Quantcast
  • Blog je internet dnevnik u kome autor iznosi svoja razmišljanja na neku temu. Molimo vas da se pridržavate Pravilnika Bloga.

zar ste mislili da je kraj

hrcak

Ističe se
Poruka
2.083
zato sto stavljas te erotske kao vidite me al sam... mada stavila sam na fejs 3 slike sebe kao ruzna sam ali sam riba
.......

imala sam nekada mnogo aktivnosti jer sam time popunjavala svoju zivotnu rupu i onda to kao da i nije bila vise rupa ali nisam nasla priliv novca a fakultet je stajao. onda sam sad u tacki da sam sve eliminisala. i onda sam pocela da propadam duhovno ali sam resila da istrajem sad sam nikakva?
je l mogu da nastavim da ne idem na aktivnosti i da pokusam da zavrsim skolu?
da li mogu posle da se vratim
ok, imam toliko godina da bi misli mogle u drugim pravcima da idu ali nekkao je to meni... ne znam... : I malo kao da sam bila na nekom off rezimu osim sto proalze godine nisam muzicki stub

gramofon sam nisam evoluirala.
gramofoni se vracaju u modu. sad bihj mogla da stustim litar ladne turske kafe u sebe
nekad je lepo unistavati se, posto ste bar sat vremena posle toga mirni. npr.
mrzim ih ima ih autodestruktivniijhi mladjih lepsih sve sve...
kriza srednjih godina. nemam nista svoje da sam specijalna samo sam dosadni mozgonja dosadni slabi debeli
sa slabim mozgom
....
zasto me bilo ko cita, ok vi, ali ovi ostali, valjda me ne citaju. : ) nek citaju one ostale pesme i to
i sad ce ona da pise isto blog dakle ne bi trebalo da mi motiv bude da budem zanimljiva
gojim se pojedoh cokoladu
...
kakav je to barokno renesansni karakter?
krvlocan, blag, elegantan.. nemam pojma

Poslednja izmena:

hakim bej

Elita
Poruka
16.436
Barok je privlacan zato sto je, i za danasnje pojmove, direktan i cudan. Barok jeste osecajan, ali i krvolocan.

A renesansa je suprotnost baroku, pakt sa djavolom, korak izlaza iz mracnog srednjeg veka.
Korak u prazno, u neuredjeno, nepoplocano. Odbacivanje starih bez unapred definisanih novih ideja. Stihija.

Si pisala u osnovnoj pismene iz srpskog, m? Na sta je to licilo? Na modernizam ili na angazovane tekstove?
Bilo bi dobro doci do svojih starih pismenih zadataka, bili bi svesniji vremena.

hrcak

Ističe se
Poruka
2.083
na angazovane tekstove, ali znas kako je to u skoli, gledas da napises nesto da prezivis pismeni. zavislio mi je i od nastavnice, u osnovnoj mi je kod jedne islo bas lako da pisem, imala sam i drugaricu tada... odnosno relativno lako, uspevala sam da se snadjem, da nadjem neku foru kao duhovito. u srednjoj mi je bilo tesko da pisem pa se nekako to nakalemljavalo, mada bio je mozda neki ok zadatak. nasla sam pismenu svesku mislim iz srednje i bilo mi je tesko da to citam? : )) a da tek vidis dnevnike. recimo o toj simpatiji ima jedan ubaceni papir. a prokletstvo svi su tu opet, na ekranu, mozes ih iksliktati misem mozda. inace su otisli. ok

ali ako me neko "voli" onda ako se pojavi neko ko lici na mene ne mogu preziveti nekako. pokusavam da ne kukam ali sta znam privlacno je. mada neki koji su me znali mozda bi me manje shatro poshtovali

bolje biti obicno bice koje obavlja poslove. mada sam uvek mashtala o ..... tako
kao naebem im se svima
ali znas pesma Time PInk floyd... nije me dirnula ne obraca se meni al kao da dolazim u tu pricu
ne znam. da ima dugme za kraj zivot mislim d abih ga pritisla ali igrica je komplikovanije napravljena

ne mogu da imam drugarice. zna se sta hocu. i nikada
neke dodju ovo ono... ali sta znam
mozda je greska
ignorisem te ljude i poruke na fejsbuku, mozda sve nije kao sot mozda mislim, ali na nekom malom uzorku kompjuterasa sam probala i nisam izdrzala bez ispada
a u jednom trenutku mi je i programiranje kao da je krenulo i postalo pomalo prirodnija stvar... i onda SHLJAS
pogledas malo slika posaljes malo poruka i pitas se de je to otisao ovaj svet i ko si ti i sta se izvuklo
puche...

kod baroka/renesanse me je ... hm dojmilo... sto tu ima tog kodiranja na slikama, to mora neko da te uputi, neko uchen
bila sam u firenci eto gomila nekih slika i pamtim mozda 3

sto ne bih malo izigravala neko nevinasce

izabrao je nju ne tebe. eto. pa u stvari bilo je cudno sto sam pomislila da ne mora biti tako stavise poverovala??
ali pola od toga je samo u glavi, a pola mi je bash apsolutno svejedno. nego sam tek sada ocistila ostatke tog pola sto mi nije bilo svejedno
a nije bas ni nju tada
ne znam nije ni bitno SADA. bas nije.

e svidja mi se ta mala osveta ali kako : I

sta bih zelela
da sve ode u ebeni **** da nadjem posao i da im se naebem suptilno majke. ne zaista zlo
onako vise ko mala iglica
ah nedostizno
rece mi milosh da se smirim. pa ok ako bihj htela da im unistavam zivote ne zelim to
mozda nema ni potrebe
ali malo...
to je nedostizno a meni je nedostizno i da ostanem u cistom zivotu
eh samo da ga vidim nekad zelim ali ne mogu da odgovorim, kad ti mislis jedno i onda vidis odraslog coveka ono za moj svet cudna prilika sve vise. ono prosto moras se nastimovati i sve tvoje genijalne misli su odjednom ne postoje
i nemate sta reci
i nije ni zanimljivo. blam je u sustini
zato sto ne mogu sada da pogledam kako me ej neka mala napusi.la

Poslednja izmena:

hrcak

Ističe se
Poruka
2.083
pa ko ne bi hefto ribu koja je ladno prezrela shto se upisala na akademiju smer klavir upisala se i nije nastavila
pola sveta bi du.pe prodalo da se upise na klavir, na instrument nije lako upasti, upis je pola akademije kazu

eto a ona ladno kaze necu, ne mogu, dosta

pa ko je ne bi hteo, zastrasujuce je

ovo cemo obrisati?

ne znam mozda je nekad kasnije nastavila ipak

pogresnosti >> pisem ovo
neko ce od njih to videti
to se sve desilo pre isusa hrista, i to bash dosta pre, dakle b lam
sebi uskracujem opciju a njima shirim, ok
ako imas sta napisati, mislim da ovo mozda ugasim... lichno ako mesham smeta
ni ne secaju te se sestro, sigurno ne ovako opsesivno jadnice : )))
to se zove imati zivot
mozda ....
ovim se ogranicavam zapravo, nije sve to tako.
eh sta onda
nisam ni zanimljvia ima ih ima je da lici
dakle sta... licnost ego nesto je izaslo sto treba da umilno cuti
....
proganja me a i smiruje Un ano de amor, ono iz Visokih potpetica

zashto

Poslednja izmena:

hrcak

Ističe se
Poruka
2.083
mozda su me gotivili, malo me zalili, al sad me ence bash volewti

ma bole ih pajser sigurno imaju nekih strasnih problema, evo za jednog znam, ali meni su to smesni problemi ma koliko veliki izgledali

ako imate neki problem recite pa cu vam ga surovo reshiti pokusacu madamislim da ne mogu
nisam bash ekspert ali sam dokoni egoista

prokletstvo opet sam ispala iz cilja. verovatno cu zatvoriti gornji post
laku noc... mozda da vratim klasican tempo danju zivim nocu spavam...

u stvari sve je valjda jednostavno
...

sta sam sad uradila opet cu ih podlo rasturiti
dakle napala sam devojku X i sad ce on da ima zastitnicke nagone mada mi ni ne treba dakle pomogla sam im zar ne
drugo je da tu nema niceg i onda sam samo luda opsesivna i preporucicew mi pomoc
dakle moram otici da radim nesto
a nece ni to
nemma pojma. bash tako. mrak je ovde. oko mi se napreze.
zamislite postoje zene koje vam ulepsalju dan samim tim sto ih imate na spisku.
a kosovo dole se raspada a sta pisem. ajde idem raditi svoj posao sada. ko zna kada i da li se iakda vidimo.
..
mene su jedni yvali da im se pridruzim, ali nekako prvo nikom ni ne trebam a drugo nije da me bas tako nece valjda ne bih smetala medjutim pokvarila sam se. malo je ovako i prijatno, jesen zima a sam si, nije lose. dok ima da se jede
problem je sto povremeno treba nabaviti novac i hranu. joj a ako budem imala MS to valjda otezava kretanje.nema veze
trebalo bi da vezbam da mogu da umrem od gladi da se ne ponizim ali to je tesko.
komplikovan ovaj zivot zar ne
sta mi treba. da imam da zivim ovde gde sam, da imam za hranu, da imam kuvara hrane i placacha racuna i da me ne diraju.
i da imam neki problem i da me niko nece, ali da nece nii da mi polome kosti
hm... dosadno
nemma pojma.
...
ali da nisam ovo pisala mogla bih da ne dizem frku, da samo odem na taj npr fejsbuk da se dopisujem opushteno bez unosenja preteranog bez obaveza a ovim sam to sputala mozda ne potpuno ali donekle
eto, zasto
bas sam se pokopala mozda mozda treba ovo ugasiti ali cekacu mozda ce neko nesto napisati :heart:
nisam dobra ali sta da se radi, vi sto ste dobri cete u nebesko carstvo a ja cu naebati u ovom zemaljskom.u zemaljskoj republici. mada dobicu mozda neku milostinju ili cu pasti na najnize grane mozda je bas to za mene tu se osecma najbolje
odatle se sve dobro vidi i nemas zasto da mrzis kad dotaknes ono sto je obicno dno
ali sad sam covek koji je na pola nisam ni tamo ni vamo a to je opasno to je tacno.
prenemagalo, uzas, uzas
ne moraju ni da me poznaju a onda kad pokusam da dovrsim posao onda cu... ne znam
pitace te sta ti je i videces da je to crno u tvojoj glavi da si samo dokoni kreten
nije bas crno onako je pomera se a nema boju. : )
ne razumem nista osim da verovatnor adim lose a vidite ovo
http://www.gurdjijev-drustvo.org/
vidite ono sa strane, onaj gerh sto je tesko ispraviti. eto to sam valjda uradila sada.
znaci sustina mi se pokvarila mislim ok, kao to je sekta, ali nema bolje opcije no ako ovako pisem mozda sebi smanjujem sanse prevelikim nepotrebnim mozgom i nepostovanjem
ne znam ajde da radim sta ima
samo sam videla mislila da mogu ali ne znam.
e kog biste voleli da imitirate od javnih licnosti, da se probudite u njegovom telu na nekoliko dana... domace i strano... mozete i da se setate kroz vreme, proslost, buducnost ne

Poslednja izmena:

hrcak

Ističe se
Poruka
2.083
brate ispises frajeru ovde kako is pisala pismene pa ko da ga zabole... : ))

ajd idem da radim a sad nisam u stanju d ami se radi sad sam u stanju kretena

joj sto je lepo mracno, betonirano, hladno, duva vetar, ususkano, lampa... divno : )

...

e sad treba mene da zabole kako je on pisao pismene da bismo napravili cirkulaciju .

znaci to sam procitala kao ako oces ti nestoda dobijes to treba da dash... sta bih da dobijem

uuhuhuhuh
: I

a to nemam da dam.
pa kako da dam ako nemam
znaci ako ocu 10 dinara dam 10 dinara mora da sam pogresila... a ne..

ko ima dace mu se a ko nema uzece mu se i ono sto ima

e sad cedmo da zeznemo boga i isusa da vidim sta sam to dobila... pa niko me nije dirao
ne znam onda cu nesto hakovati pokvaricu
ajd vidimo se nekada kasnije.
...
jedini problem je u stvari kako se nahraniti i ugrejati, i uopste sve ostalo je besmisleno dramiti, zar ne?
mada sve se i vrti oko toga
ok vi da biste se nahranili treba vam drustvo da imate simbiozu i zato morate biti dobri (za njih)
vi mozete i biti dobri kao hriscani a drustvo da vas ne voli, ako bas ocete tezu verziju, mada je ona obicno pametnija
i sve ostalo je smesno
ok ako imate decu morate i njih nahraniti i paziti da se ne poubijate kasnije, sto oni vas sto vi njih
ako nemate decu onda treba da razmisljate sta ako ih ipak zveknete ili vam zveknu, na ovaj ili onaj nacin
nisam bas dobar hriscanin u stvair pa da mi do bude kao, ako nisam u drustvu bar sam hrisc.
mada mozda tako u stvari mislim, da sam neki sainte.
nemma pojma. ne bi trebalo pisati i necu do 22.30
...
pih nista se nije desilo do 22.30. a sta sam pa ocekivala.meni je od ovog muka, kao da sam pojela jedno 5 torti
ne mogu vise da chatujem sa nekima nekkao to vise ne moze bar smo utvrdili doduse nisam ni pokusala
je l ovo dobro ili nije ne znam sto je bas svima tesko da napisu, valjda im je muka da citaju
sve imam udobno je itd nije zanimljivo
mozda treba zapisati sta si dozivefo ima svako neke jedinstvene dogadjaje ali sta ako te posle samelju ne moras objaviti
itd. imam neki nejasan osecaj da je ovde nesto sto ne treba da ne treba ovo da postoji ali ne znam tacno sta
pa mozda je i njoj zao sto nije upisala
i tako dalje. dok imam kontrolu dobro je ali opada tu i tamo

Poslednja izmena:

hakim bej

Elita
Poruka
16.436
jedini problem je u stvari kako se nahraniti i ugrejati, i uopste sve ostalo je besmisleno dramiti
Kad resis taj problem, ili ti neko resi taj problem, tada ostajes bez problema.
A to je uzasno.
Zato su nam bogovi darovali kreativnost, da stvaramo nove probleme u kojima cemo uzivati.
Koje cemo voleti. Koji ce biti razlog i potvrda da smo ziveli.
A nikada ne pokusavamo da oslusnemo onu tisinu pre nego sto pocnemo da stvaramo probleme.
Tisinu koja mozda nesto znaci.
Sutra ponovo stize meteor u Srbiju. Proslogodisnji sam prespavao, ali cu ovaj pokusati da ustopiram.

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
120.500
ma sta ce ti kreativnost uvek mozes da ribash klozet

:I. mozes i da zanemaris ali onda ce te klozet posle nekog vremena podsetiti na sebe. evo trenutno se nadmecem s klozetima, imam nekog ko bi to cistio i sve :rumenko: ali uvek ima neki klozet koji ceka i koga uspesno ignorisem dok ne pobedi. civilizacija je to da resis ko ce da ti cisti klozet mesto tebe. :I ili shta.

glupo je ovo, nije lepo stajati na putu tudjoj srechi, al kad citam ovo moje pisanje jedino taj deo mi je nekako OK, u smislu teksta, ako gledam kao poshteno-neposhteno-korektno-druzenje nije OK, smeta bash
ako gledam kao literarnu sekciju onda je mozda i dobar jer ima neki tok
u stvari nije da nije lepo nego je obicno LOSE za onog ko stoji.
ovo sve nije OK ali nema neko da mi bas pokaze prstom i da lekciju :I nego ce morati situacija to da uradi to je obicno bolnije
a kao ako ocu da budem primljena povrsno u neko drustvo ovo ne bi trebalo da postoji, ne primljena, ali da mogu da kazem Dobar dan
preterujem ali izgleda da je to prosto tako, bas ne bi trebalo da me neko gleda kroz ovo
a mozda ipak da ebemliga ostavim. jednom sam tako oterala neku devojku i sad kad gledam nije trebalo, trebalo je da istrpim i to reshim s milosem
ali sam otisla i bila je smeshna scena : ))
ne znam moja preporuka...
previse pisem ne komuniciram sa publikom sada moram se smanjiti zarne
zla sam ne znam ako znam sta treba da uradim onda to i treba da uradim a ne sedeti u proslom milenijumu a
ako to radim uopste
lako je emni posto mi ciste klozet medjutim ima i buba
...
olaksavajuca okolnost je sto hrana i grejanje i higijena je l... pa cak i kad privremeno resis uvek moze da ti izmakne pogotovo je sada takvo vreme, turbulentno... tako da eto ima zasta da se zivi. prosto
ne treba ti nista, samo da znas koliko je taj minimum komfora krhka stvar
mozes da smisljas, sta ako se slogiram
moze da te bole dupe i sta bude bice... moze i tako. ali ako neko ima previse nekih visokih drama uvek moze da se seti prezivljavanja
gubim se sada... verovatno cu kasnije zatvoriti neke komentare ili ceo blog
bas sam zaboravila sta je minimum komfora jer ne bih imala te ostrascene tekstove
hehe... mozhe dva minuta da bude fatalno nikad se ne zna
nije ni bitno toliko ali sta znam...

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
120.500
e pa mozda treba sve lepo da zatvorim pa da pochnem novo a posto je uvek isto, ispade da je to neki sizif N-ti deo

ne ubija mi se nesto sada

evo st amislim d aje jedna od zivotnih tajni . to je konzistentnost. mada nekad je super i kad niste takvi
nemam pojma onda. e sad mi ovo smeta sto tu stoji ne mogu da dovrsim da narctam displej
moram d aodlucim sta i kako ajde u 18.00 cu doci sa odlukom koja ce verovatno biti da ne diram nista i nista nece ni pisati i ako bude tako nemam pojma sebi bih nesto lepo uradila mada uvek sebi nesto lepo uradim. nemam prava na ovo je lda
tj imam ali me to cini moronom
ne znam je l mene uopste neko razume osim onih sto me preziru oni me dobro razumeju i hvala im samo sam ratni huskach
onako sam mala maca i palcem i onda oni odu da biju ostale
...
evo sad ne smem da upalim neke sajtove, koliko sam prsla izgleda
ispisala sam ovde neku pamet ali sam se odjavila pa je nestala.
sta jos da napisem. nista
pa evo, da cu mozda da ispravim sta sam pisala nisam bas skroz dobra nekako imam odredjenih smetnji i neresivosti
malo sam prenaduvala a mozda i nisam
bas ne znam sta volim da radim to kod mene bas i ne postoji. nesto nekad volim nekad ne. zato mi je drasticno bolje
..
e ko sam sada sad sam neka odluchna riba ali bas ne volim to volim vise da sam idiotich.
e sad ako sam idiotich ne moze pisati kako sam bila besna na neku situaciju muskozensku staru
stara nova mislim imamo internet : )))i staro je sad novo
a i nisam zaista bila besna nego nemam pojma
ako sam besna ne mogu d aucestvujem to sam tad znala... mislim da sednem pored mirno i to
nisam bas besna sta bih s nnjim radila enmam pojma s njom ne znam
eto to mi je misterija, o cemu se s njima razgovara? sta ti mislish?
koji TI... pa kao neki ti... ako se pojavi do 18.00 onda super
e malo gubim koompas (kompas na hoolandskom)
evo sad sam filologo.
aaaaa
treba da gledam s tacke gledista diode. super ovde niko ne zna sta je dioda pa mogu d ase duvam. dioda dioda dioda I>I
e u 18.00 ce stici odgovor samo ne znam kakav sad se igram prakticne intuicije. zasto su svi tako pametni osim nekoga.
sta ne smem: da upalim fejsbuk i jos poneshto zar ne
a kad bih smela: ne znam

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
120.500
u stvari ne razgovara se nego se neshto druzi a nisam time ovladala... ono De ste PIc.ke
pa se nesto komentarishe
nemam pojma...
mogla bih da nisam napisala tu poruku, naucila bih to. eto vidite kako jedna stvar izmeni citav tok dogadjaja
e mozda imam nekih ozbiljnijih problema... sad da me bbannuujju ii zbog ovoga

e mogli bi da mi identifikuju koja je to bila godina, ne mogu da utaknem, 1999 ili 2000 ili 2001... mislim da 2001. jedino da je jun ali mislim da nije
ali onda me to cini egoistom

zaboravila sam jos neke stvari i sad pravim svoju istoriju

da li sam uopste bila besna nisam... bash nisam

E sad... nije trebalo ovo nego lepo da udarim po ramenu i da odem u kafanu da se napijem
sto sam i radila ali evo sad sam pogreshila
ajd cekacu jos malo da se spasem

sta je moje pitanje. da li da ugasim sve, da li da ugasim nesto ili nista.
ako je nesto, sta nesto
a sta uopste hocu
joj
:I
nisam ni otisla u kafanu da se napijem sad sam promenila tu situaciju ovo je samo jedna valjda komponenta
e lepa vremena neopterecene dushe
ili bolje lepo reci, da oni su sedeli tamo a ti si besna i popizu.dela i da mozemo svi dalje

sad ce tih shest i bice neki odgovor??? nista ne razumem tu intuiciju
eh svidja mi se paralelni svet ali taj je samo zamisljen svidja mi se paralelni tok vremena i nekad me cuva druzimo se i divno nam je u paralelnom toku. ali rasprsila sam ga ovom situacijom
meni je smesno sto praivm to bitnim zar je to tako bitno zar sam toliki jadnik nisma nego sam tako odlucila da budem

evo tih sest sati i nema nikakve situacije osim sto me ziga leva ruka nesto. nemam pojma. da ostavim ovo, niko normalan ovo nece ni citati. ali mozda ce bas oko da mu zapne za neki red. mislim da se vratimo na dijode.
pa ne znam. ako neko napise neki odgovor do 18.30... opet nemam ideju sta
KI isto jedioda
bio debil i upadao u situacije

what now the ****

ma sve bih se ponadala da ce neko i citati : )

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
120.500
nisam bas tako odlucna i jaka i hrabra vise sam nikogovich

onda treba da se drzim u skladu s tim i da sa svima budem, ali bash svima OK. eh
idem da odradim svoj poslic, a ne ovo.

jao ala me umori ovo sto citam, ako je izaslo iz glave onda ce valjda da prestane da me umara, ovo mu dodje ko djubre neko. onda je to dobro.
.....

moj problem sto mislim da sam neka velika primadona i ne ynam kako da se oslobodim ili makar da obuzdam da mogu da se snadjem kad naidje neko jachi da ga ne ispolomim
. nije sehi pisati o sebi ovako.
sehi: da li je to apsolutno.
dakle cilj je biti sehi.
ali to je ok uzbog prihvatanja
he.
ok sta je jos mana. sto sam se izdvojila iz mase i onda sam ranjiva jer sam gluplja.
stalno to glup i pametan
...
BOZE ALA JE OVO ZAMORNO
ne mogu da procitam :I
malo se stidim bas nije ni cudo sto su pobegli
heheheh
sta cu sada, kako da nastavim.
nisu oni pobegli nego nisam otisla tamo de su svi.
e da se obratim onima, njemu i njoj odozgo: ljudi ne ljutim se, svaki vam se dao.
svaka vam se dala.
sve super, moze i medjusobno. ajd neka turska rech sada
samo me zaebite i ne dirajte kao sto ste i do sada, pa naravno.
ma jok obrisacu i posle cu da se pojavim ono diskretno i blago ljupko, koga pa boli pajser za mene. namaknucu jedan dobar broj osoba pa mozda se nakace i ti . mozda
ko je umro od smeha nek se javi

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
120.500
boze ala sam smesna. sad radim posao ali sam prekinula a nema bas vremena. sad cu da procitam. ne znam. ajd pretpostavljam da nikog ni nema
ne treba tako sve reci onda ne mogu da naprave kontakt. tako da mozda cu da procitam sad ovo da vidimo, sta vi mislite
a, recimo da cu da procitam pa mozda da zagasim neke
ne mogu da odlucim sta valjda treba da yagasim te ekstremne, smetaju mi dok radim da z nam da su tu. nejasno mi smetaju
ne mogu da prezivim zato sto obracam paznju
mislim mogu ali mi kljucka... ili kljuca
ako ne pominjem onda mi je svejedno. steta sto niko ovo ne cita a tako je pametno
sta da raidm da bude ravnodusno......
neko ti se nadje u krizi to je to
ne histerisati to niko ne razume kao sto ni sama ne volim
joj to je sve u mojoj tuznoj ili netuznoj glavi. glavi.

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
120.500
revenge for some kind. nema sanse

oni se valjda i nisu smuvali tada a sada mogu sto se mene tice, aminujem blagosiljam .

samo cu obrisati da ne bude opterecenje. eto. ne bojte se tu sam sa vama.

:heart: za heftanje ne znam ali nekima je to zabava a meni ne znam vise vishak

au postoje trenuci kad nista ne umem i sad je bash to. odoh spavati i nista nisam obrisala. :( mozda treba da se ukljucim u taj internet a mozda i ne. mislim da sam krele
nemam pojma kod kuce je bezbedno?

ajde kad se probudim mozda cu iskljuciti ovo. kakve veze ima sta radim, samo sam jos jedna kapljica u moru internet kapljica. :(

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
120.500
dunja

dunja ne moze da se jede direktno ali moze da se muti u belanca.

...

nisam ni pokusala doduse... boel me oci od loseg svetla.
sirila sam mrznju jako i sta sada.
uopst ene razumem sto tako dramim ali d ali to moze da se shvati samo onako ili ne. mislim da ne. moram dobiti...
jao odala samse?
mnoge slike ub glavi nisu bas takve. u stvari u zivotu nisam ista emotivno jako dozivela osim same sebe i nekih stvari od kojih se jako cuvam i ne radim nista?! sta sam sad rekla
nista...
mala sam glupavog osmehcica i slatka i niko mi ne moze nishta i dosadno je i nema mane i sve mi je dozvoljeno
:I

Poslednja izmena: