Quantcast

Zapostavljanje društva zbog dečka

Mirko_Vucinic88

Primećen član
Banovan
Poruka
918
bolesni umovi djeciji,oce da ga prime sa 13 a? ladno,neka je...
meni je brat 94 godiste... *** moj MALI brat.... upoznata sam sa tom generacijom vse nego sto bih zeljela da budem i muka mi je.... zahvaljum bogu sto trenutno nemam mladju sestru....
neka se yebe ako joj se yebe neka radi sta oce,njen decko,njena stvar...
hvala,prijatno,dovidjenja
dovidjenja prijatno :lol:

...Rising...

Zainteresovan član
Poruka
478
E ovako, ja idem sa Tashom u razred i znam kako joj je, potpuno je razumem, i da se brinula za tu drugaricu i sve, drago mi je sto su sada sve resile... Istina je da je zapostavila svoje drugarice zbog njega, ali devojka se stvarno trudi. To ne mogu da poreknem! I Tasha je pre neki dan, kao i svi, saznala da NIJE bila istina da su planirali da spavaju, o cemu je ovde, koliko vidim, rec - to su bile samo obicne glasine! Jeste pogresila, ali ***, zivot ide dalje. Tasha, stay ql!
Ivic ;-):D

Mil00rad

Veoma poznat
Poruka
12.892
Imam ja drugaricu koja godinu dana ima dečka i koja s nama NIJEDNOM nije izašla, na rođendanima sedi maksimalno jedan sat, i odmah ide da se vidi sa njim, celo društvo je zapostavila, ali, na kraju krajeva, zapostavili smo i mi nju... :rolleyes:
Ja nikad nisam zapostavio društvo zbog dečka(nisam gay).:DImao sam puno devojaka ali NIKAD nisam zapostavio društvo zbog njih.Devojke & dečkovi(:D)budu i prođu(a možda i ne),društvo je uvek uz tebe.

DukeofSerbia

Domaćin
Poruka
4.720
Imam ja drugaricu koja godinu dana ima dečka i koja s nama NIJEDNOM nije izašla, na rođendanima sedi maksimalno jedan sat, i odmah ide da se vidi sa njim, celo društvo je zapostavila, ali, na kraju krajeva, zapostavili smo i mi nju... :rolleyes:
Ја кажем поштено.

jao a kad vidim te 94 da zapostave sve zbog dechka.. :roll: znachi....strashno...shta cjete vi deco da radite sa 20 godina ako sad vecj ostavljate drugarice zbog dechka(ili one fore "ostavio me je ubicju se itd..."....k'o da cje sutra da se udaju za njega(shto je dodushe,uvek mogucje :shock: :lol: )
То се зове прекомерни хормонални удар. :mrgreen: :rolleyes:

AlyonA

Aktivan član
Poruka
1.180
Da li ste bili u situaciji da neko iz drustva odjednom nema vise vremena za vas i ostale drugove i drugarice,da se jednostavno promenio...?I to previse nagore:-(

Ovako je:Jedna od mojih najboljih drugarica je od pre pola godine sa jednim deckom.On je '92,a ona '94.On je blago receno ruzan,nije ni pametan,ni zgodan,nista...A ona je jako lepa,inteligentna,i super drugarica do negde pre 3,4 meseca.Stvar je u tome da se veoma promenila zbog njega,nije nista,apsolutno nista isto kao pre.Odjednom vise ni nema vremena za nas,njeno drustvo,vec trci da se vidi sa njim.Cela skola zna za njih,i svi joj se rugaju sto je sa njim,jer prvo sto svi primete na njemu je ruznoca.Ona se vadi na to "da ga voli",sto je nama smesno.Od 1. meseca njihove veze je ovakva situacija bila.Rekla sam:"Sta,raskinuce uskoro...",ali evo,pola godine je proslo,i nista.A sto je najgore bojimo se da ce i posle raskida takva da ostane.Mada,postoji i jos nesto,dosta vazno.Oni su vec "radili" peting.Nasa reakcija je bila:shock:,i neko joj je citao poruke i nasli smo da ON namerava da spavaju...!!Ona je previse pametna za to,ali sta znate,kad su skoro goli u krevetu(vec su puno puta bili),zanesu se i...a njena mama,koja je inace mnogo stroga,je nedavno "prihvatila" njega.Kad bi samo znala sta rade...:shock:

Treba mi neki dobar savet.Sta bi trebali mi,koji zelimo sve najbolje njoj,da uradimo?
Sta ste Vi uradili,ako ste imali ovaj/slican problem?
Jao,jao,jao,...kuku.Prvo,kakve ste vi tetkice a ne drugarice!Ona se izmenila,...ma ko je bre zacrtao kakva je ta devojka?Otkud se zna,i u kojim je zvezdama zapisano da nije ona prosto slobodnija ili samovoljno drugacija otkad je sa tim covekom?I molim lepo,ruzan pa ruzan,pa ruzan.Jel se njoj svidja?Cut Milojko!Jezik za zube!Oni nisu stvoreni jedno za drugo?A sta je pisac ovog teksta?Vidovita Dzemila?Pa ja ne bi mogla ruku u vatru za sebe samu da stavi na temu toga ko mi odgovara,a kamoli da se sad kunem unaokolo na temu ljubavnih afera mojih prijatelja.Ok,..i meni 94 izgleda kao neko maaaaaaji,cakan,i nevin,(mada nije da mi i 92 godiste ne izgleda slicno),ali to je devojka od 14 godina.Nije da ima 10 pa se sad svi zgrazamo sto joj je vackario rebra.Jel ona hoce da spava sa njim?Pa,spavaju deca i ranije.Makar ga nije prosle subote pokupila u diskoteci samo da ne bi bila jedina nevina.Sa njim je u nekim granicama relativno dugo,narucito za te godine i u redu je ako je to ono sto ona zeli.Nije da sad ja trcim unakolo i promovisem maloletni seks,ali molim lepo ne zivimo u puritanskoj Americi 18 veka.A sad da finalno ubacim komentar na vrhunsku recenicu celog posta.Njena mama?NJENA MAMA?Kao,nek neko veze ov devojku,i ne da joj da se druzi jer je opasna po okolinu.Kad bi njena mama znala?E sto joj ne bi poslali anonimno pismo?I uostalom te fore.Kad bi znala.Kao roditelji bleskasti pa misle svi sede pa piju sokice,a n istrazju mogucnosti koje pruza pubertet.I jos kad bi znala,...znala sta?Da su se malo vatali?Ta zena se sigurno jednako provodila u njenim godinama,budimo realni.Oh da,...da,decice.Vasi roditelji su se morali seksati da bi vas dobili!Dodjavola!I Deda Mraz ne postoji!!!!!!!!
Zakljucak je da je dvojka koja je ovo napisala ili skorz luda,ili prosto zavidi drugrici o kojoj pise.Pre bi rekla da je ovo drugo.Suvise je obicna i plitka da bi joj se pripisalo neko kreativno ludilo.

rastamann

Poznat
Poruka
7.832
Lepo bogme...Lepo.
Prvo, ti balava i tvoje drugarice definitivno trebate da prestanete da mislite samo na sebe. Drugo, privlachnost je individualna stvar i ako je Vama on ruzan, ovakav i onakav, njoj verovatno nije i trebale bi da malo budete srecne zbog nje, ne da po ceo dan idete i glumatate opajdare. Nobody really likes a kiss ass. Trece, pravo prijateljstvo uopshte ne zavisi od toga koliko se vidjate i sl., vec od sposobnosti da se jedni drugima nadjete u odredjenim situacijama, ali dobro, josh ste balavurdija i to shto prichate je valjda ok i procice godinama. Peto, apsolutno niste te koje trebaju da se pitaju shta njih dvoje rade i kako koriste njihovo i ponavljam, NJIHOVO vreme. Ne vashe, nego njihovo. And finally, jel' to ja osecam neku blagu ljubomoru?

Necu da pominjem chinjenicu da je chitanje poruka tezak suck i da taj/ta koji/a tako neshto radi treba odmah da ode i da se ubije.

E nek' sam i ja jednom postovao na teenage forumu. Mir s Vama :)

Lorencio

Primećen član
Poruka
637
A nije vredno da zbog decka/devojke izgubite drustvo, ja bio sa jednom malom godinu dana , isli smo u istu skolu tako da sam skoro svaki odmor proveo sa njom, i drustvo sam skroz zapostavio , i kad sam raskinuo sa njom pre 2-3 meseca ostao sam bukvalno sam ...naravno , ubrzo sam povratio prijatelje ali nije u redu da se zbog devojke gube drugari..pozzz

Tasha444

Ističe se
Poruka
2.211
E ovako, ja idem sa Tashom u razred i znam kako joj je, potpuno je razumem, i da se brinula za tu drugaricu i sve, drago mi je sto su sada sve resile... Istina je da je zapostavila svoje drugarice zbog njega, ali devojka se stvarno trudi. To ne mogu da poreknem! I Tasha je pre neki dan, kao i svi, saznala da NIJE bila istina da su planirali da spavaju, o cemu je ovde, koliko vidim, rec - to su bile samo obicne glasine! Jeste pogresila, ali ***, zivot ide dalje. Tasha, stay ql!
Ivic ;-):D
Joj,Iv...Ma,volim te,ziva bila i...:D

ChupA* LoOoL*

Početnik
Poruka
41
Da li ste bili u situaciji da neko iz drustva odjednom nema vise vremena za vas i ostale drugove i drugarice,da se jednostavno promenio...?I to previse nagore:-(

Ovako je:Jedna od mojih najboljih drugarica je od pre pola godine sa jednim deckom.On je '92,a ona '94.On je blago receno ruzan,nije ni pametan,ni zgodan,nista...A ona je jako lepa,inteligentna,i super drugarica do negde pre 3,4 meseca.Stvar je u tome da se veoma promenila zbog njega,nije nista,apsolutno nista isto kao pre.Odjednom vise ni nema vremena za nas,njeno drustvo,vec trci da se vidi sa njim.Cela skola zna za njih,i svi joj se rugaju sto je sa njim,jer prvo sto svi primete na njemu je ruznoca.Ona se vadi na to "da ga voli",sto je nama smesno.Od 1. meseca njihove veze je ovakva situacija bila.Rekla sam:"Sta,raskinuce uskoro...",ali evo,pola godine je proslo,i nista.A sto je najgore bojimo se da ce i posle raskida takva da ostane.Mada,postoji i jos nesto,dosta vazno.Oni su vec "radili" peting.Nasa reakcija je bila:shock:,i neko joj je citao poruke i nasli smo da ON namerava da spavaju...!!Ona je previse pametna za to,ali sta znate,kad su skoro goli u krevetu(vec su puno puta bili),zanesu se i...a njena mama,koja je inace mnogo stroga,je nedavno "prihvatila" njega.Kad bi samo znala sta rade...:shock:

Treba mi neki dobar savet.Sta bi trebali mi,koji zelimo sve najbolje njoj,da uradimo?
Sta ste Vi uradili,ako ste imali ovaj/slican problem?

Citam ovo i ne vjerujem......Gomila gluposti...Ti diskutujes o njegovoj ruZznoci...hmmm....znas za ono staru narodnu O UKUSIMA SE NE RASPRAVLJA...ili moZzda malo sladjanije SRCE NE BIRA....
vec radili peting??? paaa?? ja znam djevojcice koje su se sa toliko godina kresnule,zatrudnile,abortirale i ponovo se kresu:P
ako je ona spremna za sex,iako planira ne znam sta vi 'drugarice' imate s tim...ocigledno je da joj je stalo do njega,jer nije sa njim zbog te neke ljepote,sto je navedeno gore....
i MAMA??????? WTF?????? kakve veZze ima MAMA?,,......:shock: zar bilo cija mama zna sta joj kcerkica radi?,....zar bi trebala??....moZzda bi je ti trebala naZzvati i reci joj....to bi sigurno 'spasilo situaciju'...:P

Yelena :)

Početnik
Poruka
38
Zapostavljati drustvo zbog decka/devojke je nesto najgluplje i najbanalnije na svetu...Uostalom,ko moze da mesa te dve ljubavi-ljubav prema drugovima/drugaricama i vreme provedeno sa njima i ljubav prema decku/devojci i vreme provedeno sa njim/njom ? Sem toga,dokaz nase zrelosti i potpunosti je upravo nasa sposobnost da imamo sto vise prijatelja oko sebe,a naravno i ljubav kada za to dodje vreme...to je ono sto nas cini kvalitetnim licnostima i kako onda jedno moze da osporava ili remeti drugo??? Nikad necu kontati takve ljude,ali ok...

@Cupka@

Ističe se
Poruka
2.031
Ako se drustvo ljuti na mene sto sam ih 'zaposatavila',onda to nije pravo drugarstvo

ne mora da znaci...jer uvijek treba napraviti neki balans iZzmedju vremena provedednog sa prijateljima i sa deckom....
medjutim ,ne treba ocekivati da nakon sto ti/neko nakon sto svaki dan provedes sa deckom neki odredjen period ,i nakon sto raskinete , da ce drustvo da se postavi prema tebi kao da se nista nije desilo....:mrgreen:

@Cupka@

Ističe se
Poruka
2.031
...cuj...takavo raZzmisljenje bi ocekivala od mog malog brace 12-godisnjaka....:roll: ti moZzes da poredis nekog 15-godisnjaka sa tvojom mamom kad je trebala da se uda......:shock:
ko spominje ljubomoru....????
ti da li ne raZzumijes ili sta?....
sve ima svoju granicu,pa tako i iskoristavanje prijatelja....:P utjeha....isto ima granicu....
u zivotu treba imati prioritete pa i ovdje....i biti svijesni njihovih posljedica.....

AnaBg:)

Iskusan
Banovan
Poruka
5.845
ne ocekujem utehu,gde sam to rekla...???niko mi ne moze pomoci da nesto prevaidjem samo ja sama,tako da...a i shavtila sam da od plakanja za deckom nema nista,tako da mi vise ne treba uteha...sad kad raskinem se radujem sto sam slobodna,i odarasila se kretena

@Cupka@

Ističe se
Poruka
2.031
pa i za utehu sluze prijatelji...sta treba da budem ljubmorna?ne kapiram..svako ima pravo na svoj licni zivot i intimu...sadori moja mama nije trebala da se uda,jer ce brakom da se veze,i zapostavi prijatelje...koja budala je to izmislila
..evo upravo gore,prva recenica....evo boldujem je..:oops:

ne ocekujem utehu,gde sam to rekla...???niko mi ne moze pomoci da nesto prevaidjem samo ja sama,tako da...a i shavtila sam da od plakanja za deckom nema nista,tako da mi vise ne treba uteha...sad kad raskinem se radujem sto sam slobodna,i odarasila se kretena
:!:

...ne govorim samo o decku nego o svim problemima koje imas/moZzes imati......ako mislis da moZzes da zivis sama na svijetu....u redu...ali takav nacin raZzmisljanja mislim da si trebala da prevaZzidjes do sad.....