Quantcast
  • Blog je internet dnevnik u kome autor iznosi svoja razmišljanja na neku temu. Molimo vas da se pridržavate Pravilnika Bloga.

zapelo ovde

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
120.500
jao neko se upisao
cao : )

inache onaj lepi video Odlazi cirkus -> ovaj
e nema vise da se gleda :I
gotivila sam da ga pogledam ponekad he... i sad vise nema
eto
ok nema dzabe :I
mada mi se vise svidja da ga kao nema da je otisao

vidite vi ovo... http://www.kvzmusic.com/en/partners
pa ima sa strane desno nesto oko jutjuba...
valjda kao da se placaju spotovi, oni to dele

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
120.500
znaci sad napisem ono sto mozd ai ne treba. tada sam bila dobro koncipirana i sve i en znam zasto sam blokirala i tada sve krece nizbrdo. veze nemam zasto a mozda i bolje ne znati. jako glupo i loshe ali eto. molim vas da mi dozvolite to da napisem kao sto i pisem.

napisacu i onda cu valjda paziti. znaci zasto je to tako islo ne znam odnosno verovatno postoji neki nesimpatican razlog. ali sve u svemu grize me jer je palo??? ali nema pomoci i nema resenja osim nekog vremeplova sto opet nije resenje. eto
nema ni komentara jer to ne valja, mada ga pisem ovako kradem. nema nicega. samo je trebalo levo a ne desno
!!!!!!!!!!
recimo tako. makar u nekom trenutku je trebalo levo.
sad si ti nekakva okrnjena pomalo ulubljena tvorevina. ili malo vise.
trebalo je i u onakvim uslovima levo. opet, ne treba da pises?
zanimljivo ti je bilo da vidis kako ce to da se okrnji? aha evo ti ga sad zanimljivo :)
napravilo se svasta
pa dobro ne mozes nista mozes se bacakati ; )))
e bre... pa dobro bas nista ne mozes. eto. nema tih mutnoca nekih. i tako dalje. ovo je nesto izmedju. malo ti je i drago ali doci ce novo.

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
120.500
tu sam zapravo poludela jer gledam deo koji nisam gledala spolja, kad sam bila normalna taj deo nisam gledala spolja nego sam to. mozda je to sustina. eto ne znam uzas uzas uzas uzas :roll: znaci ovo je poslednja mislim iz ovakve teme
mislim da pisem jos ovako luda a da sam normalna ne bih to pisala.

uzas uzas uzas uzas uzas
joj nemam druge reci osim uzas, ali ovako to za nas ovde. a sad ustajem i zivim dalje ulubljeno. a nije trebalo nist aposebno da radim :roll: samo sam uletala iz jedne u drugu gresku itd. kome pisem sada i ko ne sme da cita. pa nista sad sam zauvek valjda ovako kreten. napisimo jos jednom

uzas uzas uzas uzas uzas uzas uzas uzas strasno zasto zasto kreten kreten kreten kreten kreten uzas uzas kreten uzas uzas strasno kreten uzas kreten uzas strasno zasto
uopste nije trebalo nista od ovoga da pisem i konstatujem vec samo da funkcionisem u datom trenutku. a sad se krpis. stoji mi tu pilula na stolu gleda me. znaci ocete da vam pisem sta danas radim :zper: i zasto bih to radila

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
120.500
valjda je tako zato sto sam zaebala to sam prekinula i sve palo unazad kao lora princip npr i sad hodam po uskom prostoru pa se kao teshim nije. i tako. eto kretena. napisimo jos jednom ali to je automrcvarenje??? opet ima to losu posledicu samo losa posledica se ne vidi.
konstatovanje tu ne pomaze. ali mozda je trenutno najbolje. kreten kreten kreten kreten. i tako nekako je ovo lose nisko bilo je samo jedno resenje i sad je ovo neka nadzona koja ne treba da postoji mislim ZASTO ali eto. tri puta. odnosno dva.
dobar deo zivota sam slusala intuitivna svoja zapazanja i onda sam prestala i skroz su bila dobra trebalo je da slusam, i da, jeste strasno. i tako mogu do sutra da razmatram ali ne vredi ali jedino to imas.

tacno ovo sve nije trebalo ovako da postoji.
ali postoji.
dobro dosli u nekakav pakao horor sta vec?
sad recimo kad smrdim smrdim stvarno i kad prdim nije ok.

