Зар вас није срамота да подржавате Вучића и режим Српске напредне странке?

Sasasta je nedovoljno potkovan da izračuna koliko je 470 evra iz 2008 evra iz 2020.

Verovatno 540
toliku platu je dobila zena koja je prvo morala da se uclani u sns, a nije jedina

znam je, i sta mogu, da je osudjujem?
ne znam samo kako sns proverava da li ce ljudi zaista da glasaju za njih, na koji nacin ih ucene na izborima, a za posao znam
 
Не дао му Бог да тако нешто и помисли - уосталом он то према Уставу Србије и НЕ МОЖЕ НЕГО нАРОД МОРА ДА СЕ ИЗЈАСНИ НА РЕФЕРЕНДУМУ.
jel taj tekst pisan citanjem njegovih misli ili citiranjem sta je rekao? ej bre, ti mene pravis ludim, to su njegove reci; imas linkove pa citaj demantuj ako nije istina, a nemoj da sanjas telepatiju koje nema
pa siptari ce da naprave referendum na kraju, nece nas da pitaju kao sto ni donbas nije pitao kijev, u stvari krim sam mislio, ali neka ide i donbas sad kad ga pomenu


Дакле, српски председник је као једна од три особе која по међународном праву представља државу (уз премијера и министара иностраних послова) и чије изјаве у том смислу обавезују, у суштини изнео да је Република Србија de facto признала такозвано Косово. (Да ли је он то намерно изнео или је његово правничко знање више него скромно, посебно је питање). Несумњива је штета коју таква изјава доноси српској држави. Према међународном праву de facto признање је „признање новонастале државе као стране уговорнице релевантног уговора или одржавање извесних односа који налажу прагматични политички циљеви“.[2] Из тога јасно следи да је Бриселски споразум био међународни уговор, а не политички акт како је тврдио Уставни суд . Основна сврха Бриселског уговора је била de facto признање Косова. Прецизније, после изјаве Вучића нема више никакве дилеме да је тако. Такође, имплементација Бриселског споразума (предавање царине, полиције, правосуђа, телекомуникација) али и језичко тумачење текста уговора су указивали на такав закључак и пре овог признања, посебно правна чињеница предаје судова Хашиму Тачију која је према међународном праву један од главних правних доказа да је дошло до de facto признања. Нажалост, у том контексту у нашој јавности се месецима прећуткује да је 10% часних српских судија по цену губитка егзистенције одбило да положи заклетву пред такозваним косовским председником.
 
Poslednja izmena:
.

Па нико нема појма.

Градио "фактор стабилности на Балкану", шљунуо, како рече, 5 милиона евра, да тај комплекс лажи и преваре процвета...

.
u svakom slučaju, kao zvaničnik Srbije...još jednom je pljunuo na Srbiju i srpski narod...ni prvi put, a ni poslednji put...poniženje Srbije
 
То Гоувно које себе зове Председником се у директном договору са Колиндом обавезало:
-Немојте ви нама да спочитавате Сребреницу а ми никад нећемо да помињемо Јасеновац и злочине НДХ".

Као да МИ имамо нешто са Сребреницом док ујке ИТЕКАКО имају нешто са Јасеновцем!!!!!:evil:

Та шиптарчина,ванбрачни син Фахријуа Муслијуа је себи узео за Право,да тргује костима 700 Хиљада
невино убијених Срба за време владавине НДХ у 2 светском рату.
taj ,,lik" ima i previše sledbenika, koji mu veruju i glasaju za njega...ne mislim na ove plaćene botove, koji su sa njim iz interesa
 
Mislim da ih nema još od 90-ih. Od onda do danas par miliona najsposobnijih je otišlo iz Srbije.
to se slažem, onaj najvitalniji deo je otišao iz države, mnogi su pokojni..kada je SPo osnovao ,,srpsku gardu" i na njeno čelo je postavljen Đorđe Božović Giška..kakvo je to bilo pljuvanje po dobrovoljcima garde...SVAKU POTENCIJALNU OPASNOST, ODMAH U STARTU SANKCIONIŠU...što znači, da je antisrpski DB i te kako oprezan i aktivan
 
...što znači, da je antisrpski DB i te kako oprezan i aktivan

Srpske tajne službe su i dan danas posle 75 titoističkog monopola suštinski antsrpski nastrojene. U ovoj nazovi državi je sve okrenuto na tumbe odavno.
 
Ko bre najbolji?

Vučić bolji od Nikole Pašića?
vucic je rang aleksandra karadjordjevica

pasic je brnabicka, nije on bio nesto posebno efikasan , ma kakvi se mitovi o njemu sirili.

takodje je bio zagovornik juge , sin koji je debelo koristio ocevu poziciju
Plate veće nego ikad?

Izvini, @sasasta, ali gde ti nabavljaš te informacije? :lol:
cinjenica je da nam je gorivo jedno od najskupljih u evropi

i pored toga bg je u saobracajnom kolapsu https://mondo.rs/Info/Beograd/a1333028/Beograd-guzve-u-saobracaju.html

pogledaj i vozila , secas li se doba jugica i keceva , poneki golf.

pogledaj po prodavnicama kad kupujes , asortiman , cene a kupuje se .

svaka kuca ima po nekoliko televizora , nekad jedva jedan.
 
vucic je rang aleksandra karadjordjevica

pasic je brnabicka, nije on bio nesto posebno efikasan , ma kakvi se mitovi o njemu sirili.

takodje je bio zagovornik juge , sin koji je debelo koristio ocevu poziciju

cinjenica je da nam je gorivo jedno od najskupljih u evropi

i pored toga bg je u saobracajnom kolapsu https://mondo.rs/Info/Beograd/a1333028/Beograd-guzve-u-saobracaju.html

pogledaj i vozila , secas li se doba jugica i keceva , poneki golf.

pogledaj po prodavnicama kad kupujes , asortiman , cene a kupuje se .

svaka kuca ima po nekoliko televizora , nekad jedva jedan.
da ne preteruješ malo
 
a to, što ima kao najmanje rasista...to je zasluga aleksandra vučića i radikala...a i dačića i socijalista
bar nesto pozitivno
da ne preteruješ malo
mozda malo

ali treba shvatiti da smo mi 1999 bili gledani slicno kao hitler 1941,

zlocinci bez duse

ne moze se ocekivati da nas posmatraju kao partnera jos dugo vremena , posebno sto nam spoljna politika nije nesto
 
bar nesto pozitivno

mozda malo

ali treba shvatiti da smo mi 1999 bili gledani slicno kao hitler 1941,

zlocinci bez duse

ne moze se ocikivati da nas posmatraju kao partnera jos dugo vremena , posebno sto nam spoljna politika nije nesto
BRATE, MNOGO PRETERUJEŠ...kakaav crni partner...da li bi ti bio ortak ili delio dobit iz nekog biznisa..uložiš 1 000 000 evra, a neki slepac uloži 100 evra...gde ti tu vidiš partnere...to su sve otrcane fraze naprednjaka u medijima...Srbija i Nemačka partneri....obična sprdačina
 
BRATE, MNOGO PRETERUJEŠ...kakaav crni partner...da li bi ti bio ortak ili delio dobit iz nekog biznisa..uložiš 1 000 000 evra, a neki slepac uloži 100 evra...gde ti tu vidiš partnere...to su sve otrcane fraze naprednjaka u medijima...Srbija i Nemačka partneri....obična sprdačina
pa i kazem da nismo partneri
 
vucic je rang aleksandra karadjordjevica

pasic je brnabicka, nije on bio nesto posebno efikasan , ma kakvi se mitovi o njemu sirili.

takodje je bio zagovornik juge , sin koji je debelo koristio ocevu poziciju

Nikola Pašić nije bio nikakav zagovornik Juge; štaviše, 1918. godine nije dozvolio preko njega mrtvog da se zajednička država prozove tako. Niti u Ženevi, niti u vreme pisanja ustava 1920. godine.

A ti, izvini, ako porediš Anu Brnabić i Vučića sa Pašićem, Milanom Stojadinovićem, pa i Titom, ne znam kako drugačije da objasnim sem da si lično Vučićev fan ili naprednjak. :lol: Pa to je prava ludost.
 
Da, priča se da Megatrend i Singidunum pokreću smerove za kosmonaute.
Pa, realno bice izgradjen kosmodrom u Maloj Mostanici


Mislim, odakle da polecu oni leteci automobili, kad Kinez otvori fabriku

Nemoj kolega da si naivan i neinformisan, sad kad uleti Daco pedercina i odbrusi ti da "zna Vucic sta radi" najebo si
 

Back
Top