Zapostavljanje društva zbog dečka

jao a kad vidim te 94 da zapostave sve zbog dechka.. :roll: znachi....strashno...shta cjete vi deco da radite sa 20 godina ako sad vecj ostavljate drugarice zbog dechka(ili one fore "ostavio me je ubicju se itd..."....k'o da cje sutra da se udaju za njega(shto je dodushe,uvek mogucje :shock: :lol: )

slazem se ,jer ako tako mlada to radi sta ce biti kad bude nesto jako ozbiljnije u kasnijim glodinama!!!!!!!!!!nije normalna
 
Nije nikakva zenska sujeta,uopste.Ja sam vise ljubomorna na njega,jer je na neki nacin odvukao.Otprilike joj je vazniji on,a toliko se znamo,i kapiramo do kraja.
Pricali smo juce sa njom.Ipak je zadrzala razum.Malo.Kaze da joj je zao,i da ce nam posvetiti vise vremena kao i da ce pokusati da sve bude kao pre.A sad,koliko ce raditi na tome...
Zapravo,ne smeta nama on toliko,i da je neki lepotan,bas nas briga,samo neka nam nju ne menja.
Hvala nekima na pomoci,jer mi je bas trebala.
 
Prva stvar, to sto je ruzan, pa sta? jel ruznim ljudima zabranjeno da imaju momka, devojku? najvise me nervira kad mi drugarice kazu, JAO NEMOJ S NJIM, RUZAN JE..... ukusi si razliciti..... ja shvatam da se ti brines za svoju drugaricu, ali sve sto ti mozes da uradis je da razgovaras sa njom, i kazes joj sta mislis o tome..... ako je, kako kazes, pametna, onda zna i sama sta radi, i niko nema prava od drustva da pokusa bila sta da uradi da je spreci u tome..... vi imate pravo samo da joj kazete svoje misljenje, i da je posavetujete sta da radi.... a sve ostalo. njen je problem.
 
bolesni umovi djeciji,oce da ga prime sa 13 a? ladno,neka je...
meni je brat 94 godiste... *** moj MALI brat.... upoznata sam sa tom generacijom vse nego sto bih zeljela da budem i muka mi je.... zahvaljum bogu sto trenutno nemam mladju sestru....
neka se yebe ako joj se yebe neka radi sta oce,njen decko,njena stvar...
hvala,prijatno,dovidjenja
 

Back
Top