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
120.500
i tako sad nekontrolisano jedem i delatnosti koje su bile ciste mozda nisu. ali nekontrolisano sad jedem nesto mi tesko da stanem glava mi je mutnjikava. nema zasto nema cak ni da se kajes. ali kaj se jer jedino to ima. opet, u onim okolnostima. i tako sam jela jos pa sad krecem u dan
nisam dovrsila, mozda sam zakacila nesto a imam opet scebanu kosu. o zivote lutalico. a sta je ovo od zivota nista
e dobro da sam ovde napisala za tu kosu, taman sam zaboravila. izvlacim se pomalo. evo posto sam zapazila horor da stavim i ovde
http://weheartit.com/JuliaWxs/collections/132011-nightmares
http://weheartit.com/entry/group/10972399
uf sta ce to tu i tako ali eto ga

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
120.500
napisala sam neko objasnjenje ali sam zatvorila. a mozda i ne mora da se zatvori ali ajde :)
sta li mene ceka. eto tako. sto sam ovde :roll: pa eto tu si.
morala sam naravno malo i da se shirim sto i ne treba da radim. i tako. sta mi ide gore
?
iako to nije u redu ipak cu napisati. pa tada jeste to bila moja greska. mozda sad kad ovo znam, sad je drugo, sad je problem. ali tada je bila greska. mozda kao nemogucnost ali trebalo je. nije trebalo ad se pusti ovo i ono. i sad to pisem. ali sam glupavo uzela. nisam mislim nikad takvu stvar napravila, da sam se tako ponela, i valjda sam mislila da necu to uraditi. a ipak jesam. neka prica koja se nije ispricala prosto. steta je imati takve stvari u zivotu. a mozda je realnost nesto surovo. ok to sam videla.
mozda to ne pisati
ali evo napisala sam
haahh e dobro je bar se setim da se sad ocesljam. opet sam zaboravila. valjda mi razum koji malo shutnem u stranu napravi da pisem ove poruke jer ne znam da li to treba ili bas bas ne treba da radim. mozda cu posle da znam. mozda necu pa cu da se pokajem. ali svejedno rascebajmo kosu sada. pa valjda treba bar nesto da zatvorim ali ioanko zivim sa pola svog nekada etf-ovskog mozga ***** ti zivot. nikad valjda nije stigao da bude pravi pa se zato i sprchkao

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
120.500
moguce da cu ovo da zatvorim inace je valjda hardcore
nastavljamo dakle u slicnom duhu i sta je meni danas bilo smesno ali ne bih smela da stavim na temu osmeh dana. isto tako neke ljude ne smem da pominjem ali mozda mogu opisno. trece je da ne opisujem bas neko svoje stanje a?
evo sta mi je nekako bilo smesno. prvo sam citala engleski ali sam presla na srpski. mislim da mi je u forumskim peripetijama nestala moc pameti koja ukljucuje i strane jezike http://www.pionirovglasnik.com/print.php?content=136
previse je osetljivo nekako ne mogu da ignorisem. dakle to je bila fatalna greska samo to ne treba da se pise. znaci i dalje ispastam zbog fatalnih gresaka i sto je forum sad za mene bezvezniji mada manje uznemirujuc a balans je narusen koji je bio slucajan i kratko trajao a nije se krenulo na gore nego na fatalno na dole na kom putu sam sada. to je nepovratno i to sam znala ali sam pustila nesmotrenost a malo sam i sad pic.kica. sad moram da se ukljucim na politiku a svi znamo sta to znaci odnosno nemas bas gde da se ukljucis. moras da zivis ne moze da se umre kad hoces nego moras da zivis. nema tajnih resenja pre ih je bilo. to sam pravo izgubila nazalost i sad sta cu nista. ovo ostaje ne zatvaram a tesko je za citanje

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
120.500
skroz je glupo pisati ali moze beskonacno. a dosao je mozda da pripreti. stavise jeste. a mozda ipak i nije. volis da predvidis a ne mozes.
ovde stajes znas situaciju. prosto ti ne dozvoljavaju. ali sto onda to pises i dosadno je i pisala si kajala si se i tako dalje. ceo zivot si bila pametna da bi onda bila glupa, na primer. pa se sad vadis ponizno klanjas se je li. i tako ne treba pisati ne pise ti se.

tako pisem bez veze i verovatno to nije dobro sto ce se kasnije pokazati ali sad mi se moze pa pisem. a opet mozda posledica nece ni biti sto ce reci nepredvidivo je. a razmisljas o tome. eto tako. to je i zastrasujuce malo. nema izlaza ima jos do kraja.

nije, pojavio se problem u vidu kolege jednog... mada ne citam ali sad sam stesnjena. jojjjj mozda da se koknem ali kako

znaci za sad opcija samoubistva nema posto ne vidim kako bih :think:
ok sta ostaje. nista meni samo treba izvor prihoda a onim postupcima sam sredila sebi opciju za tim :eek: neki tako bezbedan lep a onim sam sredila
mali tako da ga ima zauvek da mogu da ogreznem u svojim greskama na miru. e pa nema bato promasila si malo. :confused:

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
120.500
ovo ni ne citam

mogu da cestitam sebi da sam pomalo kreten ili bas mnogo. jos tako kao odlazem sto se uglavnom nije pokazalo kao dobro. ali sve u svemu islo je dobro a onda sam fasovala stare probleme a i nove probleme koje nisam ni mogla da izmislim. i tako mislim to se zove zivot. pa sam tu obrisala. pa ovo pa ono. malo da si ponizan. covek u sebi ima mogucnosti za kretenizam da nije ni sanjao a onda ima i za samoponizavanje nekakvo i tako ali ajde da sad ignorisem to
i onda dodje novo. a staro je otislo ali nije otislo skroz nego ima novo lice. jos malo ces ovako pa ces onda onako. mozda bi bilo bolje da sad uradis onako. i tako. sigurno da to nije to ali to nema, sad ima sta ima. posle cu razmatrati koji su to novi problemi a koji stari. ali ne javno ipak. a sve moze da se otme nekoj kontroli.

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
120.500
pisem tako i brisem, mozda ne moram da brisem i da zatvaram. ne znam. ne znam tacno sta radim. neka ceka. ne znam tacno sta sam uopste. nekad sam nekako imala sliku a sad se to zbunilo
mozda moze i da ostane. mozda je greska ako ne ostane. stvarno ne znam. mozda nije bitno. mozda je strasno a mozda i nije.
pa zabavlja me : )

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
120.500
zatvorila sam te komentare. kako sam uspela samo da budem normalna a onda sve da bacim u blato ne mogu sebi to da oprostim nikako i nemojte pogresno da me shvatite
mislim nekako vremenom moras sebi da oprostis i ako zelis da prodjes nekako bezbolno pozeljno je da budes pametan iako ja cesto i nisam
pametan i ok.
i tako.
jao boze mene kretena majko moja.
e sad kao ne smem da kukam zabranjeno mi je. sad cu da palim bojler. ne smem da pisem i tako ne smem nista :D pa nesto i sebi zabranim
i tako
: )) ne vredi

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
120.500
valjda ovo plasi, kad sam krenula to je bilo ok. pa onda nije bilo ok. mozda nije ni trebalo da pocnem. a kad sam vec pocela nije trebalo da bude lose. to svi manje vise znaju svi i mnogi bi voleli verovatno da se ovo ugasi i nalog i sad treba da zivim sa sobom i tako. performanse su mi jako pale a nekad su bile ok. trebalo bi valjda na psihijatriju ili tako nesto. ne mogu sebe gledati ne mogu ziveti sa sobom bas. nije ok kukati. nekad sam kao nesto radila na sebi sad nemam pojma. volela bih da me nema. a ima me. mozda i ne treba psihijatrija. ne znam. znala sam da ne treba a radila sam to dosledno. bolje da se sklonim. bolje i da ne pisem.

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
120.500
ovaj bend je meni bio zanimljiv to je video ko me ej pratio i nisam se nesto pretvarala, mada sad mi ne leze. nekima su valjda kao snobovi.
pevac mi je kao ok tip mozda. mada sad nesto i nisam za to. pre sam se stimovala na tu frekv pa je ishlo, neke pesme su slusljive a neke teze i tako vec cete sami videti sta i kako ako pogledate :confused:
pa nece biti nista

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
120.500
ne letim vise uz to ali mislim da mnogi bi. a nekad jesam :confused:

tada je delovalo da moze sve da bude nekako ok
pa sta da pisem mislim...

tek sad sam ok
:III
zasto sam to ja i zasto sam bila ja
?
sve smo sravnili sa zemljom a ovo nije cak ni mrznja
nego vise od toga

http://solair.eunet.rs/~vovar/poginuti.htm

ne mogu to sebi da oprostim, ili necu, ali ono
je l stize ubitacna packa
ne mogu i ne mogu ili necu ali strasno je

ne bi bilo normalno da nisam flipnula.
necu biti ista :(

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
120.500
meni je zao kako se to desilo a desilo se jer sam nekako resila da se ponasam pogresno i to je za mene imalo bas drasticne posledice, naravno moze i gore ali su mi sje.bani neki psihicki sistemi. kao da sam sebe htela da srozam a tad mi je u stvari dobro krenulo. cak i to sto se desilo je bilo nesto sto me je iznenadilo i sto sam zelela ali nije bilo lako ali sam prestala da radim koliko sam mogla sta je trebalo. mozda nisam mogla sama i krenula sam da se sj.ebavam znatno ranije i previse iracionalnosti ali ovo je bio vrhunac. pricam o 2012. i bez neke patetike ignorisite je samo pricam moju neku stranu. ne salim se sta mi je sje.bano recimo mislim da ne mogu da spavam od toga ne zezam se. videcu to sutra. i zbog onog sto se desavalo posle. naravno da je to i do interneta i raznih faktora ali eto posle sam se ponasala kao psihopata. sada se jadno pravdam. ne mogu vise loru da radim efikasno, kao da sam neka druga osoba, prosto sam tad bila na ivici i pala sam nisam iskoristila situacije. pogadja me jer sam dosla do dobrog nekog nivoa. trebalo je da se iskontrolisem tada i u krajnjoj liniji da se povucem ali potpuno sam prestala da razmisljam nazalost i zivot je izgubio sansu da deluje dobro kao sto je tad pocelo da deluje makar malo. sad definitivno vise prezivljavam a tad iako sam kukala i mislila da mi nije dobro sam ipak zivela. mada nije bilo sjajno ni tada.

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
120.500
razumela sam loru konachno???
dakle lora jeste jak sistem i jedino vi tu mozete sebe da sredite u glavu. meni se to desilo dva puta i to u trenucima kad je trebalo da napredujem. jedan od problema jeste sto nisam mozda bila dovoljno odlucna. takodje promena organizatora je uticala, mada je ranije bilo staticnije.
ovaj zadnji put sam se nepotrebno sredila mada sad mozda i zalazim u zonu neukusa hehehe
pa tu se i nalazim.
kako sa lorom. pa nista otidite na kurs, najbolje tako, valjda ce biti ponovo, i sledite uputstva. ako vam se cini da se nista ne desava nema veze, samo radite sta vam se kaze. ako ne bude kursa ima knjiga, ako ne mozete da radite po knjizi, nemam pojma
... malo mi je cudan ovaj avatar posto deluje normalno pa me uznemirava : ))
ne dodajte vise nego sto vam treba ako radite po lori to je jako bitno jer ako se to desi unistite se i to vise nego sto ste bili unisteni pre nego sto je pocelo. postoji autodestrukcija gde vas niko nece zadrzati ali morate biti pametni. ako ste malo pogresili, nije jos strasno, stanite, jer postoji trenutak kad nazad nema. ne racunajte na nekog prethodnog sebe koji je bio pametan, vi se nalazite u sadasnjem trenutku.

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
120.500
tad je bilo bolje sto sam tako slusala muziku i nesto se neodredjeno nadala i bilo je lepo. plus sladak limun. i jos neshto.
i spavala sam. i valjda nisam bila bljak a sad moguce da jesam. ne volim neke kompozicije koje sam standardno volela, mozda i pesme. nekako ne cujem muziku. ali svejedno pusticu mislim recimo kraljicu noci. ne bih da sam klasika freak ono burzuj. e necu da pustim ali eto to bi normalni voleli

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
120.500
evo sad mi uopste nije jasno kako sam uspela da budem kreten, mislim iskljucivo na svoje neko OK ponasanje, zasto sam ubacivala te neke viskove, sto sam bila toliko ruzno pustena s lanca, sto sam to radila kad mi sad smeta? ili mi ne bi smetalo da mi nisu vracali? a sto sam radila bilo mi je ok, ili nije toliko ok ali je delovalo dobro. kako nisam uspela to da razgranicim? :I
sta je ovo sad? :I
tad mi je islo ok i ne znam zasto sam iskopala tu rupu, cak i da sam morala nekako da ispadnem moglo je to drugacije, zasto sam se petljala tako? :I
sad ovde sedi neko cudoviste a pre sam to bila ja, eto tako mi izgleda, nije to smelo da se desi a desilo se
nije ni to ok skroz ok ali neko najbolje moguce mozda ikad. i iskopala sam sebi rupu. prevagnulo je nesto sto bolje da nije

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
120.500
vidim komentare ali nema, zato što je ovo bez veze zapravo.
ali ću ostaviti još dan a možda i malo više
ma isti su gledali, eno spiska tamo... možda ovo i odbija ljude

ne trza niko, a ko zna možda negde i piše nešto što ne treba :think:

ništa, nije mi s epovećala poplarnost, samo mi se čini da me svi zezaju da sam kao ne znam šta... ali nekako mi je i svejedno pa ću da se bavim ovim možda nekad kasnije?!?!

a oni1, oni2???

možda sam i grozna ali ali
hm

valjda jesam nekako bzvz, nisam ove blogove zatvorila, pročitala, a mislim da mi donose minuse nešto forum ne donosi nešto, donosi nekakav bol koji odavno ne registrujem, madaaaa

da li
pa dobro nije nešto i sad sam uobražena kao, ne mogu ni difuzno pisati i slati to nekome, mogu, ali, prazno je, ništa je

da rezimiramo pa možda da zatvorim ovu količinu jer utiče loše na pogled ljudi prema meni još više:

- nisam bila dobra
- zato sam loše prošla
- možda to i nije bitno, život se nekako dešava, ne ide sve uvek... hm
- zapravo treba da idem na spavanje

- ako neko čita ove blogove... dakle oni vide mene nekakvu i broj 13 i i i... ovo nije čitljivo

- šta govori to što ovde nema reakcije?
- i kad je prestalo nešto

i zašto ti hirajgoagain ne uradiš pravu stvar a to je, a to je...? ok idi sad spavaj
gasi bre ovo :sad2:
moram te naterati

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
120.500
ispravka, vide 18 jer mislim da piše 18 blgoova... i nisam izrazmišljala svoj zadatak d kraja danas... ali idem spavati

pa, idem sad da spavam, plus što... e ne znam
malo bih mogla da sredim ovo, kao nemam vremena, al ne živim skroz pametno, srušile su se neke kule od od karata, a dugo su bile pa sam pomislila da su te kule baš ok, mada me nervira što to pišem... već je i neodgovorno i loše

samo na šta uopšte mislim?
mogu malo da mislim o zadatku
mogu ovde ovo da zatvorim nekako deluje mirnije 1 nego 18
a i ne moram... mogu da recimo sutra manje ovde boravim
mada možda neću manje... ali bar je tehnički moguće... ali količina mog boravka, mislim da, mislim da... pa ono dosadila sam i moderatorima izgleda... možda i nisam... što sve nekako pokvarim neke slike
i tako

mislim recimo i na materijalni gubitak, jer im je trebalo da uvedu izvršitelje posle 10 god i 10 god si živeo džabe u tuđem stanu pa si zaboravio da je svet nešto drugo, a ne tako nešto čarobno da te neko pusti da se zezaš 10 god... ili 8
možda nije fer što ovo pišem, iako se u srbiji ljudi jadaju jedni drugima i slušaju uzajamno probleme... bar u nekim fazama
ali eto, ti prokleti izvršitelji i notari pokvare ugođaj
ne meni
to je samo jedno i možda nije lepo da pišem... ali ko uopšte čita... ionako ću nekog dobrog šutnuti jer ja pišem lošima, a oni ovde ne zalaze i tako, mislim s balkana sam i ja
pa dobro mogla bih recimo ovo da isfilitriram nekako i onda, i onda, pa ne znam, tako da stoji
i što bi rekla jelena, "somewhere inmeantime"
ko je sad jelena
pa kao jelena žena koje nema
pišem tkao gluposti a mogu baš dosta... ne čitaš a iako čitaš ne treba ti mislim znaš sve i bez čitanja

Poslednja izmena: