Quantcast

zar ste mislili da je kraj

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
121.696
znaci glupa sam nisam shvatila erotsku shalu. :IIII

ali musko pa tako... to je loshe.

sramota me je sto sam tako pravolinijska ali sta da radim najvise mi to lezi

e to, da ostane da visi... a da ne padne. to

mada imam A krvnu grupu A+ to su mirni biljojedi za razliku od krvolocnih 0. B su... kakvi
neobicni su nekako
AB... nemam pojma ebu sve u mozak. znam dva komada B i jednog AB.
mogu da se i ne ponasam ko neka tzv

Poslednja izmena:

hakim bej

Elita
Poruka
16.663
Krvna grupa A
Za osobe koje imaju krvnu grupu A moglo bi se reći da je njihov sinonim - mislim! Ova krvna grupa daje inteligentne osobe, koje neretko deluju nezainteresovano i hladno, ali time se zapravo štite, jer su veoma osećajne. Najbolje bi ih opisao izraz - njen vojnik, jer ih pored emotivnosti odlikuje disciplina i samodisciplina. Uvek će da izaberu visokoorganizovanu grupu, kada rade, vrlo su profesionalne i posvećene svojim životnim, profesionalnim ili porodičnim obavezama. Spremne su da preuzmu odgovornost, da razumeju druge, ali to očekuju i od drugih. Jako su dobri rukovodioci, insistiraju na preciznoj organizaciji, predanom radu i ustanovljenom redu. Zahtevne su, ali pravedne osobe. One ne znaju, niti ih interesuje, da dominiraju ili da se eksponiraju. To nikako. Kod njih je primetan sporiji napredak u karijeri, jer zbog nenametljivosti često ostaju neprimećeni, usamljeni i po strani.
Partnerstvo i porodica
Žene i muškarci krvne grupe A su demokratični u vezama, poštuju partnera i njegove kvalitete. Međutim, zbog emotivne i osetljive prirode, otkriće svoja osećanja tek kada su potpuno sigurni da neće biti izigrani i povređeni. Žena krvne grupe A je majka koja svoju decu kontroliše i podržava, ali i zahteva mnogo od njih.

Muškarci krvne grupe A često na prvu loptu nisu interesantni ženskom polu, njihove vrednosti žene otkrivaju tek kad se nađu u dužim vezama. Međutim, njihov najveći kvalitet je što su odani i potpuno posvećeni porodici, kada je jednom zasnuju, na nju prenose težište svog života. Oni podržavaju i vole da podržavaju i ističu kvalitete i sposobnosti svojih supruga.

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
121.696
s obrzirom da nism bas u stanju da prezivim casno glupo bi bilo vredjati ali mogu opisno d aopisem mrznju. iako ti ljudi mozda mene sretnu i kao De si onako... ali nismo mi bas na cistom De si. mozda i zbog mene nisam se potrudila. uglavnom svi oni umeju da se hebu to nas je razdvojilo cenim
i sta kad smislim... ne umem ni scenario da napisem
ima stakleni, poeta i ... anabela
mada anabela nije ni ana ni bela
i sta cemo s njima zasto bas to... lepo je biti niko jer mozete vecito da budete glupi.

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
121.696
nemamo vise odnos bas je dosadno. steta sto smo odrasli. sad se sve nesto natezemo. bas bez veze. nema prostora za dobro.

...

razmisljala sam kako da se ubijem i kako ne mogu ali sam kvazirazmisljala. tj o kvazisamoubistvu. onda je tata rekao da bi trebalo da zavrsim fakultet jer sam duzna drustvu. onda moi se manje ubijalo kad sam pomisliila da budem sama i da moram d aprezivim. ali sad sam se najela sta znam. ali ne mogu ipak a i nije fora, to ima fora da radis jedino ako ce nekog da boli toliko da ne moze da spava jer ga nesto tu grize a za to treba opasna priprema i da ih posle proganjas kao duh. nemam pojma. da bas hocu da se ubijem otisla bih negde gde je rat a i ovde mozda opet bude napetije za koju godinu.
tako da je sramota moze da se procuje ali znam da ko ovo cita nece nikom reci :)
tako da sam bez veze ali nema veze. nemam sta da pisem bas. tj imam ali pravi blog je bukvalno sve sto mi je u glavi i ne mogu bolje da zadrzim za sebe. ovo je dakle djubre. volim sot dolazi ova jesen steta sto nema s kim bas da se deli ali ni na ovakvo steta nemash pravo. teoretski ima ali to je nivo mekoce a ne nivo pejzaza.
dakle nije kulturno stosam izvredjala ribu s ocima i obrvama koja ce mene uputiti u to ali sta sad ako ode treba da patim jako.
aklo ne ode nema veze derishte sam imam vise od 30 godina

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
121.696
e izvini zelim vam da se smuvate onda cete biti mirniji i mogu da disem na miru

evo ako treba platicu vam dusevni bol mogu do 100 dinara/ ne ali to mi bas nije trebalo
lepo je sedeti u svojoj sobi de gori jedna lampa i otici na spavanje imam propali klavir tj svira ali nije stimovan
meni je stres da pozovem stimera p[a ne zovem, kad bih pocela videla bih da to nije strasno.
nije pravi klavir nego pijanino. pa sta. pola grada to ima zar ne ok. nema nekad su imali vise
kao kog stimera da zovem a moram i sobu da sredim mozda a mozda i da ga nudim kafom. a mozda su ga bas pojeli moljci. i sta ako treba da nabavim nov klavir. ako se suvise vezem za klavir onda imam a mogu i bez njega lakse je. mozda manje rade prsti.
dobra je neka disciplina kao vojnicka A sam grupa. nista ne mogu zanimljivo da napisem mozda nekada. necu sada umreti nazalost. ne umire mi se veselo je. nemam veselo drustvo. svi bi se veselili a ja bih bila visak jer gledam ko moron i ocu da me neko udvara da mi se... i to odlicno.
da li da mi se udvara tgamo sam pisala da ocu prostote a sad bih nesto tako. kao za dame ali za mene. i da mi nije tesko.
ali te karte nisu ovde raspodeljene a imam kvrge na glavi. mozda cu sledece let da nosim haljine a gde da ih nosim hm
ako glava bude ok.
necu da namigujem ko zena nego da dodje do mene. :I
ma i ne mora sta ce mi to. ne volim tu finocu nesto. nemam pojma ovo nema smisla jer kad napisem greh onda mi to smeta.

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
121.696
sta ako me ne preziru? pa sigurno deklarativno ne, ali ako bih duze vreme provela s njima i ne bih se max kontrolisala videla bih svog chvorka

kako cemo s tim? kkao da ih nadjem u gomili? ako se uopste druze
kako da odredim mislima gde su?
glupo je da se odmah p[ostavljam inferiorno time sam smanjila mogucnosti zar ne? to e abs glupo. da nisam sve ovo napisala
imala bih vece sanse mozda bih bila modernija

jao... a necu ih videti nikada necu moci da im ispomeram mozak da kad odu kuci, da se pogledaju u ogledalo, da budu sebi ruzni i da placu celu noc. ono sto nikada nikada nisu mislili da postoji

da to dozive od jednog susreta

da sve sto su do tada uradili i bili ponosni da im sve izgleda suplje prazno i bez veze i da se prepadnu od samih sebe
ma koliko bili jaki i fleksibilni. samo od jednog susreta i tri recenice
ali to ne moze da se desi mozda bude obrnuto a mozda smo i ortaci dakle sve opcije su tu. sta ako ih sretnem u iznenadjenju da guraju zajednicko kolica
eh proklete 30te

ne 3 recenice vec celo vece
celo vece da mi se smeju a kad odu kuci da se pogledaju u ogledal itd...

eh. zderem ko mrcina sada i super niko me ne vidi.
...
ipak do nekih godina sam patila mozda i stvarno ali sad ne patim pa nemam materijal. treba d aidem negde da patim? ma jok
nisam bas patila ali ono... da
sta znam da sam nekom rekla nesto bismo kukali ali nista od posla i firme
tako da... ne znam
kad prodje vreme bude sve to kao glupo je l da.
ali ovde uvek kad neko pati i to lepo predstavi dobije plus
mrzim te bre zato sto sve imas sto ti treba i sto si ranjiv i pravedan mozda

Poslednja izmena:

Nao

Poznat
Poruka
8.137
hirajgoagain;bt179436:
ma jok nisi se jos istakla iako si dosla ovde da flertujes i svi vidimo kako imas divne oci posledicu redovnog seha

ma flertuj bilo bi dosadno ako bih vas sve oterala... pa dodju bas zli neki da me maltretiraju i da mi se ulizuju je l da
Posledica redovnog sexa? Ili mozda nedostatka istog? Razlika u pogledu je verovatno u detaljima :zcepanje:

