Quantcast
  • Blog je internet dnevnik u kome autor iznosi svoja razmišljanja na neku temu. Molimo vas da se pridržavate Pravilnika Bloga.

zapelo ovde

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.774
kao tu se prezivi ali nije lepo
izgubila sam pravo na lepo
zato bih se ubila a to su lazi ne radim to
a ne mora ovako ali ali ali
...
nije hotel milion dolara mozda nego peti element, ovaj blog je djavolji : ))
mozda i jeste ne znam
oivo treba negde drugde
sta cu kad i ti odes kad ti odes kad te vise nemaa
na spisku
pa nista, eto to cu
jao
sad kad lazem osecam u telu
kako bih volela da napisem neku svoju teoriju sta sad
zato sto nisam do kraja
meni i ne smeta sto osecam tj kao da ce se to negde pojaviti
jao koliko vise ovo :roll:
kao da sam u spratovima, ima neka tako igrica... a pisem nekako kao debil valjda
i sve te moje dlake :) :I sta kaze kao kamiondzija
brainstorming neki sta je... cuj brain
sklopljen mozaik bez lepka ali mora da ima neki lepak... a? i dodje drugo ime onda
lazi prevare i nista, bar da je nesto. ali kad nisi sposoban, tj kad nisam. ima umetnost i antiumetnost i ovo.
ok ovo je lose nekako nesto. i tako nazad u to, nazad i nazad
aj ako citas ne valja ako ne citas dobro je

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.774
prosto ne mogu, eto, ne mogu
nije problem sto pisem nego sto mislim da je nesto. mzoda neko moze nesto s tim ali nema njih ovde
vrati mi se zauvek, ali kako mogu to pisati, a ko
i tako ne mozes nekom to napisati, ovo se kao lechim, ko oni sto crtaju
ok ovako izgleda mozak nekog ko je...=?
dopisite sami : ))
e ono najgore jako a samouvereno a bez sushtine
dr neki : )))
e mrzim sve ovo
aljda samo mrzim one koji su talentovani nekako a kod mene je neshto drugo a ono sto je bilo mozda vise nije?
ali sad da ne kilavimo
ok sve znamo i volim vas nekako koliko god to mogu a valjda bas i ne mnogo
to je valjda prosto moja osobina da petljam kad se iracionalno uplasim... a drugo je da znam kad radim opasno a sad to radim itd itd itd. valjda me ipak ne cita njih mnogo

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.774
neka ga ovako mada mi je dosadilo

ne znam sta su mi trebale forumske avanture
sad je to malo i glupo pisanje... mozda cu malko razraditi u narednim izdanjima a mozda i ne jer me zamara da se pravim da sam ovakva

ne vole me to je ulizivanje

ode i js bach
?

ok znam da sam nekad osecala a sda ne osecam pa mi je zao, mada nisam spremna ponesto da platim. i onda siromasnije dozivis
mislim da o tome ne treba da se pise
mozes sam sa sobom nesto videti
bas recimo taj AIR
jer bah je bio porodican covek
sve sto sebi mozes reci je sta je tu je. oces na silu da osetis. ali ne moze pa ne moze. a pazi cime se bavis. greska je sto o tome pises a mozda opet sme.
kad ti je mirna savest i spokoj
treba i to da ima sto nije gomila nota
pa napisacu slobodno. sad ga nema. to je ta cena. ne treba to analizirati naivno javno
sutnuo si ih u ono sto si voleo
mozda je u tome d ane pisem
forsiracu mozda... ruzno placem
nema ga sada

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.774
barokna melanholija tkao nesot mozda osetiti
ako je moguce sta kad nije
?
melanholija debelih zhena baroknih plemkinja koje gledaju u zapadnoevropski pejzazh
necu da ih vredjam da su debele, ne to
ali kao sa onih slika i obucene u haljine i nije ih sramota sto su debele
i zapadnoevropska klima
:cry:
kako se to ozivi??
tako sto se mozda ne pishe
jer oni vrebaju ona vreba
tako sto sedis sam mozda
te plemkinje ne znaju recimo da postoji srbija
ima tu nekog ljubavnika mozda
nisu neke bitne u plemstvo smislu, svaki dan zive svoj plemicki zhivot
neamm pojma sta rade u stvari. ima mozda i lepsih od njih nekih faca
ali one gledaju u pejzazh i svira ta muzika
...
sad je l to ima ovde pisemo ili ode zauvek
?
da ne pishemo taj je neki sumnjiv
neke smene

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.774
meni se i ne pise, tj pise mi se i ne pise mi se i baba sam i to ne volim ali izgleda da moram d abudem baba. dugacak je dan

e tako kao kraj je to sam objavila ovde i onde malo je neobicno a mozda vise i nije toliko vazno. mislim da vise inace necu spavati
mislim da cu da nastavim da kukam
malo sam se pohvalila mozda i nije trebalo ali za sad dosta

e imam metod za zbunjivanje pa sam ga iskoristila, nisam odmah rekla da hocu to i to
to je moja nekakva sudbina a bolje tako nego sad da se primam

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.774
zdravo bloze sta cemo mi sada, nesto brisemo a nesto ne

tad sam krenula bila da kao radim na sebi na vestinama kako tako pa sam obustavila :confused: i tako nisam znala kako se zovem vishe itd. mozda nije ok pisati i tako ne znam sta je sada. sve je nekako cudno

kao namrgodjena sam baba

pa mislim da su zbog mene ispashtali
http://www.pcworld.com/article/2472771/how-to-use-openpgp-to-encrypt-your-email-messages-and-files-in-the-cloud.html

danas nisam bash kontrolisala jedenje... mozda sutra bude bolje
:I

isla sam na gurdjijeva... 2004-2006. verovatno sam i odlepila zato ne zato sto sam isla, nego sto sam prestala. mada mozda bi me svejedno izbacili. tj izbacili su me za sad. o tome se ne prica ko je tamo. pa onda znaci smanjujem sanse da se vratim. a ono sa bucjkom mi sve nije trebalo zar ne. pa nije. odnosno mozda je moglo nesto da ispadne a pravila sam korake koje ne mozes da vratis, gde nemas prava na gresku a kad pogresis skupo se plati. a mozes da kazes da je sve ok. i tako istrazujes nesto. nece te zvati. a pisem dosta brzo. i sad to pisem a ne smem da napisem da mene oni nece zvati

i tako sam dosla dakle do te teme, sad pisem ovde a malo cu opet tamo. i zaglavim na nekom mestu i sad mi je neprijatno naisla sam na sebe :(
i na stare forumase drugare ili nedrugare, eto je i anakin
http://forum.krstarica.com/showthread.php/62995-Emocije-slow-poison/page2?highlight=gurdjijev
jao ne mogu to citati sada nekako, mada mogla bih, upaljen mi je tu tab.
je l ce meni presesti boravak na forumu, sad mi je ok? ali mogao bi da mi presedne? i tako. upaljen tab, citam ne citam i tu sam nesto obrisala

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.774
jao jao

u stvari drzala bih ovu plazu na zidu ali za to nisam glasala http://forum.krstarica.com/showthread.php/701498-Гласање-такмичења-на-тему-Фото-постер

evo minut pescanog sata, inace nema bas mnogo snimaka i animacija cini mi se na netu http://www.shutterstock.com/video/clip-2564897-stock-footage-pink-sandglass-crystal-clock-working-on-white-background.html?src=rel/4187896:0/gg

i tako, nema bas tu sta da se doda. mozda i ne treba da se pise. el se vracamo unazad? sta da pisem? ima to tako da pises dok ne stanes. posto sad svi mogu da budu kreativni. mada bih volela mozda nesto drugo da nije pisanje. nedostaje mi
mislim. da mi nedostaje. i ko uopste
a oni su prosto tamo. i to je tamo i tebe nema. i pisi u siframa.
nikad nisi ni bila. jedino se kao nesto secas, da se ne secas ne bi ni bio problem. pisacu u siframa. i necu da pisem ovako.

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.774
zasto treba da pijem lekove:

- moji mi tako kazu
- malo sam cvrsca sa lekovima
- zasto pratiti samo crkvu a ne i psihijatra
- manje deluje titanija na mene i oni su mi manje strava

seticu se jos razloga

mozda sam manje ko debil onako malo razmazeno dete

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.774
osecam se nekako cudno i zbunjeno, nije dobro a nije ni lose, ne mogu da spavam, ne znam sta jeste a sta nije, ne svidja mi se sta jeste, a mozda i nije. a opet kao da mi je jasno sta se desava

ne mogu vise virtuelno da se zezam cini mi se, ne znam tacno sta je, da li treba nesto da obrisem. imam modem od 1993. ne razumem

[pa i nisam ok, nekako sam chudno

cudan mi je i ovaj blog nekako, ko da sam bila poluuspavana a sad sam se probudila i ozbiljno je :think:

ne mogu ni da patetishem nekako i da sam polunesrecna :(
nekako bih da se zezam ali sam neduhovita

vucem nizbrdo

izgleda da ne mogu bas da se izvlacim (vishe)
nemam osecaj za grupu mozda. nema tih novih pocetaka u stvari. i tako idem sad opet. pisala bih vam
nema novih pocetaka hehe.
zasto
dosta sam pisala o sebi :eek:
sta s tim?

?

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.774
dosta dugo me niko nije dirao a nisam ni ja dirala, naucla sam nekako bila da izbegavam takve situacije medjutim kad je pocelo da se desava prosto mi je trebalo neko vreme da shvatim da se to desava, da rade oni i da radim ja. nije bitno toliko koji oni. i onda kad konacno shvatis to se vec desava :think: a nekada prosto nisi bivao u takvim situacijama
i onda je pocelo, mozda je to nesto kao pandorina kutija, nemam bas pojma. ali sta je tu je prosto je tako. kao da se od sada meri. mogu da ti sruse manje vise sve, mozda ti je drago, mozda nije, vise ni ne znas bas tacno. ali menja se. mozda je moglo da ostane isto.
ti bi da je isto a nije isto. ti nisi isti i oni nisu isti.
ili ista?
ili nisi znao
onda treba da nastavis prosto ili da pocnes
verovatno ne treba da pises. ali evo od sutra. koliko samo gresaka i tako i smejanja
: )

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.774
sve je izgubilo smisao, sajber smisao i ostalo

nekako sam sad ja, nisam nesto virtuelno. ne znam kako je to uspelo. tesko mi ide pisanje. verovatno ce to biti sve.
o cemu ono bese nisam pisala odavno...
ne moze vise prosto
znaci ne moze, trebalo bi ovo ono...

idem da razmatram sada kako mi je zivot propao mada mozda bi bilo dosta da se vratim na lek

ne pise mi se o propalosti to cu nekako nasamo da razmatram. nije da je apsolutno propao ali moglo je to bolje

pa niej da nisam bila drustvena jesam nego je propalo nekako i raslo je do sad
kao neka psiho zona nije dobro

pa odradicu sad c++ kao pa cu da ne radim nista i mozda od sutra krenem bolje koliko je moje bolje malo :) jer mnogo je izgubljeno

idem da ne radim nista a sutra mozda budem vrednija. mada opet je to neko nista.

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.774
kako sam forumashila

ovo bi trebalo da bude nastavak teme ONI koja ne bi ni trebalo da postoji??? ali je nastala tako shto sam u nekom trenutku bila impulsivna. bila sam impulsivna izmedju ostalog jer mi je opet doslo da ne pijem te lekove. u svakom slucaju osecam se bas :/

ovaj blog je odavno pust. znaci koje sam greske napravila...?

onda je doslo do toga. pa do cega. mislim nema sta ni da se uplasis. ali mozda da napisem o tom iskustvu. mozda samo da se povucem. ako ne treba da postoji tema ONI ne treba da postoji ni ovo. sta jos ne bi trebalo da postoji. pa svejedno je. i sto bi to neko citao. ali neko nekad hoce.

u nekom trenutku sam se osecala OK u zivotu i onda... pa sad se osecam :eek: mozda da nisam te greske napravila ne bih. mozda i ne treba da pisem. pa razmislicu.

trenutno sam neki vanzemaljac i to nije bas dobro. mozda cu prestati da budem. nekako sam nista
odnosno i nisam vanzemaljac, neko bi mi brzo objasnio da nisam, ali nekako se osecam cudno i pustam da je tako.

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.774
kako sam sjebala svoju lichnost - ponavljanje ili deo N, ili nastavak teme zene-oni.

- mada pisanje na ovu temu takodje povlaci odredjene rizike -

pa, razmisljam da stanem.

ne samo lichnost nego i zivot.

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.774
imam sta da pisem ali mislim da to spada u neku oblast ludila i niko nema to da chita a mozda bih nesto pokvarila ako bih napisala
ne pise mi se, ne radi mi se nista, ne otvara mi se ovo ono i tako

he shcebala mi se opet kosa nisam se cesljala. valjda cu danas da se rascesljam

rascesljala sam se :)
inace nije bash ok situacija. valjda gledam sta je najnize???
:I
e shto sam ovo nisam to odavno napisala
a i foliram se. ne volim sto sam se pohvalila

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.774
pa rekla bih nesto kad bih imala. a i imam ali cemu. ono kad mislis da nisi morao nesto. ali to se desilo i desilo se ono sto je nastrasnije. a ti si imao glavu i morao si da znas sta je najstrasnije. ali glave nije bilo. ajde da je nije bilo jedan dan. nije je bilo mesecima. i ne vredi ti sad nista. to nije ono kad uradis pa nema veze

haha zatvoriti ovo. pa valjda ne treba ni pisati. inace bi mi odgovarao nekakav sf sada mozda se okolina promeni u sf. pishi te zareze

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.774
pa u stvari nisam to sjebala nego je valjda moralo nekako sve

ali evo ako bih htela da razradim tu temu mogla bih ovde mada mi se opet cini mozda i ne treba.
znaci kad ne bi postojale bolesti na ovom svetu meni bi bilo skroz ok. ali one postoje. takodje sta je jos problem. meni se sad pise a mozda ima neku posledicu? ima jos problema gde se ne usudjujem da pisem a pise mi se pa mozda je jako fatalno ako ne pisem. moja zelja da umrem se nece ostvariti nocas nazalost a bilo bi dobro. zaspis i nema te i nema vise nijednog problema kojih ima sada. u stvari neko bi rekao da je meni bas ok pa dobro nije najgore ali ima stvari koje jako nisu ok iz mog licnog mozda tog nekog zabranjenog ugla. ne palce mi se vise. a da li se smejem ne znam. nedostaje mi neko stanje od ranije i dosadna sam : )

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.774
volela bih da sam mrtva ali sta to vredi kada. zasto nisam mrtva
i da li bih stvarno volela da sam mrtva. a znate i zasto bih volela ionako ali mislim da ne smem
mislim da nekako ne smem da budem mrtva. ali opet mogu da razradim malo tu temu samo moram i da pazim
prvo ako oces da budes mrtav moras da se ubijes e sad to nije bas jednostavno. ima jos nesto sto bi mozda bilo :confused:
mozda bih promasila pa bi bio blam. imam ipak te neke alternative nisu bas neke ali ok.
nema sanse da se ukokam. seces vene nema sanse. bacas se sa visine. sa koje visine. i sta bude kad umres?
sa koje visine se bacis i promasis :eek: ima tu jos nacina i tako ne bi da ispitujes sve. ali nema da progutas pilulu i mrtav si cini mi se.
a mozda i ima ali mora da proverim zasto i ne moze valjda duhovno ne smem
http://www.peacefulpillhandbook.com/page/PeacefulPill
kao mozda ima mislim sta kukas bre sad tu tako i ne pises kvalitetno a ne mozes ni da spavas.

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.774
kajem se sto nisam napravila bolje, sto nisam dala tada bolju izvedbu. ne toliko sto se nismo smuvali nego sto se sad osecam lose i sto su me zezali, sto je kod njih kamen neki prevagnuo. eto uvek dajte dobru izvedbu da se ne kajete posle narocito kad osetite. a nije bilo nikakve pretnje ocigledne i zato nisam. a to je bilo kljucno. uzas svaki dan se kajem