Zar se muškarci stvarno lože na devojke koje su im nedostupne ili su sa drugim?

Zar se muškarci stvarno lože na devojke koje su im nedostupne ili su sa drugim?

Postavljam za drugaricu.
Ma jok, bar ja.
Nikad se nisam ložio na neku samo zato što je ona sa nekim. Štaviše, ako ćemo pošteno, meni je to sasvim odbojno. Bilo mi je odvratno i da se guram na ulaznim vratima autobusa u ono vreme kada su bile ogromne gužve i kad si morao, tako reći, da se rvšeš da bi ušau u bus. I pre neki dan, odvratno mi je bilo, i odvrete su mi bile, neke dve (skoro) babe što se otimaju za šećer. Sve je to tako jadno i ogavno. Zuzete su mi totalno nezanimljive.
 
pa i nije. odgledala sam spot.
Ruža je otišla sa drugim i to je skroz legitimno.

stvarno su superplitki muškarci koji naprave od žene kurvu zato što su ostavljeni i zamenjeni nekom drugom muškom figurom.
nema gore qurwe od muske qurwe
al dobro
sve se uci za zivota, ne bi verovali kolko covek moze da bude bukvcalno sve sto pozeli.... samo ako l' oce :lol:
 
Na mene se pale samo retardirane i obavezno matorke. Što je meni odvratno jer smatram da je seks posle 40. glupost neviđena i za muškarca i za ženu. Ta mlitava dlakava tela puna sala... Fuj!
pih
nemoj da pustiš stomačinu niti da budeš mlitav, pun sala posle 40. pa ćeš osetiti sve blagodeti tih godina ;)
imaš pogrešnu percepciju
 
Neki se lože na nedostupnost, neki na dostupnost, možda ima više ovih prvih
stvar je u tim nekim ličnim okidačima koji su uslovljeni razvojem ličnosti
Ima muških koji nakon raskida još kada budem sa nekim drugim kažu "želim te" ako se uspostavi razgovor, a pre nije bilo tako kada sam bila sasvim dostupna.

Kod mene ima toga samo u smislu bivšeg, tj bivše kada budu sa nekim drugim.. Ako sa nekim nisam nikada bila to mi nije okidač za zainteresovanost. I verujem da to nema veze sa polom, već sa osobom.
 
pih
nemoj da pustiš stomačinu niti da budeš mlitav, pun sala posle 40. pa ćeš osetiti sve blagodeti tih godina ;)
imaš pogrešnu percepciju
Imam 135 kg. Imao sam trombozu obe noge i plućnu emboliju lečio se kod kuće jer su lekari nemogući. Sve vrvi od korupcije. Ako ne platiš, tretiraju te ko stoku. Posle sam počeo da se gojim od kortikosteroida. Ionako, za mene je već kasno. Ja ni ne mislim na devojke (ni one na mene). Odavno se ni sa kim ne družim, a poslednju devojku sam upoznao... Pre jedno 10 godina. Što ima svojih prednosti. Ne pušim, ne pijem pa sam stekao solidnu ušteđevinu. Taman za sahranu. :D
 
pa i nije. odgledala sam spot.
Ruža je otišla sa drugim i to je skroz legitimno.

stvarno su superplitki muškarci koji naprave od žene kurvu zato što su ostavljeni i zamenjeni nekom drugom muškom figurom.

Ja sam potpuno drugačije shvatila pesmu, kao Ruža je htela buržuja i na kraju kad su joj propali svi planovi onda joj je i on dobar. Nije pratila srce nego novčanik.
 
Zar se muškarci stvarno lože na devojke koje su im nedostupne ili su sa drugim?

Postavljam za drugaricu.
Ja sam to imao jednom mozda dva puta da znam.
Ortodoksna srbenda sam po tom pitanju.
Ali su me ucili stariji da je bogohulje odbiti zenu ako osetim pritisak od 3 bara pa i sa udatom tj zauzetom zenom.
Posle toga 0.
cao cao
 
pa evo i eric clapton se godinama ložio na harisonovu ženu, iako su bili kućni prijatelji bio je ozbiljno i neizlečivo zaljubljen u nju.
pisao joj pisma, vodio je na kafu, ručak, večeru, pozorište…
i uvek gaje držala na dugom štapu iako joj se svideo, jer… udata je a oni su kućni prijatelji…pa kao nema smisla …
i jednom prilikom na nekoj žurci na koju george nije došao, uspeo je da se zbliži toliko sa Pet (mozda zato sto je bila u svadji sa muzem) i vodili su ljubav.
ali u zoru se pojavio George i Eric mu je priznao da je zaljubljen u njegovu ženu.
Reakcija je bila neočekivana George se okrenuo ka njoj i pitao
Sa kim ti ideš kući
I ona je izabrala da ode sa njim kući.
Kada se rastala konačno od Harisona i otisla da zivi sa Ericom to vise nije bilo to i veza je ubrzo pukla.
Ali dok je bila tudja žena… bila je inspiracija za nekoliko sjajnih pesama i mnogo ljubavnog bola zbog nedostupnosti.

gledajte dokumentarac o ericu claptonu ovih dana, zanimljiv zivot i karijera sjajnog muzicara.
evo je fatalna nedostupna Peti Bojd.
1665900617817.jpeg
 
pa evo i eric clapton se godinama ložio na harisonovu ženu, iako su bili kućni prijatelji bio je ozbiljno i neizlečivo zaljubljen u nju.
pisao joj pisma, vodio je na kafu, ručak, večeru, pozorište…
i uvek gaje držala na dugom štapu iako joj se svideo, jer… udata je a oni su kućni prijatelji…pa kao nema smisla …
i jednom prilikom na nekoj žurci na koju george nije došao, uspeo je da se zbliži toliko sa Pet (mozda zato sto je bila u svadji sa muzem) i vodili su ljubav.
ali u zoru se pojavio George i Eric mu je priznao da je zaljubljen u njegovu ženu.
Reakcija je bila neočekivana George se okrenuo ka njoj i pitao
Sa kim ti ideš kući
I ona je izabrala da ode sa njim kući.
Kada se rastala konačno od Harisona i otisla da zivi sa Ericom to vise nije bilo to i veza je ubrzo pukla.
Ali dok je bila tudja žena… bila je inspiracija za nekoliko sjajnih pesama i mnogo ljubavnog bola zbog nedostupnosti.

gledajte dokumentarac o ericu claptonu ovih dana, zanimljiv zivot i karijera sjajnog muzicara.
evo je fatalna nedostupna Peti Bojd.
Pogledajte prilog 1239225
:heart:

emocije ne biraju vreme niti imaju bilo kakve granice pogotovo ako su umetnici u pitanju...buducnost nase dece koja se danas servira sa istog zapada odakle je ova prica, sasvim je drugacija sto mozemo videti pratimo li samo njihove dnevne bljuvotine ko se s'kim, kolko puta, kada i gde i s'kim ce sledecim. to globalizam donosi svakom coveku na planeti. emocije ce biti tera inkognita, bas ko u onoj straoj filmskoj komediji pre pola veka da je u buducnosti samo sex dozvoljen, a da su emocije strogo zabranjene i kaznjive zakonom.

eric je fenomenalna licnost i kroz sta je on prosao to ne dao bog nikom. zanimljivo da nigde nije pricao o duhovnom kolapsu kada je bio na metaforicki cuvenom raskrscu zbog privatne tragedije i kako je nasao pravi put.
 
:heart:

emocije ne biraju vreme niti imaju bilo kakve granice pogotovo ako su umetnici u pitanju...buducnost nase dece koja se danas servira sa istog zapada odakle je ova prica, sasvim je drugacija sto mozemo videti pratimo li samo njihove dnevne bljuvotine ko se s'kim, kolko puta, kada i gde i s'kim ce sledecim. to globalizam donosi svakom coveku na planeti. emocije ce biti tera inkognita, bas ko u onoj straoj filmskoj komediji pre pola veka da je u buducnosti samo sex dozvoljen, a da su emocije strogo zabranjene i kaznjive zakonom.

eric je fenomenalna licnost i kroz sta je on prosao to ne dao bog nikom. zanimljivo da nigde nije pricao o duhovnom kolapsu kada je bio na metaforicki cuvenom raskrscu zbog privatne tragedije i kako je nasao pravi put.
:heart:
dotiču se u dokumentarcu tog kolapsa i on kaže da je lečenje patnje išlo uz muziku posle mnogo litra alkohola i mnogo belih linija…
tada je nastala čuvena tears i heaven….

I must be strong
And carry on
'Cause I know I don't belong
Here in heaven
 
pa evo i eric clapton se godinama ložio na harisonovu ženu, iako su bili kućni prijatelji bio je ozbiljno i neizlečivo zaljubljen u nju.
pisao joj pisma, vodio je na kafu, ručak, večeru, pozorište…
i uvek gaje držala na dugom štapu iako joj se svideo, jer… udata je a oni su kućni prijatelji…pa kao nema smisla …
i jednom prilikom na nekoj žurci na koju george nije došao, uspeo je da se zbliži toliko sa Pet (mozda zato sto je bila u svadji sa muzem) i vodili su ljubav.
ali u zoru se pojavio George i Eric mu je priznao da je zaljubljen u njegovu ženu.
Reakcija je bila neočekivana George se okrenuo ka njoj i pitao
Sa kim ti ideš kući
I ona je izabrala da ode sa njim kući.
Kada se rastala konačno od Harisona i otisla da zivi sa Ericom to vise nije bilo to i veza je ubrzo pukla.
Ali dok je bila tudja žena… bila je inspiracija za nekoliko sjajnih pesama i mnogo ljubavnog bola zbog nedostupnosti.

gledajte dokumentarac o ericu claptonu ovih dana, zanimljiv zivot i karijera sjajnog muzicara.
evo je fatalna nedostupna Peti Bojd.
Pogledajte prilog 1239225
Hvala na predlogu 🙂
 
Šta je tu patologija da savladaš sve nivoe dok ne dodje do game over?
da li ti imaš samo sa dostupnima posla ili ti se nekada patološki svidja osoba koju možeš da osvojiš uz ozbiljna zalaganja i strateške poteze…

ja bih pre nazvala patološkim pristajanje na ono što ti se bezrezervno nudi samo zatošto je lako do njega stći bez truda bez muke

^ Da se krstis! Svakakve kriminalne budalstine.
 

Back
Top