poslaniku da će mu on lično zabraniti da udje u jedan grad u Srbiji, ko da je Dok Holidej na divljem zapadu ? :think: A taj valjda i deci nekoj predaje u školi , tako da bi možda trebalo obratiti pažnju na njegove buduće poteze .

Lepo sam govorio da su radikali poslušni psi režima.
 
Овде се ради о приватним размирицама, па се пренело и на политичку сцену. Али, идеолошке разлике у суштини нема - и једни и други су АНТИ-ЕУ струје. И то је оно што је добро.
 
Lepo sam govorio da su radikali poslušni psi režima.


Podršku godišnjem planu učešća pripadnika Vojske Srbije u mirovnim misijama, o kojem danas raspravlja Skupština Srbije, najavili su Liberalno demokratska partija (LDP) i Srpska napredna stranka (SNS). U raspravi o godišnjem planu učešća i upotrebe pripadnika Vojske Srbije u mirovnim misijama, poslanici SRS i DSS naveli su da Srbija treba isključivo da učestvuje u mirovnim misijama pod okriljem UN.

Сале,
опет си помешао дудовачу са пивом .....
 
Ево шта каже за Тому и патолошког лажова Вучића:

"А о вашој памети и политичком умећу најбље говори да сте служили Вучића и Тому, Еунисте који су вас изадали, ви сте у својој странци као вође имали издајнике,..."
 
Ево шта каже за Тому и патолошког лажова Вучића:

"А о вашој памети и политичком умећу најбље говори да сте служили Вучића и Тому, Еунисте који су вас изадали, ви сте у својој странци као вође имали издајнике,..."
To je fazon "Da se vlasi ne dosete " , možda njemu i nije lično SNS na srcu , pošto je on Veljin čovek ,al sada je to ista priča i ista koalicija , a njegov drugar i portparol tog novog ujedinjenog pokreta je Vučićeva pudlica i potrčko , tako da od njih nema neke koristi za tu "vašu stvar",jesu oni verovatno protiv EU i taj Vecic i taj Ivanović ,ali su se lošeg društva i loših mentora uhvatili za tu priču .
 
To je fazon "Da se vlasi ne dosete " , možda njemu i nije lično SNS na srcu , pošto je on Veljin čovek ,al sada je to ista priča i ista koalicija , a njegov drugar i portparol tog novog ujedinjenog pokreta je Vučićeva pudlica i potrčko , tako da od njih nema neke koristi za tu "vašu stvar",jesu oni verovatno protiv EU i taj Vecic i taj Ivanović ,ali su se lošeg društva i loših mentora uhvatili za tu priču .

Па ништа, сад имамо написмено доказ да их је назвао "издајницима" и "Еунистима".
Видећемо да ли ће подржати СНС која је копија ДС-а.
 
Ево целог текста.

Лажљива жена Александар Мартиновић

Пише: Иван Ивановић
Јуче на некој војвођанској телевизији, била је политичка емисија, гости класика, Хомен, Драгишић, Томић из ДСС-а и Александар Мартиновић СРС. Током емисије разне теме, водитељ помену СНП НАШИ 1389,и креће изненађење, уз класичну пљувачину Хомена и Драгишића, као појачање придружује се и Александар Мартиновић, који говори да је прошле године удружење НАШИ било на листи Нове Србије на локалним изборима у Аранђеловцу, и да смо за ЕУ.


Е па овако, драги лажљиви Мартиновићу, прошле године удружење НАШИ, које још није било јединствено са СНП 1389, изашло је на локалне изборе, најпре у коалицији са НС, али пошто изборна комисија није хтеле да прихвти листу са називом НС - НАШИ јер нисмо политичка партија, морали смо да будемо на листи. Са вама нисмо желели на изборе, као што и сами знате, јер сте имали председника општине - ЛОПОВА, који је украо 7 милиона евра од грађана Аранђеловца и ви нисте реаговали, и поред тога што сте од нас добијали информције.


Сви ви који читате ово треба да знате да је СРС у Аранђеловцу била у коалицији са Новом Србијом и тада им то није сметало, међутим када наш покрет није желео са њима, због лоповлука, слободно укуцајте `` председник општине Аранђеловац Радосав Швабић СРС`` на гугл претраживачу и све ће вам бити јасно. Са Новом Србијом смо изашли на изборе, јер једино што могу рећи о градском одбору НС да су поштени људи, и да смо били сигурни за разлику од вас да неће красти од напаћеног народа!


Прођоше избори, ми прешли цензус СРС испод црте, фали вам стотинак гласова, и гле чуда лажљива баба Мартиновић ме зове и виче ``БРАТЕ ИВАНЕ ПОМАГАЈ``,уз вас ме звала и Наташа Јовановић, Марина Томан... и ја наравно помогнем у другом кругу наши бирачи гласали су за вас, на изборној јединици где сте имали 20 гласова, а ми 180, у првом кругу, у другом кругу СРС добија 150-ак гласова, пре свега због помоћи пар људи из Нове Србије и удружења НАШИ, и тада вам то није сметало.


Ваш страх од нас који излазимо по први пут на републичке изборе, тера вас да се служите лажима, оговарањима, као женетина, најбоље говори о вама, и зато сам вас у разговору који обависмо пре овог мог писања, и назавао ђубретом, којем лично нећу више дати да уђе у мој град.


Балавко који једино уме да тртља по скупштини, којем је свако ко се политички ангажује а није у СРС, ``НАПРЕДЊАК``,који живи од 100 и кусур хиљада динара, којег нема никада на улици када ми крваримо и када нас хапсе, који после параде педера није позвао да види да ли нам нешто треба, боље би вам било да размислите зашто вас гомила младих људи напушта и долази у редове нашег покрета, јер сте неспособни, килави, надмени...


У политику улазимо управо због вас лажних националиста, и поред тога што нисам радикал, од вас сам већи и када спавам, ви сте срамота за стару СРС и Војислава Шешеља, нико ништа не ради, нико ништа не сме, а то се најбоље види да сте највећу опозициону партију успели да доведете на границу цензуса.


А о вашој памети и политичком умећу најбље говори да сте служили Вучића и Тому, Еунисте који су вас изадали, ви сте у својој странци као вође имали издајнике, и ви немате никакво морално право да било коме било шта говорите, јер немате никавог политичког знања.Нико од нас родољуба вам није крив што сте имали десетине хиљада издајника у својим редовима, а на нас младе Србе никада нисте обраћали пажњу и сада нас видите као ``противнике``.


Боље преиспитајте у чијим управним одборима се налазе ``радикали`` у Београду, а рекао бих и у још много градова, и размислите кога називате погрдним именима, јер сте ви то заслужили стотине пута више од нас!


Док ви будете примали стотине хиљада динара, и ништа не радите, ја и моји саборци ћемо крварити на улици, борити се, а ви седите и чекајте Шешеља, Србија за то нема времена!






Иван Ивановић
 
nah-z94ee.12090.jpg
 
******, а ја мислио да је овај Ивановић нешто паметнији од оног малог кретена Вацића, кад оно... Кретени, и њима ћемо морати да 'ебемо маме.

Alekasandar3:
Lepo sam govorio da su radikali poslušni psi režima.

Још када видим ко је на страни ових паћеника, све ми је јасно.

jedite_kod_Joa:
Овде се ради о приватним размирицама, па се пренело и на политичку сцену. Али, идеолошке разлике у суштини нема - и једни и други су АНТИ-ЕУ струје. И то је оно што је добро.

Ма ***** бре, Вучић им је главни финансијер, онај морон Вацић је стално на митинзима оне издајничке странке. Oни су ту само да би злоупотребили гласове неколико наивних националиста.

ShommySRB:
SNP Nasi 1389 je vise ucinio za srpstvo nego sve politicke stranke zajedno.

Је ли? Добро онда, дакле борили су се у окупираним српским земљама од 1991. до 1999. године, окупљали борце, годинама робијали за српску ствар, итд.

****** у ком свету живиш?

Шта су они урадили за Србе? Шта корисно? Сем што су лепили плакате и ишли пешке до северног дела Косовске Митровице па бусом до Газиместана? Па кад су толики јунаци, што се не организују и не иду добровољно са оружјем на Косово и Метохију, да се боре против шиптарских терориста као што су се Шешељевци борили против муџахедина и усташa?
Шта ће онај мали скот Миша Вацић на митинзима издајничке странке?

Доста бре са том Вучићевом омладином.


jedite_kod_Joa:
Па ништа, сад имамо написмено доказ да их је назвао "издајницима" и "Еунистима".

Кретен подржава петооктобарца Велимира Илића. Је л' он бољи од Николића и Вучића?
 
Omogucili su mladim Srbima da posete svetinje i mesta na Kosovu i Metohiji. Pre godinu i po dana su sprecili paradu pedera, saradjuju sa pro-rezimskim ruskim organizacijama, nosili su humanitarnu pomoc na KiM, pomagali su oboleloj deci da nadju novac za lecenje...

Ma, sve humanije od humanijeg samo da bi mogli da udare po pederima i da ih uteraju u demokratski tor :lol:

Udri po nacionalnim manjinama - oni svi kod tadica; udri po seksualnim manjinama - oni svi kod tadica...

A onda, nacionalisti ispadnu divljaci kad se izdemolira glavni grad...

Pa ti vidi ko je tu u dobitku...

Zasto ni jedan od tih nacionalistickih pokreta nikad nije izasao da podrzi ni jedan strajk radnika ili zemljoradnika, ako se toliko brine za dobrobit ovog naroda?
 
******, а ја мислио да је овај Ивановић нешто паметнији од оног малог кретена Вацића, кад оно... Кретени, и њима ћемо морати да 'ебемо маме.



Још када видим ко је на страни ових паћеника, све ми је јасно.



Ма ***** бре, Вучић им је главни финансијер, онај морон Вацић је стално на митинзима оне издајничке странке. Oни су ту само да би злоупотребили гласове неколико наивних националиста.



Је ли? Добро онда, дакле борили су се у окупираним српским земљама од 1991. до 1999. године, окупљали борце, годинама робијали за српску ствар, итд.

****** у ком свету живиш?

Шта су они урадили за Србе? Шта корисно? Сем што су лепили плакате и ишли пешке до северног дела Косовске Митровице па бусом до Газиместана? Па кад су толики јунаци, што се не организују и не иду добровољно са оружјем на Косово и Метохију, да се боре против шиптарских терориста као што су се Шешељевци борили против муџахедина и усташa?
Шта ће онај мали скот Миша Вацић на митинзима издајничке странке?

Доста бре са том Вучићевом омладином.




Кретен подржава петооктобарца Велимира Илића. Је л' он бољи од Николића и Вучића?
Koliko znam, taj petoOKTOBRASH je do juce bio u koaliciji sa DSS, tj. KOSTUNICOM, ne znam zasto to ne pomenu, a pomenu Nikolica i Vucica?
Ili znam?
Naravno da znam:lol:

:bye:
 
Omogucili su mladim Srbima da posete svetinje i mesta na Kosovu i Metohiji. Pre godinu i po dana su sprecili paradu pedera, saradjuju sa pro-rezimskim ruskim organizacijama, nosili su humanitarnu pomoc na KiM, pomagali su oboleloj deci da nadju novac za lecenje...

СНП Наши спречили параду педера? Они су? Најзаслужнији за спречавање параде педера су Отачаствени покрет Образ и навијачи фудбалских клубова. СНП Наши су тада причали како неће насилно против педера.

Сарађују са "про-режимским руским организацијама"? Са којим то "про-режимским организацијама" сарађују? Са омладином Путинове странке? Кол'ко видим та сарадња више не постоји. Са руским Образом? Та организација није "про-режимска". Дакле са којим то "про-режимским" организацијама СНП Наши сарађују?
Српска радикална странка сарађује са Праведном Русијом, Јединственом Русијом, Либерално-демократском партијом Русије и Комунистичком партијом Руске Федерације. Шта ћемо сад?

Српска радикална странка је сазидала не знам колико кућа по Србији.

Српска радикална странка је организовала добровољце током ратних деведесетих година, неки Шешељевци се нису вратили са ратишта, итд., итд.

Како те није срамота да упоређујеш ту групицу са Српском радикалном странком и њеним припадницима?
 

Back
Top