Quantcast

Zarada na internetu

ioblak

Obećava
Poruka
58
@MisliM_StvaRnO, sta si mislio sa ovim komentarom. Nije sramota raditi i zaraditi makar i 1 dinar, nije sramota ni podeliti i dobra i losa iskustva sa drugim ljudima. Kome se svidja procitace post a kome se ne svidja nece.

B.B. 13

Zainteresovan član
Poruka
210
Ja sam radio nekad Ad Click Xpress..Ulozio sam 750 e ukupno u pocetku odmah..Ukupno sam podigao blizu 2000 e,bio stabilan i onda je sajt koji je radio deceniju odlicno imao ocajan reset,razne promjene i sve od nule bukvalno..Tu sam se razocarao i napustio,jer sam vidio da obecanje da ce nam vracati sve preko panela nije bilo istinito..Glavna poenta je da ne dizete sicu,vec da budete strpljivi..Ja sam koliko se sjecam posle mjesec ipo mogao da dizem mjesecno 150 e i napredujem,ali sam se strpio jos dva mjeseca i digao za u roku od mjesec preko 300 e..Dugorocno je dobro biti strpljiv..Da sam podigao tih 150 e posle mjesec ipo,svaki naredni mjesec bi napredovao za 20,30 e..a ovako sam napredovao sa npr 320 na sve vise..I zaradio npr u 4 tom mjesecu,samo jednom vise nego moj drug za ta 4 mjeseca sto je digao i usao sa istim ulogom.

mihailoo

Početnik
Poruka
44
Postovanje kolege!

Zeleo bih da vam predstavim jedan novi program koji pocinje sa radom u subotu po podne.

Radi se o projektu ‘My Matrix’.

Inace ja NIKAD ne ucestvujem u ovakvim projektima, niti bih vam ikad takav program preporucio, pravim izuzetak u ovom slucaju jer se radi o kompaniji kojoj apsolutno verujem (MTV - My Traffic Value).

Radi se o binarnom matriksu (ili piramidi ako volite) koji ne mogu dugo da traju, 2-5 meseci maksimalno, ali donesu odlicnu zaradu ljudima koji udju u matriks na pocetku!

Ovaj jos nije poceo sa radom, pocinje 25og (za 2 dana), tako da vam javljam na vreme.

Ni jedan matriks nije doneo zaradu svima, MTV ce dati kao naknadu reklame (advertising) na njihovom Paidverts sajtu ljudima koji ne uspeju da vrate ulozeni novac. Maksimalno fer.

Ucesce u matriksu se placa 0.027 bitcoina (trenutno vrednost oko 25 evra) i to se placa mesecno! Svaki mesec.

Ono sto je potrebno uraditi je naci samo 2 coveka koji su zainteresovani za posao i time se kvalifikujete da dobijate profit (vec vracate ulozenih 25 evra). Naravno onaj mesec koji oni plate.

Takodje postoji mogucnost dobijanja ljudi od vaseg sponzora (u ovom slucaju mene, i onih iznad mene). Svaki covek koji se uclani preko coveka koji je iznad vas (upline, u ovom slucaju ja), posle prva dva ide u downline (u ovom slucaju vi). To se zove prelivanje (spillover na engleskom). Znaci svi ljudi koji se uclane preko mene (posle prva 2) ce ici direktno ljudima u mojoj organizaciji.

Ukoliko neko ne plati mesecnu clanarinu, profit od njegove organizacije ide coveku iznad njega koji je platio

Evo kako izlgeda sema zarade –

mymatrix.jpg

Vec od 4 clana u vasoj organizaciji imate (po trenutnoj vrednosti) profit od oko 125 evra, od 8 clanova oko 600 evra i tako dalje…

Radi se o clanovima koje vi nadjete ili koji vam stignu ‘odozgo’, od vasih upline-a.

Ponavljam da ja nikad ne ucestvujem o ovakvim poslovima, ali posto ovaj put mogu da garantujem 100% u iskrenost ljudi koji organizuju My Matrix, resio sam da udjem u pricu.

Kao sto sam rekao posao jos nije poceo (pocinje 25og) i VEOMA JE VELIKA VEROVATNOCA DA CE LJUDI KOJI SE UCLANE NA SAMOM POCETKU, CIM VAM BUDEM POSLAO LINK, ODLICNO ZARADITI!

Novac mozete slati iz svojih bitcoin novcanika, savetujem blockchain - https://blockchain.info/wallet/#/login zbog jednostavnosti i zbog lakoce slanja hash koda transakcije koji ce biti neophodan za registraciju.

Toliko za sad, program pocinje sa radom u subotu u 16h po nasem vremenu, osobe koje su zainteresovane za ucesce treba da spreme 0.027btc u svojim btc novcanicima do tad!

Posto na ovom forumu nije dozvoljeno postavljanje ref linkova, zainteresovani mogu da mi pisu pp (privatnu poruku) i u istoj cu im poslati registracioni link u subotu u 4 po podne!

Srecno nam svima i cujemo se uskoro!

-Mihailo :)

mihailoo

Početnik
Poruka
44
Drustvo, moracu opet da razocaram (nije do mene, sta da vam kazem), ali nisu reseni svi tehnicki problemi jos uvek, tako da se start programa odlaze za 1. april (subota).

Javicu sve vesti ovde vezano za MyMatrix program.

Ziveli!

MisliM_StvaRnO

Primećen član
Poruka
652
Drustvo, moracu opet da razocaram (nije do mene, sta da vam kazem), ali nisu reseni svi tehnicki problemi jos uvek, tako da se start programa odlaze za 1. april (subota).

Javicu sve vesti ovde vezano za MyMatrix program.

Ziveli!
Sta mi to radite,Vec sam i podigao par hiljadarki $ sa bankovnog racuna,dao otkaz na poslu i potpuno se spremio da ulozim u taj vaz biznis a vi vec 2x otkazujete.

mihailoo

Početnik
Poruka
44
Danas ce poceti sa radom MyMatrix program u 17h po nasem vremenu!

Ocekujemo zaradu od istog u narednih 4-6 meseci, toliko ovakvi programi obicno traju.

Spremite 0.027btc u wallet-u, registracioni link mozete dobiti malo posle 17h danas na pp.

Pozdrav! :)

mihailoo

Početnik
Poruka
44
Nista od MyMatrix-a.

Menadzment je odlucio da stopira program.

Bolje ovako, nego kad ste ulozili novac.

Rekao sam da je kompanija koja ovo radi 100% fer.

Greska je bila u saradnji sa pogresnim ljudima.

Do sledeceg puta, desava se.

mihailoo

Početnik
Poruka
44
Imam odlicnu vest! :)

Kompanija o kojoj je rec - MTV je odlucila da ponovi 'My Matrix' projekat koristeci iskljucivo sopstvene resurse, sto ce reci da ce sve biti pouzdano, provereno, ponovo provereno i na vreme!

Novi start projekta ce biti u junu ove godine, do tada vas pozdravljam.

Ukoliko zelite mozete ucestvovati u finansiranju ovog projekta i dobiti 20% profit na ulozeni novac, 99% sigurno (jer nista nije 100%) :)

Finasiranje je omoguceno jos 12 dana.

Link za uclanjenje - https://www.mytrafficvalue.com/ref/Mihailoo

Pozdrav, do juna, javljam na vreme! :)

minicapi88

Početnik
Poruka
1
brza zarada
Published on 12/02,2016

Kako zaraditi novac brzo,legalno i bez skoro nikak
<http://tetejac32.blog.rs/blog/tetejac32>

Kako zaraditi novac brzo,legalno i bez truda

Kako brzo zaraditi veliki novac!!

VERUJTE MI I NEĆETE ZAŽALITI!!! OSTVARITE SVE SVOJE SNOVE! OVO JE
POTPUNO LEGALAN NAČIN ZARADE I ZA NJEGA VAM TREBA SAMO

300 DIN! KAKO PRETVORITI 300 DINARA U 300 000 hiljada, ČITAJUĆI OVO
MOGAO BIH VAM SE ŽIVOT ZAUVEK PROMENITI!

OVO ZAISTA FUNKCIONIŠE!!ODVOJITE 15 MINUTA VAŠEG VREMENA DA PROČITATE DO
KRAJA.

Našao sam ovo na jednoj news grupi i odlučio isprobati.Pre par nedelja,

pretraživao sam newsgrupe i naišao sam na članak sličan ovom u kojem je

pisalo da možete zaraditi hiljade dolara u samo PAR NEDELJA sa samo malim

ulogom od 300 dinara! Pomislio sam, "Da baš,ovo mora da je prevara" no kao

većina nas, bio sam znatiželjan, pa sam nastavio s čitanjem. Kako god,

pisalo je da pošaljete 50 dinara svakoj od 6 imena i adresa koje su bile
u tom

članku. Zatim stavite svoje ime i adresu na kraj popisa na #6, te pošaljete

taj članak na najmanje 200 foruma, newsgrupa, blogova...itd... (Ima ih na

hiljade).Nema kvake to je to.

Pa sam nakon malo razmišljanja, i savetovanja s prijateljima, odlučio

pokušati. Mislio sam "Šta imam izgubiti osim 6 markica i 300 dinara, zar
ne?"

zatim sam uložio tih bednih 300 dinara I POGODITE ŠTA!?u roku od 7 dana,

počeo sam dobijati novac poštom.Bio sam zaprepašćen! Pomislio sam da će s

tim biti ubrzo gotovo, ali novac je neprestano dolazio. U prvoj nedelji,

zaradio sam oko 1000 dinara. krajem druge nedelje zaradio sam ukupno
više od 9.000

dinara u trećoj nedelji imao sam preko 45.000 dinara i još raste. Ovo
je sada

moja 4 nedelja i moja ukupna zarada je malo više od 80.000 dinara a
novac još

ludački dolazi. To sve sigurno vredi 300 dinara, i 6 markica!! Sada ću Vam

reći na kojem principu ovo radi i još važnije, ZAŠTO radi…Osim toga,

pobrinite se da imate ištampanu kopiju ovog članka SADA, tako da bi mogli

proveravati neke informacije kada ih zatrebate. OBEĆAVAM Vam da ako tačno

pratite moja uputstva , zarađivaćete više novca nego što ste ikada mogli

radeći nesto tako lako! NASTAVITE ČITATI DA BIH STE SAZNALI KAKO OVO
RADI!!!

Predlog: Pročitajte ovu celu poruku pažljivo! (isprintajte je ili je

kopirajte na svoj računar.) Sledite jednostavna uputstva i gledajte

novac kako dolazi! Lagano je. Legalno je. MOLIM VAS, VERUJTE MI, ŽELIM VAM

DOBRO!!! A, Vaš ulog je samo 300 dinara (Plus poštarina na samo
6koverata...samo

jednom...bez ponovnog slanja pošte) VAŽNO.Ovo nije prevara; nema lažnih

obećanja,nije ilegalno; i 99% nije riskantno - stvarno funkcioniše! Ako ste

odani sledećim uputstvima, dobija ćete izvanredne prihode.

SAMO NASTAVITE ČITATI!!!! MOLIM VAS Sledite ova uputstva TAČNO i 50 000
dinara ili više mogli bi biti vaši u roku od 20 do 60 dana. Ovaj program
ostaje uspešan zbog ISKRENOSTI I POŠTENJA učesnika. Molim Vas nastavite
njegov uspeh pažljivo

prateći i poštujući uputstva. Sada ćete postati deo Poštanskog poslovanja.

U ovom poslu Vaš proizvod nije čvrst i opipljiv, on je usluga.

Vi ste u poslu razvijanja Poštanskih lista. Mnogo udruga rado plaća
velike svote novca za kvalitetne liste. No ipak, novac od tih lista je
sekundaran prihod koji se zaradi od

ljudi kao što ste Vi i ja koji traže da ih uključe u tu listu. Ovo su 4

koraka do sigurnog uspeha:

KORAK 1 >Nabavite 6 odvojenih papirića i napišite sledeće na svaki papirić

"PLEASE PUT ME ON YOUR MAILING LIST." Sada uzmite 6 novčanica od 50
dinara i stavite JEDNU u SVAKI od 6 papirića tako da se novčanica ne
moze videti

kroz kovertu (radi sprečavanja krađe).Najbolje da budu plave koverte.
Zatim, stavite jedan papirić u svaku od 6 koverti i zatvorite ih. Sada
bi ste trebali imati 6 zatvorenih

koverti, svaku sa papirićem na kojem je iznad napisana fraza, Vašim imenom i

adresom, i 50 dinara novčanicu. Ono što Vi radite je da stvarate uslugu.
OVO JE

SIGURNO LEGALNO! Vi zahtevate zakonitu uslugu i plaćate je! Kao većina nas

bio sam pomalo skeptičan i pomalo zabrinut o legalnim pogledima svega toga.

Pa sam i proverio sa U.S. Post Office (1-800-725-2161) i potvrdili su mi da

je to zaista legalno. Posaljite tih 6 koverti na sledeće adrese:

#1.) Starčević Živko, Dušana Petrovića 3, 24000 Subotica,Srbija

#2.) Srdjan Mihailović, 14. Decembar 1 , 36000 Kraljevo, Srbija

#3.) Ivan Miljanski, Miloša Crnjanskog 8, 21000 Novi Sad, Srbija

#4.) Drakulić Stevan, Blaška Markovića 12, 25000 Sombor, Srbija

#5.) Stefana Miljković , Stevana Sindjelica 84, 18202 Gornja Toponica, srbija

#6.)Mina Pejcic, Svetopreobrazenska 4/19, 18000 Nis, Srbija

KORAK 2 >Sada izaberite ime pod #1 sa liste koju vidite iznad i maknite ga

sa liste, pomaknite ostala imena prema gore (6 postaje 5, 5 postaje 4,4
postaje 3,

itd...) i dodajte SVOJE Ime pod brojem 6 na listi.

KORAK 3 >Promenite u članku sve sto trebate, no nastojte održati članak što

sličniji originalu što je više moguće sada pošaljite svoj prepravljeni

članak na najmanje 200 foruma, newsgrupa...itd... no zapamtite, što ih više

pošaljete,to više novca zaradite! Nećete dobiti puno osim ako ne šaljete
kao ludi). Ovo je savršeno legalno! MOLIM VAS,VERUJTE MI. Ako ste
sumnjičavi u vezi ovoga, pogledajte

Title 18 Sec. 1302 & 1341 of the Postal lottery zakona. Imajte kopije ovih

koraka za sebe i, kad god Vam zatreba novac, prođite sve ponovo, i

ponovo. MOLIM VAS ZAPAMTITE da ovaj NAČIN ZARADE ostaje uspešan zbog

ISKRENOSTI I POŠTENJA učesnika i njihove pažljive posvećenosti uslovima.

Uzmite to ovako: Ako ste pošteni, program će se nastaviti i novac koji

dobijaju mnogi drugi doći će i do Vas. Možda želite zadržati imena i adrese

poslate Vama, bilo na računaru ili na papiru i čuvati beleške koje Vam

ljudi pošalju.

To POTVRĐUJE da Vi zaista sprovodite uslugu (Takođe bi mogla biti dobra
ideja da zamotate novčanice od 50 dinara u tamni papir da bih ste

smanjili rizik poštanskih lopova.) Vaše ime će se pomicati na listi

geometrijski, pa kada Vaše ime dodje do #1 pozicije dobija ćete te hiljade

dinara u CASHU!!! Kakva prilika za samo 300 dinara (50 dinara za svakog
od prvih 6 osoba napisanih na listi) Pošaljite ih sada, dodajte svoje
ime na listu i Vi ste u

poslu!

Sada je vaš zadatak da nalazite nove osobe koje hoće da se se prikljuće ovom

programu!

Što više osoba nađete , više love ćete zaraditi, ovo neće trajati beskonačno

jednom ce se krug verovatno, zatvoriti što pre se uključite veća je zarada.

Pogledajmo sada sledeći primer a to je da uključite samo 6 osoba i neka
svako od tih 6 osoba uključi novih 6 osoba, geometrijski pomerajući Vas
od pozicije 6 do pozicije 1.

6 x 6 x 6 x 6 x 6 x 6 x 50 dinara= 2,332.800 dinara!!!

Suma od koje se vrti u glavi a mnogi uključe i mnogo više osoba u program.

Slobodno se savetujte sa prijateljima o ovome da li se isplati, još bolje

ako vas se više uključi, više ćete zaraditi, pogotovo ako svaki posebno
stavi

svoje ime na listu, ako svi budete na istoj listi nećete puno dobiti, jer

vaša imena bi se prebrzo pomakla sa 6. do 1.mesta.

1. PRODAJETE PROIZVOD, ČIJA PROIZVODNJA VAS NIŠTA NE KOŠTA!

2. PRODAJETE PROIZVOD, ČIJI TRANSPORT VAS NIŠTA NE KOŠTA!

3. PRODAJETE PROIZVOD ČIJA REKLAMA VAS NISTA NE KOŠTA!

4. KORISTITE SNAGU INTERNETA I MULTI-LEVEL MARKETINGA!

5. VAŠ JEDINI IZDATAK OSIM POČETNE INVESTICIJE 300dinara JE VAŠE
VREME!

6. SAV PRIJEM JE VAŠA ČISTA ZARADA!

7. OVAJ PROGRAM ĆE ZAUVEK IZMENITI VAŠ ZIVOT!

**** S R E Ć N O !!! ****

vazlt

Početnik
Poruka
1
Ovo se zove lancano pismo, i ne funkcionise. Naime, pod pretpostavkom da svi koji dobiju ovo pismo posalju dalje, dok tvoje ime stigne na prvo mesto bice 46.656 koverti sa tvojim imenom posle 6 krugova. Posle desetog kruga bice 60.466.176 koverti, a u Srbiji 7.5miliona stanovnika

mihailoo

Početnik
Poruka
44
Ok drustvo, My Matrix program pokrecemo iz pocetka!

Celu skriptu su napisali nasi programeri (My Traffic Value), na nasim je serverima, ovaj put nema greske i program krece u nedelju 25. juna!

Procitajte vise detalja o tome na mom sajtu iz potpisa.

Cim program krene objavicu na svom sajtu link za uclanjenje.

Druga stvar je zeleo bih da vam predstavim je sjajna online poslovnu mogucnost, kompanija Loyal Crypto.

radi se o ljudima iz kompanije sa kojim saradjujem godinama (My Traffic Value), tako da je stvar proverena 100% i tek pocinje!

Kompanije se bavi trgovinom kripto valutama i daje profit od 20% investitorima.

Sve detalje mozete videti na mom sajtu iz potpisa.

Tu sam da pruzim svaku pomoc ljudima koji su zainteresovani za posao.

Mihailo.

Domaci-Hosting

Početnik
Poruka
10
Najbolja zarada na internetu:

1) YouTube Partnerstvo
2) eCommerce Affiliates

- provereno i 100% radi, jer ovde se ulaže rad koji se 100% isplaćuje i VI imate čitavu kontrolu

1) YouTube vlogovi su dobra zarada, onaj ko je jedinstven, ima dobru opremu (koja ne mora da bude skupa cam/mikrofon) sa mnogo mašte, truda i originalnog sadržaja može u periodu od 6 do 12 meseci može dobiti veoma dobre rezultate.
(Sve zavisi od vas, vaš YouTube kanal može da bude o šminki, lovu, prirodi, ribarstvu, kompjuterima, garderobi/modi pa čak i o stočarstvu, uvek će se pronaći broj ljudi koja deli isto "mišljenje" ili hobi..)
Sa malo truda, možete lepe video zapise praviti i editovati sa dosta besplatni programa za editovanje video snimaka.. o ovoj temi možete naći dosta informacija na Googleu..

2) eCommerce Affiliates može dosta stvari značiti, u suštini je eCommerce značenje/naziv niše ili CMS-a (Content Managament System) web stranica koje su izročito šopovi u kategorijama web stranica, npr Facebook spada u nišu "Social Media Community", dok je web sajt bhphotovideo.com u kategoriji eCommere, takvi tipovi stranica predstavljaju online šop privatnika ili veliki kompanija, a te iste sisteme, tj CMS-ove možete koristiti kao obična osoba i služiti se partnerstvom poznatih giganta poput ebaya ili amazona :), i taj "posao" se naziva/zove Affiliates (ima više vrsta, ali ja opisujem eCommerce Affiliates nišu). Znači vaše je da uložite svega mesečno par eura za web hosting (domenu dobijate besplatno na 1 godinu), i veliki bonus ovoga je da to sve ostaje u vašem vlasništvu, uz par koraka ću vam objasniti kako i šta, i pokazat ću vam par primera :)
Šta je sve potrebno za ovakav biznis? i kakvi su bonusi?
- bitno je da imate amazon i ebay korisničke profile, i da ste se prijavili na njihove partnerske programe
- potrebno je imati web hosting i domenu, koja ostaje u vašem vlasništvu, kao i vaš amazon profil
- sa malo truda ili ako već imate iskustva sa radom na WordPress-u, još bolje - ako nemate onda ni to nije velika muka, jer ako već imate web hosting, dovoljno je da iz vašeg panela na hostingu instalirate WordPress pomoću dodatne funkcije na web hosting panelu za automatsko instaliranje aplikacija, i uz par klikova dolazite do vaših login podataka i login url-a vaše WordPress stranice na vašoj domeni "primjer.com", administracija ovog sistema je vrlo jednostavna i vrlo lako se instaliraju nove teme, pišu postovi, prave stranice, i menja čitav materijal, pomeraju widžeti, i veliki bonus naravno, sve to je besplatno i sve je prevedeno na srpski, bosanski ili hrvatski jezik, da i ćirilica je dostupna u prevodima... I nije potrebno biti programer, ili neki napredni web developer da bi imali svoju web stranicu sa profesionalnim izgledom, i NIJE potrebno da plaćate tamo nekim fakerima po selima 100 do 300 eura da vam oni isto naprave što vi isto možete uraditi sa par klikova u roku od 15 min (misli se na instalaciju WordPressa u vašem panelu hostinga i instalacija tamo neke besplatne teme iz galerije), sve je vrlo jednostavno i naravno potrebno je možda svega par sati radi dnevno, dok npr ovakav sajt možete napraviti za 3 sata: gaminglaptop-test24.de (na ovom sajtu se koriste dodatni affiliate plugini za WordPress), znači imate/napravili ste vašu web stranicu, tj instalirali se uspešno WordPress, onda pređite na instalaciju WordPress plugina i Tema koje su besplatne i koje vam mogu biti od pomoći:
Affiliates Manager
Easy Affiliate Links
Thirsty Affiliates
Amazon Link
Book Review
To su neki od besplatnih WordPress plugina koje možete dodatno instalirati i koristiti, pročitajte opise plugina za šta služe, i većinu istih morate podesiti, npr upisati vaše amazon partner podatke i slično api kodove, tj spojiti vaš sajt sa vašim amazon profilom, za to imate isto tutoriale u tim pluginima...
Evo ti sajt za besplatne WordPress teme/dizajnove koje isto možeš iz admin panela WordPressa instalirati sa par klikova, jednostavno da je odeš izmeniti Izgled: http://www.mytemplatestorage.com/blog/affiliate-marketing-websites/
Kada ste sve podesili, aktivirali temu, obrisali nepotrebno, i kada ste spremni pisati i dodavati članke/postove, bitno je reći da podesite SEO optimizaciju vaše web stranice počevši sa pluginom YoastSeo koji je besplatan (postoji i premium verzija, ali nije potrebna), pisao sam već na ovoj temi o optimizaciji wordpressa, to nije ništa u biti "profesionalno" ali su jednostavne upute za početnike sa vrlo uspešnim seo rezultatima, uglavnom radi se o tome, da vi pretvarate vašu web stranicu u online šop,i tako reći linkate ebay ili amazon produkte na vaše web stranice, to možete tako raditi što će te uzeti izabrati jednu od gore dati temi/dizajna i što će te recimo importati produkte vezane za nišu/kategoriju "cipele", i naravno bitno je da imate sličan naziv domene, primer: "kupovinacipela.com", zatim će se vaši produkti koje ste automatski postavili na vaš sajt biti prikazani po čitavom sajtu, zavisi od teme/dizajna (widžeta i rasporeda), i vi u suštini imate vaš lični šop na kojem prodajete produkte sa amazona ili ebaya, i nemate nikakve veze slanjem/isporukom produkata, već se sve automatski ostalo (plaćanje) odvija putem amazona ili ebaya, i nakon uplate od strane kupca koji je došao sa tvog sajta, ti dobiješ provizije na taj produkt između 5 do 15-20% zavisi.
A to sve možeš napraviti sa par plugina, seo optimizovati statičnu stranicu, i ostale podstranice, opisati i napisati sadržaj vezan za naziv tvog domena i tvoje niše. A tako isto možeš napraviti obični blog pomoću wordpressa, i na domaćem jeziku pisati čanke više od 300-400 reči sa slikama, i u iste možeš onda ubacit svoje referal linkove produkta o kojem pišeš, možeš izabrati dosta različitih niša/kategorija za blogove, nije bitno da li praviš blog o nekom trendu, recimo "ljetnagarderoba.com" pa postavljaš članke o sunčanim kremama pa za isto nađeš na amazonu produkte za kreme, i iste dodaš/generiraš iz svog amazon affiliate partnera https://affiliate-program.amazon.com/ i onda generisani produkt ili link postaviš u svoj članak, a možeš čak i amazon widžete produkta (bannere) postaviti direktno u svoj post ili članak sa dobrim opisom o tom produktu.. Važno je napomenuti da je bitno kakav naziv domena imate, nemojte kupovati velike nazive domena koje nemaju veze sa temom vaše web stranice, npr ako pravite blog ili tipični eCommerce Affiliate šop kao što sam gore dao primer vezan za gaming laptope, onda uzmite naziv domene sličan toj tematici sajta, bitno je isto da se informišete o SEO optimizaciji i da pročitate par tutoriala po internetu, dobri domaći forumi koji se bave sa takvim temama su webamajstori.net i internetzarada.org
Sa max 5 do 10€ mesečno što plaćate vaš web hosting, za uzrvrat zavisi do "popularnosti" vaše web stranice, same seo optimizacije, rankiranja na web tražilicima, vi možete čak i do 500$ mesečno zarađivati sa jednom takvom web stranicom, a to je konstanta zarada, jer svi unoseni članci/postovi i sami amazon ili ebay produkti ostaju kod vas na stranicu i rankiraju se dalje na tražilicima, što znači da imate mesečnu zaradu koja raste, a zamislite da imate 5-10 ovakvih web stranica u 5-10 različiti niša/kategorija.. naravno ovde je potrebno truda i koliko toliko znanja, ali se mogu ostvariti vrlo dobri rezultati, i 100% nije prevara, klikanje, i ostale gluposti.. na kraju da napomenem, ukoliko vam se web stranica probije u niši/kategoriji koju gurate, i rankirate tu istu web stranicu na top pozicije na tražilicima tipa google, bing, zamislite tek onda koliko dnevno imate novog organic trafika, i dnevno novih potencijalni kupaca.. :)
Ovo je grubo objašnjeno, za sva ostala pitanja možete naravno pisati ovde, izvinjavam se ako sam napravio negde grešku pa me neko stručniji ispravi, uglavnom tu sam da pomognem, i pokažem vam par stvarnih mogućnosti internet zarade..

izgubljene godine

Početnik
Poruka
10
Pozdrav svima.

I ja da napisem koju.

Onima sto klikcu reklame, voleo bih da preporucim jednu novu web stranicu.
Stranica je nova, ali obecava.
Ono sto je dobro, je velika kolicina reklama (20-40), tako da zarada ide malo brze. A posto je i relativno nova, mogu se i referali naci po netu.

Rec je o W3ADZ.

Placaju na payzu, bitcoin i sl.

Ko zeli, nek slobodno proba, ionako se ne placa nista.

Link za regisztraciju je OVDE.