Zar smo stvarno dokle stigli s nasiljem u skoli danas...?! : (

Black_star

Elita
Moderator
Poruka
22.383
Dakle, dokle vise sa ovom osmoletkom "Miloje Vasic" u Kaludjerici! :confused: Jesmo li se stvarno pretvorili u opsti crnacki geto...? :(

Proslog meseca tamo klincu gurali glavu u w.c. solju, danas se pise o tome da se tamo i roditelji makljaju na racun decijeg nasilja?!! :eek: Policija secka nokte i bleji u plafon....:evil:

Jel ima neko normalan u ovoj zemlji da stane na put makar ovom praziluk - mafijasenju ovih ociglednih idiota na nivou primata od roditelja tamo, jer sve iz porodice krece....

Otac devojčice iz Kaluđerice tvrdi da je njegova ćerka žrtva zlostavljanja "NJENI RODITELJI SU PRETUKLI MOJU SUPRUGU"​

"UČITELJICA JE REKLA: ONA PONEKAD PREBIJE NEKO NAŠE DETE"​


"U martu 2022. godine, u razred moje ćerke koja je tada bila četvrti razred, došla je nova učenica T. D. Ona je verovatno navikla da bude bitna u društvu u školi iz koje je došla, pa je odmah po dolasku počela da maltretira svu decu koja su manja od nje, kako fizički tako i verbalno. Nasilje je trajalo u martu, aprilu i maju, a mi to nismo ni znali." Ovim rečima za "Blic" započinje ispovest otac čija deca već mesecima trpe nasilje u Osnovnoj školi "Miloje Vasić" u Kaluđerici.

Prema njegovim rečima, učiteljica T. V. je novu učenicu prestavila rečima: "Ona ponekad prebije neko naše dete, ali joj deca ubrzo oproste i sve se lepo nastavi". :dash:
Ona je to nama rekla kroz smeh kao da je to šala - kaže otac i dodaje da su to zanemarili jer nisu znali da je deci zaprećeno od strane nasilnika da ćute što su tek kasnije saznali.

On je potom ispričao da je njegova mlađa ćerka A. I. bežeći od nasilnika zamalo izgubila život.

- Vraćajući se sa treninga odbojke u školi, moja deca i još dve devojčice, bile su praćene, gurane niz stepenice, polivane vodom iz flašica, gađane kamenjem u glavu zbog čega bežale vidno istraumirane i uplakane. Zbog tog bežanja, moja mlađa ćerka A. I. umalo da bude pregažena, ali je srećom, moja supruga stigla i zaustavila vozača na vreme. Ona je deci nasilnicima rekla da su bezobrazni i da se sklone od moje dece i njihovih drugarica što su oni i učinili - rekao nam je zabrnut otac.

Kako objašnjava, nakon toga je sa suprugom pokušao da kontaktira roditelje dece, međutim, odgovora nije bilo.

- Samo dva dana nakon što su naša deca maltetirana, supruga i ja dobijamo audio pretnju preko telefona koju i dalje čuvamo kao dokaz. Naime, majka T. D. čija su deca T. D. i L. D. poslala nam je preteću poruku da će prebiti moju suprugu S. I. - rekao je za "Blic" otac.:evil:

- Par dana nakon pretnje koju smo dobili, deca su imala organizovanu priredbu za opraštanje od učiteljice i s obzirom da nisam mogao da prisustvujem zbog obaveza na poslu, otišla je samo moja supruga. Tog dana sam obavestio učiteljicu T. V. da je majka T. D. pretila mojoj supruzi da će je prebiti i da obrati pažnju i da ih razdvoji. Ona mi je u telefonskom razgovoru rekla da se ne brinem, međutim, ona je uradila sve suprotno, kao da je bilo namerno. Postavila je moju suprugu, majku T. D. i njenog muža da sede do moje supruge, tako da je ona bila u sredini - kaže otac i dodaje da je njegova supruga tada neprekidno dobijala pretnje.

- Za vreme priredbe, oni su pretili mojoj supruzi tako što su joj stiskali rame i šaputući na uvo joj pričali da je bolje da se iselimo kao porodica iz Kaluđerice jer će nas oni pobiti i baciti bombu na kuću. To je rekao suprug T. D. - objašanja on. :evil::evil:

Kako objašnjava, njegova supruga se tada potresla i plačući sa mlađom ćerkom izašla ispred škole , te ga pozvala da dođe po njih. Nakon razgovora, fizički su je napali roditelji T.D.

- Moja supruga, S. I. se jako potresla i plačući zajedno sa mlađim detetom sa kojim je došla na priredbu starijeg deteta, izašla je na vrata škole i plačući me pozvala na telefon i rekla mi da dođem jer se plaši. T. D. i njen suprug su pratili moju ženu i ispred škole je, naočigled zaposlenih u školi, roditelja koji su izašli napolje i video nadzora, pretukli zajedno sa mojim maloletnim detetom A. I. koje je neprestano plakalo i treslo se naredna dva sata dok nismo stigli u Dečiju bolnicu "Tiršova". Kada sam stigao kolima do škole, T. D. i njen suprug su pobegli a ja sam pozvao policiju - rekao je otac.

On je naveo da je tada sačinjen zapisnik od strane MUP-a koji nikada nisu ni videli. :evil::evil::evil:

Oni su, prema njegovim rečima, pozvani na saslušanje u policijsku stanicu, gde se jedna zaposlena u školi samovoljno prijavila da svedoči u korist njegove supruge.
- Navela je da su kamere zabeležile nasilje nad mojom suprugom, a da li je MUP pokupio materijal iz škole, ne znamo - kazao je otac.

Kako objašnjava, nakon toga nije prestalo sa maltretiranjem njegove dece, već se nasilje čak postalo učestalnije.

- Devojčici T. D. se pridružila i njena sestra L. D. i A. G. One su nastavile sa huliganstvom, a mi smo svaki slučaj prijavili rukovodstvu škole - rekao je on. :roll::(

Prijavila žrtvu kao nasilnika​

Kako otac devojčica objašnjava, poslednje što se dogodilo jeste da je dečaka niz stepenice gurnula T. D. koja je potom otišla kod pedagoga da prijavi žrtvu kao nasilnika. :eek:
- Poslednje što se dogodilo jeste da je jedan dečak gurnut niz stepenice od strane T. D. On je tada zadobio teške telesne povrede, a učenica je, kako bi izbegla posledica, nakon toga otišla kod pedagoga i prijavila svoju žrtvu kao nasilnika. Ona je tako sebi napravila alibi, a to sam čuo od majke dečaka, što je dokaz da moja deca nisu jedine žrtve - rekao nam je on.:evil:

"Prebiću te ako budeš dirala moju T."​

Poslednji put kada je otac otišao u MUP je bilo pre mesec dana kada je njegova ćerka dobila niz povreda od strane tri devojčice, ali i nakon što je njegova starija ćerka dobila pretnje od majke T. D.

- Mlađoj ćerki su pretili da nikome ne govori, a starijoj ćerki je majka T. D. pretila tako što je kroz prozor automobila, dok je bila pristuna njena ćerka, rekla: "Slušaj, prebiću te ako budeš dirala moju T. i bolje bi ti bilo da te roditelji ispišu sa treninga odbojke da ne budeš sa mojom T. na treningu". Sutradan sam obavestio školu i MUP i podneo prijavu, međutim, i dalje nema pomaka - rekao je otac.

Ovaj zabrinuti otac navodi da i dan danas dobija preteće pozive i poruke od majki A. G. i T. D.

https://www.blic.rs/vesti/hronika/z...-u-skoli-u-kaluderici-oglasio-se-otac/zs205mq

Jel biste vi trpeli ovako nesto >>> ? Kako bi izasli na kraj s ovakvim maloumnicima?
 
Mene zanima ko pri cistoj svesti i IQ preko 90 ocekuje da nema nasilja u Srbiji vezano za omladinu.... i skole...

Pa dovoljno je da se 10 noci samo nalazis nocu i koristis prevoz pa da vidis uvod u zlatnog decka, i ostale kultne filmove danasnje omladine...

Da ne bude da samo muski omladinci zadovoljavaju te crne filmske hronike, i klinkice su posteno u tom dilu, znaci daj mi ga taj rad je na maksimali , cak i kad je fina devojcica, samo se to radi u fino , radno vreme...
Nisam mislio na ovu malu , ona je samo alfa zenka....zenkica...
 
Nasilje ?
Oduvek ga je bilo. Gledam kuce, dave se još na sisi. To je igra za jake. Kojoj kuci se ta igra ne sviđa, udave je - još na siki !
Svaki narod ima svoj odgovor na nasilje, nas su Turci vekovima trenirali da stojimo mirno i ruke dole pored tela dok nas maltretiraju ...
U SAD ima oružje na trafici da se kupi, pa malo-malo čujemo u toj i toj školu učenik pobio drugove i nastavnike.
Kažem, nasilje je normalno među ljudskim zverinjem, i svaki narod ...
 
Nasilje ?
Oduvek ga je bilo. Gledam kuce, dave se još na sisi. To je igra za jake. Kojoj kuci se ta igra ne sviđa, udave je - još na siki !
Svaki narod ima svoj odgovor na nasilje, nas su Turci vekovima trenirali da stojimo mirno i ruke dole pored tela dok nas maltretiraju ...
U SAD ima oružje na trafici da se kupi, pa malo-malo čujemo u toj i toj školu učenik pobio drugove i nastavnike.
Kažem, nasilje je normalno među ljudskim zverinjem, i svaki narod ...
Nasilje normalno, pa zato nema potrebe da se borimo protiv njega i da osudjujemo... lepo bogami...
 
Sta god je shvatio nije shvatio.
Znaci novac je sve.
Dakle u cenu kostanja deteta spada ili da ga naucite da bude street fighter ili da se ciganise i uvlaci podvlaci i nadvlaci , bude dzukac klasican balkanski ili da mu platite bafer zonu da ojaca kao manipulant i da mu glava ne izgleda kao namestene face zandarmerije koju ti ljudi namestaju spontano ili namerno da bi izgledali strasniji...

U cenu deteta ne spada obezbedjivanje novca za razne sminke, brendove koji dovode do toga da nam druge klinkice budu placene jace od genijalnih inzenjera jer navlace blentavu decu na neke proizvode...to je direktna posledica davanja para i omocenja od strane roditelja samo da ne vide svoju decu ili da im deca ne budu medju prvima..

Sa druge strane vaspitanje je neka laza, potrebna da obezbedi da cerka ne klekne ili da se da bi platila prevoz kuci iz diskoteke, dok novac koji joj je dat potrosi na pice...
Drugi deo laze je da olaksa roditeljima njihovo ponasanje a da se ne vidi kakvi su skotovi inace...
Nijedan roditelj nije skot kad gleda iz svog ugla...sve je to , mora se , mora se preziveti..

Kod nas je novac postao sve ali na drugi nacin, tj kupovina diploma ako nisi medju najvisima, a ako jesi , onda ti to i ne treba..
Dobro dodje..
 
Motivacija nasilja kod srba nije samo ekonomska, hijararhijska nego i pritupasta , licemerno altruisticka...bolje da te izlemam za bolnicu nego da se olenjis i unistis zivot...
Sklonost osudama....
Sto je narod gluplji to je vise sklon osudama jer ne razume druge, niti njihove motive..
Pa saberite da li je srpska inteligencija nebeska ili samo bleska...

Da bi se sakrilo da je prisutno skoro svuda nasilje i lopovluk, znaci nacionalni mentalitet je treba mi uzecu, to je sitno , samo su pare krupna stvar....mi imamo intezivno saborashenje, tj jednoumlje...
tu se dobija podrska i za identitet, ebote, ja sam srbin jer podrzavam sve ostalle srbe...

A onda sledi najkatastrofalnija patriotska misao za koju ja znam....
Ako ti je ovde lopovluk i ne odgovara ti IDI...tj napusti nacionalni korpus i prestani da budes Srbin, a nemoj da mi tu palamudis i kritikujes stanje jer mi smo nebeski narod..

Opsta prisutnost paradigme da ako ti ne valja trebas da se odbacis i iskljucis sam iz nacionalnog tela, je tako veliki patriotski paradoks a niko ga ne primecuje...cak ga najvece patriote i zastupaju , kao da nas je ups 4 milijarde a ne 4 miliona....sa tendecnijom opadanja..
 
Na žalost, ovo je sve češća tema i sve češći natpisi u novinama. Pod hitno bi trebalo da se izmeni zakon o vršnjačkom nasilju i nasilju uopšte.
da, suvise se to neozbiljno shvata

a kad se nesto desi onda se kao cude

izbaciti nasilnika iz skole , ne mora zavrsiti ni osnovnu

roditelji da odgovaraju za dete do 12 god , posle toga u dom
 
Ja sam jednom prebio i ćaleta i kevu od deteta koje je diralo moje dete.
Boli me bre q.rac.
Razbio sam ti mamu i uništio tatu pa ti opet diraj mog sina. :D
A ti što si sad malo deformisan pričaj sa svojim sinom zašto ti je žena polupana po faci. :D
Moje dete ne sme niko da dira,jer moje dete ne dira nikog.
Sa školom sam prestao da pričam pošto škola ima običaj da žrtvu predstavi kao nasilnika.
Školstvo je kao i celo društvo totalni leš.
Lešina koja se raspada.
Odgovoran si mićo za svog kera. :D

J.ebem te u usta. :D
Ja se uvek samo smejem. :)
 
Bio je i jedan. Hahahahah..nije za forum.

Samo roditelje odma na vrata stana kuće odmah odmah isti dan odmah na vrata.
Dobar dan.To i to.
I onda sve zavisi od njega nje može da se završi običnim razgovorom a može i da se završi drugačije.Pa ti zovi policiju zovi posle koga hoćeš mamu ti j.ebem ima duže da se lečiš nego što ću ja da robijam. :)
Ako treba da robijam pa robijaću zbog svog deteta.Gde ćeš bolji razlog.A njega neće oporavi ni švarcvald klinika :D
Da bar znam za šta robijam. :D
 

Back
Top