Zar je moguće nemati prijatelje?

Nisam.
Majke mi.
Imam i napismeno od dr-a.


Ma, ajde bre, svi samo nesto kukate, te nevalja ovo, te nevalja ono. Svi bi da budu bubreg u loju. A'e bre, vidi Afriku dole, ljudi skapavaju u prasini od gladi, ne znaju ni gde su, ni sta su, ni sta im se desava. Kote se ko zecevi, guraju u "urbane" sredine po svaku cenu, a mogli su da ostanu da zive tamo u prirodi.

Tako i cele јebena Srbija hoce da zivi u јebenom BG-u. Posle zapne kuknjava, joj sto je BG skup, te kirija visoka, te markica skupa, te skupo pice, blablabla... Svetu se ne moze ugoditi.

Naravno da imam i ja neke snove o dalekim mestima. Al' ne zato sto kukam kako je ovde lose (a realno gledano jeste), sto sam alav, pa bezim negde, jer ocekujem da ce da mi bude bolje, nego zato sto mi mozda neko okruzenje vise prija, iako je to znachi da bude cak i mnogo skormnije od BG-a.
 
Kad_LupimLupim:
Nisam.
Majke mi.
Imam i napismeno od dr-a.


Ma, ajde bre, svi samo nesto kukate, te nevalja ovo, te nevalja ono. Svi bi da budu bubreg u loju. A'e bre, vidi Afriku dole, ljudi skapavaju u prasini od gladi, ne znaju ni gde su, ni sta su, ni sta im se desava. Kote se ko zecevi, guraju u "urbane" sredine po svaku cenu, a mogli su da ostanu da zive tamo u prirodi.

Tako i cele јebena Srbija hoce da zivi u јebenom BG-u. Posle zapne kuknjava, joj sto je BG skup, te kirija visoka, te markica skupa, te skupo pice, blablabla... Svetu se ne moze ugoditi.

Naravno da imam i ja neke snove o dalekim mestima. Al' ne zato sto kukam kako je ovde lose (a realno gledano jeste), sto sam alav, pa bezim negde, jer ocekujem da ce da mi bude bolje, nego zato sto mi mozda neko okruzenje vise prija, iako je to znachi da bude cak i mnogo skormnije od BG-a.

amin ;-)
 
85.gif
 
Kad_LupimLupim:
Nisam.
Majke mi.
Imam i napismeno od dr-a.


Ma, ajde bre, svi samo nesto kukate, te nevalja ovo, te nevalja ono. Svi bi da budu bubreg u loju. A'e bre, vidi Afriku dole, ljudi skapavaju u prasini od gladi, ne znaju ni gde su, ni sta su, ni sta im se desava. Kote se ko zecevi, guraju u "urbane" sredine po svaku cenu, a mogli su da ostanu da zive tamo u prirodi.

Tako i cele јebena Srbija hoce da zivi u јebenom BG-u. Posle zapne kuknjava, joj sto je BG skup, te kirija visoka, te markica skupa, te skupo pice, blablabla... Svetu se ne moze ugoditi.

Naravno da imam i ja neke snove o dalekim mestima. Al' ne zato sto kukam kako je ovde lose (a realno gledano jeste), sto sam alav, pa bezim negde, jer ocekujem da ce da mi bude bolje, nego zato sto mi mozda neko okruzenje vise prija, iako je to znachi da bude cak i mnogo skormnije od BG-a.

ja ne trazim jebeni BG. Samo mesto gde ce me ljudi razumeti.......znam ja da postoje ti ljudi u Africi,i da crkavaju od gladi,i to ne samo oni,ali ja njima nista ne mogu da pomognem.A pomogla bih da mogu. Tako da trenutno gledam kako sebe da odvedem negde,gde cu bar imati prijatelje,ako nista drugo.A ako uspem,i ako mogu,pomogla bih svima oko sebe,takodje,jer ne podnosim kad je neko oko mene nesrecan...onda ni ja ne mogu biti srecna...
 
Joj nisam jedini "pop" ovde!!! :-D :grin: :D Pa ajd da nastavim lanac:
AAAAAAAMIIIIIIIIIINNN!!!!!!!!!!!

@Tema:
Ma bwe nemoche je to!!!Pa pokusaj da budes komunikativnija kao sada sa nama,dodas malo humora i avanturistickog duha i eto!!! 8-)
@Kad_LupimLupim:
Ma kakav crni BG pored onolikog NS-a!!!? :shock:
 
angela17:
Pa svi mi govore da sam preozbiljna, da sa tip za ozbiljne teme.Ni ja nisam u fazonu da pričam o Hiltonki i sličnim stvarima.Govore da se opustim, da poludim malo.Ali šta ću kada nisam takva.Možda jesam "malo" povučenija, ali bože moj ima nas i takvih, jel da? Ali pomirila sam se sa sobom.Takva sam se rodila, mogu da radim na sebi, ali nikada se neću totalno promeniti.PA tek mi je 17, valjda ću naći nekog ko je bar malkic kao ja.Baš se vidi da sam danas u boljem raspoloženju nego juče!
E baš volim da filozofiram, zar ne? ;-)

