ZARADITE PUNO POMOZITE DRUGIMA JOS VISE

Sad je odgovor na mestu vazno je da ne skodi :) posto vecina tih
carobnih stvarcica uglavnom je sarena laza potkovana marketingom .
Ti preparati su uvek bili misticni i samim tim pokusavaju da nas ubede
da su resenje za sve probleme koje nismo do sada resili .
E kad se ispostavi da ti nisu pomogli vade se na kojekakve
izgovore te ovo te ono .
Mislim da vecina tih stvari i nije sa tih egzoticnih mesta
ali dozvoljavam mogucnost i da bude sa tog tibeta (dva plasta sena )
sameljes i prodajes kao caj :)
 
bobanms:
Sad je odgovor na mestu vazno je da ne skodi :) posto vecina tih
carobnih stvarcica uglavnom je sarena laza potkovana marketingom .
Ti preparati su uvek bili misticni i samim tim pokusavaju da nas ubede
da su resenje za sve probleme koje nismo do sada resili .
E kad se ispostavi da ti nisu pomogli vade se na kojekakve
izgovore te ovo te ono .
Mislim da vecina tih stvari i nije sa tih egzoticnih mesta
ali dozvoljavam mogucnost i da bude sa tog tibeta (dva plasta sena )
sameljes i prodajes kao caj :)
E PA VIDIS NESTO STO NEZNAS GLUPO JE DA PISES JA SAM ZIVI PRIMER SVEDOK ONO CEMU GOVORIM IMAM CRNO NA BELO OD SVOG LEKARA DA NE GOVORIM O LJUDIMA KOJI SU PROBALI OVAJ PROGRAM GODINAMA SE LJUDI LECE OD EPILEPSIJE NA PRIMER A JA SAD IMAM SLUCAJ KOJI RADIM I ZAO MI TE STO TAKO MISLIS IMAMO I TU IZVESTAJE OD LEKARA KOJI DEMANTUJU TVOJE TVRDNJE STO SE OVOGA TICE.
 
bobanms:
Recimo sta ce biti ako to cudo od preparata ne izleci deklarisanu bolest????
ili ne daj boze napravi neku komplikaciju .
Kako da reaguje onaj kome obecas izlecenje a do toga ne dodje ???
EVO JAKO DOBRO PITANJE.OVI PREPARATI NEMAJU NUZ POJAVA KAO STO IMAJU SINTETICKI.DESILO MI SE DA SAM IZBACIVALA KAMEN IZ BUBREGA A USPUT POPRAVILA KRVNU SLIKU SREDILI SE HORMONI NA IVICI MULTIPLEKSA SAM BILA NE DAJ BOZE DA IKO ZNA KAKAV JE TO OSECAJ KAD COVEK PADA A SAD LETIM KAO ZMAJ.IMAM NALAZE KOD SEBE I SNIMKE A MISLIM DA VEDOSTIJNIJE OD TOGA NEMA NISTA.NIKOME NISAM OVO PREPORUCILA DO PRVA JA NISAM OSETILA SNAGU OVIH PREPARATA.
 
Ne kažem da su velike farmaceutske kompanije poštenjačine, ali ovi što prodaju kineski ljekoviti čaj koji se spravlja od mente sa plantaža u Vojvodini po eksluzivnoj cijeni od 20 evra (poznajem tipa koji je priznao da je kupovao od kineza neko njesra od čaja i dilao ga deset puta skuplje i zaradio trećinu para za stan), a pri tome neznaju da nabroje tri ljekovite biljke me stvarno ne interesuju niti bih nešto kupio od njih.
 
natali:
To je znak da pojma nemate o cemu se radi jer iskustva imam ja moja i drugih koji su koristili preparate a vi mozete pisati samo o necemu sto znate nikako se se nemozete upustiti u nesto o cemu pojma nemate.
Pa, pricam iz licnog iskustva Mnogo hvale, a secerna vodica!!! Kupila sam KALCIJUM ZA MOZAK,i CINK .Dadoh lepe pare za nista :x . Jos jedna MLM PREVARA
 
mahamaja:
Pa, pricam iz licnog iskustva Mnogo hvale, a secerna vodica!!! Kupila sam KALCIJUM ZA MOZAK,i CINK .Dadoh lepe pare za nista :x . Jos jedna MLM PREVARA
E PA VIDITE VI MISLITE DA SU TA DVA PREPARATA DOVOLJNA ZAVISNO OD CEGA STE ZELELI DA SE LECITE DESAVA SE DA LJUDI UZMU POLOVICNU TERAPIJU I DESI SE DA NE PONOVE ONDA AKO TREBA I TAKODJE DA NE UZIMAJU REDOVNO U DATOM TERMINU JA SVAKOME KOME PREPORUCIM OVU TERAPIJU KAZEM KOMPLET STA MORA I KAKO RADITI ISTO TAKO NIKOME JOS NISAM GARANTOVALA NESTO DA MOZE NESTO NEKOMPLETNO POLOVICNO IZLECITI. DRUGA STVAR JAKO BITNA JE DA SAM SVAKI DAN U SARADNJI SA LEKARIMA I NERADIM NISTA NAPAMET JOS NESTO PBOZNA SAM PRAVOSLAVAC TAKO DA SE NIKAD NEBI BOGATILA NA TUDJOJ MUCI TO JE VEC STRASNO LUPETANJE. TERAPIJU KOME PREPORUCIM ZNACI KAZEM U PRVOM MESECU TO I TO U DRUGOM TO I TO PA KOME SE SVIDI I SLUSA IZLECICE SE GARANTOVANO AKO NESTO IMA DA MI NIJE JASNO ONDA IMAM KONTAKT SA LEKARIMA UKLJUCENIM U OVAJ PROGRAM.AKO JE PREVARA ZASTO BI HRVATSKA OVE PREPARATE U APOTEKAMA IMALA VEC VISE OD 3 GODINE.
 

Back
Top