Zar se muškarci stvarno lože na devojke koje su im nedostupne ili su sa drugim?

4thman

Poznat
Poruka
8.109
Doduse da. Ali svakako je nedostizna. Mislim da je fora sto ostavis sebi prostor u masti da je onakva kakvu je zamisljas a ne kakva je zaista. I onda je tu ludilo. Tako da se na kraju ni ne lozis na nju, vec na njen lik i delo kroz tcoju projekciju.
Na pr u mojoj glavi ona stalno nosi neke kozne strapove, frizura joj je uvek savrsena, ravna, ne ono kad napravi slavski kolac od nje i uvek je u nekoj pari i sve se pushi okolo. Pitam se dal je stvarno takva u rl... Mozda i jeste.
Bila... sad je milf ipo ;)

Možda bi te zvala da joj očistiš bazen i podsetiš je mlađih dana...

crnizmaj0

Aktivan član
Poruka
1.495
Znaci gej sam sto se lozim na Pamelu u mladjim danima, weeee
Nisi pazljivo procitao - gej si ako se lozis na partnerku svog prijatelja, brata i sl.
A ako se lozis na *nedostupne* onda si ova druga vrsta patologije - sanjar, nezreli infantilac, neko ko sebi zadaje neostvarive ciljeve (jer onda i ne mora nista da preduzima da bi ih ostvario posto su, svakako, NEDOSTUPNI...) i tsl.
Patologija kako god okrenes

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
43.826
Nisi pazljivo procitao - gej si ako se lozis na partnerku svog prijatelja, brata i sl.
A ako se lozis na *nedostupne* onda si ova druga vrsta patologije - sanjar, infantilac, neko ko sebi zadaje neostvarive ciljeve (jer onda i ne mora nista da preduzima da bi ih ostvario posto su, svakako, NEDOSTUPNI...) i tsl.
Sad mi je jasno sto nisam dobro procitao.

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
28.503
Ti si i na forumu nedostupna..si model ko Anđa ili Pamela kad si perfektna jedna?

Ali da, nisam tajni javni agent MI6...
joj. kako to misliš nisam dostupna?
zar ne razmenjujemo mišljenja upravo?

nisam perfektna, haha. zovem se tako iz drugih razloga koji su pre cinični nego superiorni

4thman

Poznat
Poruka
8.109
joj. kako to misliš nisam dostupna?
zar ne razmenjujemo mišljenja upravo?

nisam perfektna, haha. zovem se tako iz drugih razloga koji su pre cinični nego superiorni
Inbox. Nedostupnost privatnosti...

A ovaj outbox je kao obilaženje i mimoilaženje vozilima u saobraćaju dok se ne sudarimo pa uz osmeh posvađamo ;)

crnizmaj0

Aktivan član
Poruka
1.495
Sad mi je jasno sto nisam dobro procitao.
Ironija tu nije od pomoci...
A da li ce neke pomoci biti zavisi od toga da li je ta osoba u stanju (i da li zeli) sama sebi da prizna da ima tu vrstu problema (sto je retko jer takve osobe i same sa sobom igraju *igrice*)
I nemoj ovo shvatati kao napad na tebe LICNO ... mozda pisem i iz licnog iskustva

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
28.503
A ako se lozis na *nedostupne* onda si ova druga vrsta patologije - sanjar, nezreli infantilac, neko ko sebi zadaje neostvarive ciljeve (jer onda i ne mora nista da preduzima da bi ih ostvario posto su, svakako, NEDOSTUPNI...) i tsl.
Šta je tu patologija da savladaš sve nivoe dok ne dodje do game over?
da li ti imaš samo sa dostupnima posla ili ti se nekada patološki svidja osoba koju možeš da osvojiš uz ozbiljna zalaganja i strateške poteze…

ja bih pre nazvala patološkim pristajanje na ono što ti se bezrezervno nudi samo zatošto je lako do njega stći bez truda bez muke

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
28.503
Pa to je sve iscenirano, ali lik ipo.
Cool mi Daniel Craig ali su ga ubili...Sledeći će biti crnac ili žena...
veliko je sranjce što je sledeći put ženacrnac bond.
koketerija sa rasnim i polnim karakteristikama agenta 007 brokoli produkciji nece doneti ocekivani profit

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
43.826
Ironija tu nije od pomoci...
A da li ce neke pomoci biti zavisi od toga da li je ta osoba u stanju (i da li zeli) sama sebi da prizna da ima tu vrstu problema (sto je retko jer takve osobe i same sa sobom igraju *igrice*)
I nemoj ovo shvatati kao napad na tebe LICNO ... mozda pisem i iz licnog iskustva
Pa vidi, ne znam kakvu patologiju hoces da uputis mom pisanju, ali ono sto vidim je da izvlacis ekstreme. Ne znam tvoj slucaj, ali tema je lozenje. Tako sma je ja shvatio, da li se loze muskarci na nedostupno. Sto ne znaci da se ne loze i na dostupno po temi zar ne?
A ja mislim da se svi mi malo lozikamo na nedostupno. Jer nam to daje upravo prostor da izmastamo. Kada si sveden samo na dostupno, ono sto ti se nudi, bez perspektive, onda je to druga krajnost. Sto bi nas narod reko: sta s bunis, mnogo ti tu nesto mastas, idi iscjepaj drva.
A to nije dobro takodje. Kapiras zasto?

crnizmaj0

Aktivan član
Poruka
1.495
Šta je tu patologija da savladaš sve nivoe dok ne dodje do game over?
da li ti imaš samo sa dostupnima posla ili ti se nekada patološki svidja osoba koju možeš da osvojiš uz ozbiljna zalaganja i strateške poteze…

ja bih pre nazvala patološkim pristajanje na ono što ti se bezrezervno nudi samo zatošto je lako do njega stći bez truda bez muke
Ako nekog nekako MOZES da osvojis (pa i uz *ozbiljna zalaganja itd.*) onda to vise ne spada u *nedostupno* i, samim tim, to nije deo ove teme ovde.
A ovo na kraju - *uzmi SVE sto se moze* mi je vise onako svinjski prozdrljivo i znak loseg ukusa (tacnije nedostatak bilo kakvog ukusa) a ne bas neka *patologija*. *Patologija* je malo ozbiljnija *nenormalnost*

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.