A kako nazivash osobe koje ti to sve govore>?>?> Zar se oni ne mogu nazvati nekim "drushtvom" chim te kritikuju><><>???><><
ps. Ne bi te kritikovali da im nije stalo.... Razmisli o tim osobama i o stvarima koje ti govore :)
 
angela17:
Pa svi mi govore da sam preozbiljna, da sa tip za ozbiljne teme.Ni ja nisam u fazonu da pričam o Hiltonki i sličnim stvarima.Govore da se opustim, da poludim malo.Ali šta ću kada nisam takva.Možda jesam "malo" povučenija, ali bože moj ima nas i takvih, jel da? Ali pomirila sam se sa sobom.Takva sam se rodila, mogu da radim na sebi, ali nikada se neću totalno promeniti.PA tek mi je 17, valjda ću naći nekog ko je bar malkic kao ja.Baš se vidi da sam danas u boljem raspoloženju nego juče!
E baš volim da filozofiram, zar ne? ;-)
hm,zanimljivo rekao bih da smo u nekim stvarima slichni...
 
angela17:
Da li sam ja jedina koja još nije našla nekoga s kime bi mogla da priča o glupostima, da se zeza sa njim i stvarno da mu veruje? :cry:

pa sad, da nadjesh nekog kome cesh stvarno, ali stvarno verovati to je vrlo, vrlo teshko... da ne kazem nemoguce. tu postoji samo ono, ovom verujem vishe, a ovom manje....a nikom u potpupnosti
e sad, naci nekog za druzenje to bar nije teshko,....mislim, to su ti svi do sad vec rekli
 
Kao sto rece unknownbg, tezak sa covek zbog nekih svojih svatanja i impulsivnih, iskrenih reakcija, imam jednog ipo prijatelja, i ne mogu da kazem da nisam razocaran u ljude i svet, ali svestan sam da je bolje da imam i tog jednog, dobrog prijatelja nego deset nikakvih. Siguran sam da svi mi imamo bezbroj prijatelja, samo nismo svesni njihovog pisustva, ali je definitivno da su oni tu.
 
peleplay:
Kao sto rece unknownbg, tezak sa covek zbog nekih svojih svatanja i impulsivnih, iskrenih reakcija, imam jednog ipo prijatelja, i ne mogu da kazem da nisam razocaran u ljude i svet, ali svestan sam da je bolje da imam i tog jednog, dobrog prijatelja nego deset nikakvih. Siguran sam da svi mi imamo bezbroj prijatelja, samo nismo svesni njihovog pisustva, ali je definitivno da su oni tu.



Potpuno se slazem sa tobom.Posebno sa ovim
peleplay:
svestan sam da je bolje da imam i tog jednog, dobrog prijatelja nego deset nikakvih.

Ja imam nekoliko prijatelja koji se dosta izdvajaju od ostalih.Oni mi zaista dosta znace i jako puno vremena provodim sa njima.
 
Kad_LupimLupim:
Nisam.
Majke mi.
Imam i napismeno od dr-a.


Ma, ajde bre, svi samo nesto kukate, te nevalja ovo, te nevalja ono. Svi bi da budu bubreg u loju. A'e bre, vidi Afriku dole, ljudi skapavaju u prasini od gladi, ne znaju ni gde su, ni sta su, ni sta im se desava. Kote se ko zecevi, guraju u "urbane" sredine po svaku cenu, a mogli su da ostanu da zive tamo u prirodi.

Tako i cele јebena Srbija hoce da zivi u јebenom BG-u. Posle zapne kuknjava, joj sto je BG skup, te kirija visoka, te markica skupa, te skupo pice, blablabla... Svetu se ne moze ugoditi.

Naravno da imam i ja neke snove o dalekim mestima. Al' ne zato sto kukam kako je ovde lose (a realno gledano jeste), sto sam alav, pa bezim negde, jer ocekujem da ce da mi bude bolje, nego zato sto mi mozda neko okruzenje vise prija, iako je to znachi da bude cak i mnogo skormnije od BG-a.

Браво! Лепо речено! 8)
 
@Angela17
Ми смо ту!

@lavica 91
Лавице капирам те. Тек ћеш касније увидети да ти то и није била нај другарица. Прави другови не могу лако ни да се посвађају ни да се одбаце.
 
lavica 91:
Odmah da ti kazem da nisi jedina koja nema prijatelja, posto sam i ja ostala bez najbolje drugarice zato sto je osetila moju dobrotu pa je odlucila da me gazi...

To ti nije ni bila najbolja drugarica. Mozda si ti nju volela,i smatrala je za najbolju drugaricu,ali ona tebe verovatno nije.I mene su ranije gazili samo zbog te moje dobrote,ali sad samo hoce to da rade,a ja ne dozvoljavam,...i tu se onda pokazalo ko mi je drug,a ko ne...kad sam se tako postavila...
 
MadonnaGirl:
To ti nije ni bila najbolja drugarica. Mozda si ti nju volela,i smatrala je za najbolju drugaricu,ali ona tebe verovatno nije.I mene su ranije gazili samo zbog te moje dobrote,ali sad samo hoce to da rade,a ja ne dozvoljavam,...i tu se onda pokazalo ko mi je drug,a ko ne...kad sam se tako postavila...

Upravo sam to hteo da napisem.
U potpunosti se slazem sa tobom.
 

Back
Top