• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Zar se muškarci stvarno lože na devojke koje su im nedostupne ili su sa drugim?

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
41.099
Aj realno, koliko vas se prima tako na neke zauzete, zato sto su zauzete. Tipa ne bi je ni pogledao, a kad se pojavi zdeckom i ti odlepis:
Awwww ufff kako je skrouzzz, moram da je imam, onaj deckou je u opste ne zasuzuje, uhh toplo mi nesto u stomaku hihihi p caoo, nisam mogao a da ne primetim koliko ti je devojka gra ciozna.
A decko ce (pogledom - moja je) : ahmmmm
A ti njoj: ne zasluzuje te u opste. Samo se druzimo, jel mogu da ti pipnem tasnu? Uhuhuu

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
28.137
ja sam razumela da se loženje odnosi na onu vrstu nedostupnih ljudi koji ne primećuju osobu koja pokušava da se ubaci u njihovo gravitaciono polje, jer negde su u svojim mislima daleko….imaju drugačiju sferu interesovanja. to u ljudima probudi znatiželju…
nije mi bilo na pameti da se neko ciljano loži samo na ljude u vezi
osim bonda ali on je samo filmska poslastica…

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
35.114
ja sam razumela da se loženje odnosi na onu vrstu nedostupnih ljudi koji ne primećuju osobu koja pokušava da se ubaci u njihovo gravitaciono polje, jer negde su u svojim mislima daleko….imaju drugačiju sferu interesovanja. to u ljudima probudi znatiželju…
nije mi bilo na pameti da se neko ciljano loži samo na ljude u vezi
osim bonda ali on je samo filmska poslastica…
i ja, ali ima i nedostupnih zbog katancenja....

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.