Joj, nasmeja me hirajgoagain, bas ti hvala :)

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
121.696
nisam vise ni sehi bila sam iznutra sehi sad mnogo brbljam. bila sam spolja nista a iznutra sehi. to je odlicno. sad sam spolja nista iznutra nista

svakim danom si sve blizi kraju toje dobro. kad tako posmatram bude mi lakse. :)
ali taj kraj je daleko.
ok ali foliram se ali ajde da se pravim da ne foliram se

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
121.696
rekla sam da imam problem s lepim zenama ali postoje i zene devojke vrsnjakinje koje nisu bas te lepotice, ali su obicne normalne prijatno lepe devojke. s njima je jos gore jer sam hladna i njih bih unistila da sam sefica u nekoj kompaniji. bila bih dobar organizator ali bih njih unistila. ne moraju da me vole i lakse mi je kad me mrze ali kad mi prijatno kazu cao uzas. koji ponizan stav da zauzmem da one znaju da sam debil a da ih ne unakazim?

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
121.696
pa ok starac sam... bar da sam starac nego starica... eh

kvrge su se povecale ali posto mi je koza osetljiva ne mogu lepo da ih kopam. a gnoj ne izlazi vise je kao neka nagomilana perut. vrlo neobicno. negde se stvrdla pa tu ne mozes bas nista. mucno mi je i da pokusam da se cesljam i da perem. akao odem kod lekara ko zna sta je. bar da je tumor neki npr metastaza. ako je jajnik onda ce da mi vade bolje da umrem nego da vade jajnik a mozd anije nista. e sad sam hipohondar kao od samoce. sto i nije tacno jer lekara uopste, uopste ne posecujem tako da sam postedela drzavu troskova. da li cu izdrzati do kraja verovatno necu. pola jajnika i dve trecine sisa i kao srecni ste sto ste zivi. eh. a kad ste imali sve organe nekako se niste nasli s ostalima da im to bude drago stvarno. sad sam ko s barokno renesansnog platna sto ima neki shmek ko voli. ne znam el mi i karakter takav. eto bas sam se malo reklamirala.

ne znam sta sam hela pritajena sam frustrirana velicina i sve cu ih pounistavati. a posao evo sad se ne radi.

ima i nekih koje ne moraju da budu ribe ali su omiljene u drustvu i mogu da me gledaju ko da ne postojim. mozda je dobro dok misle da sam kreten ali da me ne uhvate na tankom ledu da se ne izlanem. dobro je dok nije prolece. samo dok znam sta i kako. molim vas koja je opasnost da poremetim ovaj poredak?
da li vas plase agresivni tekstovi
da li mogu da me nadju i kaok d me ne nadju.
sta sam sad uradila: kukala. i sad ce moja banda nju da sredi. e, to vec ne sme da se radi. to je vec krsenje pravila. ali zbog slabe mene krsim pravila odavno. nekad sam znala dokle idem. kao tenis. ponizavajuci potezi su u redu, ali nije u redu da jedan preskoci ogradu i isprebija ovog drugog. mada, kad sve postane dosadno... zaboravice se
ali vidite misli su mi sada skrenule bez smisla.

Poslednja izmena:

hrcak

Ističe se
Poruka
2.104
e dobro sad ovako ne diraju bas pa cu tiho pisati

mislim da cu mozda da uvedem sebi disciplinu jer nemam sta pametnije. tj imam ali ajde ipak cu uvesti sebi disciplinu sa suvisnim momentima koji mozda i nisu. ne znam
aj videcu pa cu javiti

ispala sam moralni pobednik medjutim ako bih bila moderator morala bih isto :(

opasna sam ko oni klinci sto u rulji ruse grad sta da radim? moram se sakriti

oni ce doci da me poprave :evil: :twisted: :twisted:

nisam drug, samo sam prichatelj... izvinite oni kojima treba akcija
a sta ce vam pa izvini.
to su nivoi. izvini je dosadno i izvinjavanje.

POGLEDALI STE, ZGADILI STE SE? dobro.

au.

sad cu da igram igricu Kelnerica. to je mala fles igrica beskonacna. Waitress pogledajte
pa cu vam se javiti kad izgubim sve zivote

Poslednja izmena: