Quantcast

zapelo ovde

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
121.116
haha... http://www.carbuzz.com/ig/geneva-motor-show-2012.jpg
preuzela od nekud
sta znam koncentrisati se na obavezu posao...
meni su gadne zene narocito pametne
e ok ovo je neki uobrazeni sto bi se reklo mambo dzambo na americkom.
najbolje je kad cutim ali sam se umorila od toga a inace ne mogu da istrpim uvrede niti sta, ako mogu to onda mogu sve i sta god hocu
samokontrola intuicija i definisanje
ovo moze i da se zatvara i gasi. ne volim prijatelje sta je to uopste. ajd razumes radite nesto ali sta je ostalo
pa ok i nema ih
nije sto su superiorni nego nisam najjaca i onda sta znam. porusi se neka teza. a opet oces ovako onako a ne mozes sve sot oces
i tako lepo je sto mi je dozvoljeno da se ovde mozda malo brukam. nista se ne kaze a mnogo se napise. : )
nemam sta da kazem i postoji neki nivo odraslog nervira me ruzan je
...
to je kao da se pokrijes cebetom preko glave i mislis niko te ne vidi : ) a oni nece da te razocaraju pa ti ne kazu
neki oni. a vire ti noge recimo malo se gubim da. : I
e ali kakvo je cebe i de si ga nabavijo nabavila
npr ne razmisljas oni pitaju sto ti je to cebe tako musavo ili jao sto ti je lepo cebe i uopste ne vide da si se pokrio
ne znam a sta rade ONI
nego leto je da nabavim neku krpu. hehe avganistan.
: I
kako mogu da ne vide da si se pokrio.
nece da me razocaraju bas su pazljivi.
karirano cebe, atentat : II kaze sto bih isao s kariranim cebetom
ako je obicno cebe sto bi pitali uopste. ono hotelsko. kao ima neke rupe malo se zalepilo ali dobro, oprano je al vam se razmota kad spojite sa carsavom. a nekom se ne razmota?
bilo je hladno, da li solun ili paralija, jako hladno i skupili smo se dok smo spavali
...
sta znam kad idem po obodu nista ne boli i niko ne pise i mogu da pisu sta oce moze da mi je svejedno
ako udjem onda boli ali manje mislim
mozda previse kukam i tako to.

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
121.116
nekad kad se vratim u normalu i bacim pogled na ovo obuyme me sramota :I
e sad ne znam onda ide opet. gasis pa posle palis pa pises isto : ))
onako detinjasto je valjda ili kako vec
a dok pisem mislim strava je. evo dosla sam da procitam i onda kad sam krenula nisam bas htela ili mogla posto sam sad ovde normalnija valjda malo ukljucih i mozak. a inace sam kao u nekom svetu.
i tako onda sad neki tok misli stane. malo namerno pisem ovako :rumenko:
smesno je ono MRSH.
i tako. a kao ne mislim strava je ali ponekad mislim da jeste. strava kao odlicno. mogu me uvatiti ostavljam tragove : ))
sta cemo dalje rechi. ajd nestade neka odlicna misao mozak je sam odbacio.
...
zasto me neki teraju da mislim da sam najgore stvorenje na svetu. mozda me i opominju i to uvazim ali stvarno ne mogu se zauzdati. moram ici u neku druzinu i okolnosti me odredjuju a ne mogu raditi sta bih htela da radim. iako to nije protivzakonito. ali stalno hoce da ponove da sam najgora na svetu ili makar moguce najgora. onda dodju drugi i kazu da sam dobra. ali mislim da oni prvi znaju bolje. ali ako njih slusam. onda moram da se promenim. ne znam sta da kazem. stalno nesto balansiras. nestanu mi te reci i moram da ih foliram. ne mogu do kraja valjda. jesam i majmunica i neuroticna. sve sam to. ne znam ni da li sam neuroticna. nesto drugo mozda. nemam nikud i okolnosti me cuvaju. mozda ce jednom da otkriju carsav i da mi se smeju. i opet sam mala. :I
onda dodju treci pa me sutnu iz samovolje. kao neki puz sam ili pihtija. i kka mi se kao razmazenku. ima li bilo sta gore od puza i zna se kog puza.
je l te fobije vode poreklo iz starog zaveta :mudro:
onda usvojim sta mi kazu i trazim vodju a niko i nije ovlascen za to.
sutnu me iz moje samovolje.
mogu li samo da ne postojim i da me ne podsecate da postojim. a onda odlepim ili me neko vec podseti.
onda sam sama i stara i mrzim vas sve. ne moram vas hteti ali sto da mrzim. nisam ni bolja toliko. oni gubavci ... i mogu da manipulisem i lazem jer me nista ne koci?
i stalno to ponavljam a smeju se jer vide osecanje a ne gledaju reci.
i vidim visak ali vec je tu i sta cu sad? mesto da drzim tu energiju.
kome pisem poruku i sta sad i koga lazem jer ipak neko cita itd.
stabilnost mi je narusena ?
sta najvise boli. fizicki, nekad sam znala koji je najjaci bol_????
previse je svega
ok i ovo je glupo al ajd idemo dalje da radimo. moram ih mozda pipnuti. bolje bi bilo nego da se pojave sami
dodju i cekaju

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
121.116
pocinju komarci. ovde ima bas dosta teksta : )
zasto je ovo gore nego da stavim fotoshopovanu ruzhu i italik pisani font pesmu
zato sto oni ne misle da su velike face. nesto me ziga shaka.
i tako.

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
121.116
znam da realno nije crno ali mogu kao da psiem da jeste. mada opet mi se ne pise. svi frajeri su sa svim ribama posto su mi se osmejano javili. trbea biti srecan sgto si ziv. i tako jos 30 god i bice ok. mozda dodje jos neki intelekutalan da se seksualno patite i filozofirate o svrski.

ok dakle da nastavimo mozda me i ovi ped.eri nece. znaci situacija je imam enki mail ne citam sta sam poslala niti sta je odgovoreno. opet se pojavilo nesto trece
neprijatno mi da pishem
de da pishem?
neprijatno jer je neprijatno...
nisam ko oni
ma... ne znam sve radim ko vojnik neko vreme i to je ok ali nisam sehi
ajd ne moram ni biti

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
121.116
ima da napravim kontrolni iz mog bloga. salim se necu
e izvini flojdovac
e sta smo teli, sta si puko bre covece sad je sve opet realno

: ((((((((((((((((((((
onako ej bilo sve pomereno
boze koliko sam ispisala. ajd da se vratim sizifu
izivnite sto ne postojite

znaci uzasno je sve i grozno. jedino kad bih bar mogla da sama uradim ovo sto hocu ali kao da ne moze
katastrofa
nemam sajber dopisnika da mi se svidja da se volimo sajber
da li je toga ikad bilo
je l sam blam
izmislila neke ljude ne smem da pogledam
a ne bi me to ni usrecilo niti imam prava na to i gazim ali ok danas moze s egazi na veliki petak sto?
ne znam sto
ode ti bedo jedna
ode.
ajd sta radis?>
sad me ej sramota : ((((

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
121.116
tamo negde bice sve ok
aha
. ovo bi trebalo d aobrisem
. izgleda da opet necu uraditi domaci, a krenulo je makar nekako
.nema nikog za srazmerno ratovanje znaci da nema sacekuse?
.spava mi se
. koja budala ovo cita?
...
upropastila sam svoj uspesna boravak na forumu ispadanjem ega napolje i definisanjem. ispade ko kila.
ocu nesto da jedem il da se
evo napili me.
ipak nije lose da se ukokas a___ nije ni zanimljivo
uopste nema nikakvog mesta na svetu osim ovog racunara s ovim programom? a sta volim
noc tako neku kao idem sama a nije opasno a sad sam pokvarila
stalno imam slicne slike jao koliko sam bezbedna. ovaj neki trip
a onda me kao vole
boze. a oni pametni oni se smeju. boze
djavole : ))
vracar je lep ali ne mislim o tome.
dosadna sam a nikako da pisem program i sta sam se javljala, bolje vredjati nisam nizasta
ne mogu bas ni da ih gledam

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
121.116
u stvari nije ni uzasno ni grozno, vise je nista
sta je ta kultura de je ima sta je to
i tako. kao nista nije ni uradjeno, ovde je mozda mnogo niceg a sadrzaj se izbegava. ok
to neko ume pa je nesto. a kao mislim nesto sam.
ok ovde to moze?
nije "je nista nego nije nista "
ovo je isto avangardno
..
u stvari ne mora ni oce mu de se brine, ok mozda mora ali sve je reseno. ne moze se bas sve pisati.
ima onih koji brinu pa nek brinu, ne moram da brinem
eto to je lepo. tj mozda im je posao da nesto brinu. ovo je ovako jer ne pisem sve???
ovako ni za koga : )
muzika ide iz raznih centara u coveku?? kako koja? sad sam ono neko bez veze oblicje necu ni da napisem
ok nezadovoljna sam ali to sklonim i onda sma to oblicje :evil:
mislim bice nesto fatalno kao Ej tu si i pronadju me ali jos nije doslo.
..
prebrzo sam pojela tortu. 1. imam tortu
od secera se tupi mozak?
...
sad cu mozda da upalim google i da gledam u belo, nema danas nikakvih slicica
malopre sam pocela ali sam se vratila da to zapisem. a sto moram u to, mogu da sednem na krevet
danas sam se prizemljila i vredna sam ionako je :I
i onako je
sad imam sta sam htela ??? malo a ono je pravije
nemam pojma ostalo pocinem da pisem kod sebe porasla sam
a necu ni kod sebe. imaneki avokado ali bolje da ostane za petak i da li je mek
a pojedes ga za pola sata a skup je
sta jos ima od avokada. hladno mi je ovde malo i bavim se telom i spava mi se. znaci hrana i hladno
prozor nema kvaku nego ima ono gde je lezala kvaka pa pritisnes tj ono sto kvaka pomeri kad je tu, ali ovaj spoljni, unutrasnji je ceo i to je tako je l godinu ili dve. a opet komarci

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
121.116
opasna sam:
ima jos, dionis je nesto nalik ali nije isto
apolona nisam pogledala : )
a zenski bogovi :think:
ima i mesopotamija
znaci je l to rok ovi iz komiteta 300 taj pisac kaze jeste
gluposti :roll: sve zajedno ali nema veze
eto da se pohvalim ovo je mala mikronisha
..
znaci ovo je stari vek i plemena. evo i ovo
i ispalo mi je ovo http://www.pticica.com/slike/galeb/192905
ispalo, tako sam izmislila.

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
121.116
sto sad i tebe cekam koji a i ne cekam
a treba onom da pisem a sve je ovo onako igranje a vreme ide nisam radila i sad opet idu bez veze tekstovi
a sto da nemam neke vilenjake patuljke sta su ionako ako dodju prejako je nekako nece ni doci niti misle a i ako dodju nekako kao da su dosli na kineski:?
sto nisam neko drugi, sta bi onda bilo, nemam pojma
to ej to kad si cudniji. nema sta da se pise a bas bih htela.
nije lose kad si nevidljiv.
ajd pa idem
...
cause I'm scared n lonely -> h. child gr.
ok za sve ima leka a sta ti sto su jaci i dijamantskiji
odvojila sam se od sebe od ranije i manje da muljam
stalno mi se mota to po glavi iz nekog razloga aha evo ga razlog imam neku inhibiciju
,,,
neki su malo sajber-umrli a neki su u frizideru
bas sam nesto prazna a malo sam provalila tajmerski prekid
nisam bas ni .....
a nema nista
...
cemu sluzim : IIII ?
ok nekad vidim to ali sta ima da vidim, niti neko valjda gleda
neverovatno mozda

e ali ovo stvanro niko en ume, moye neko da me imitira ali ovako ne ume bas niko. moze neko da napise ovako a da valja ali ovako niko
eto
:I
sad se i primam nesto naravoucenije imajte neku grupu glupu kao vi ili jos gluplju a ako je pametnija da ste ponizni. mene je to sve pocelo da mriz i sad su maldji opasni
nikako da zavrsim skolu pa da se eventualno dokrajcim haha ali necu, onda bih izasla u novinama

e iz svih poslova postoje amateri samo nema lekar amater? mozda i ovo nije tacno, igram se tvitera
i tamo su ti opasni svuda su znaci onda kao dobro
dosadna sam ako su svi opasni a ovi meki kojima to en smeta su meni onako znaci nema ideala ali mozemo pisati gluposti. onda dodje forumska kontrolorka i izbrise glupe blogove
a koji su dobri ostanu. a ima i cistac kompjutera koji upada u kompove privatno i radi to isto i ko ima viskove gluposti mora da mu obrise da se stedi struja zbog svetske krize i ekologije. takodje i papiri
ne postoji teritorija moja osim sobe?

mogu tako sve da iskljucim iz sebe da sam neranjivija ali sam zaboravila nemam pojma
do bro to je to
_!?=

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
121.116
u stvari danas se kaznjava ako pokazete glupost ali ljudi su generalno glupi, u stvari sta je glup? nisu glupi nego obicni sto ce reci prave greske i nesavrseni su i svi smo takvi, ali ako to neko pokaze dobije cusku ?
a nekad sam mozda imala kao malo dignut nos zbog toga
ne znam neka petljavina ne ide mi ovo :roll:
bas nemam sta da napisem
u stvari svako ima sta da napise samo sto ne zna sta je to, pa pise pogresno. oni koji pogode to je valjda nesto.
sto moram pa da pisem
ne moram a sto sam ovde. ovde je crno belo kao grafika
sad se cuvam ne ide sve tako brzo. :I
onda ignorisemo nesto itd.
nekad ide brzo nema veze a sad . :sad2:
znaci prosle godine je bilo dze.mail.a sad ga nema
cega je jos bilo?
inace je sve isto. kad su dosle kvrge
patetiqa :heart:
znaci ovde jedino mozete biti kreteni, ali ono sto neces da rade tebi onda kao ne treba da radim, e sad onda je to vec preivse.
ok ovo je bio iskorak iz glavnog toka ne moze teci uzvodno kao pravo i racva se
rukavac? :I presla sam na geografiju i to reka. svasta

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
121.116
jao kolike su ove glave (glava, kao iz knjige) bas odbojno, bar da je uzbudljivo :heart: pa da citas
nisam ni ko biblija
ok da li je biblija dobra
za sta

evo sta da vam izvucem posto vi sigurno nikad niste ni otvorili bibliju :(
pa sigurno d aneko i jeste a neko nije.
nemam pojma
...
ovo meni i nema nekog smisla (vise?) da se glupiram ne mogu
evo perem zube sada. i stamota me od svih poznanika koji su razumni. mogu sad da odem da spavam i da sebi ne komplikujem nista ali da nadjem neku temu ipak samo koju
nisam bas mnogo uradila, vise mi idu misli i kad prestanem one ne idu.
znaci bolje da ni ne pisem da se ne sramotim javno.
a privatno mogu da se sramotim i nekako pojave se besmislice, dacu vam primer. e kao obracam se nekom
a mozda bolje da idem po selima i ...
ovde je barijera. a sta ce pametni ovde, da vide kako sam glupa jer su mislili da sam pametna pa da im bude drago (sto sam glupa)
nervozna sam zasto sada.
ovde samo neki hejt ide od mene i ostali ali ok ostali
mogla sam lepo da odem nego eto kao nesto je, a nije, i svi su mladji, e ko me cita zasto
ajde neka tema da je zadam pa da napisem.
daljinski za muziku. nema nista blokada bas jaka od odbrane
eto je l sad ok
opet lezem kasno dakle ili ce da se igras ili da lezes lepo

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
121.116
sta sad i kakvi su ovo mrakovi, hoce li proci tj spakovati se u male mrakove. tj ovo nije precizno
boze u ovom filmu de sam tu nesto fali zaboravila sam na druge sale sa projekcijama. bas sam nepovezana
a oni su isto tu i kao tu smo. :)
dodji pojavi se vrati se stagod?! :III
mogu samo da se povucem i dok treba da sam tu i posle da nisam. ovo je vec previse. : I
a ostala sam bez veze
...
samo neko naivan moye da pise blog, a ne mogu biti sa ovoliko godina toliko naivna.
sta ako se iskljucim iz sajber sveta.
znaci pisem i nisam naivna. ne mogu ih vise ni lagati. da li hoce da me polome
zasto zbog zabave i da dokazu
ili i nece nego im je i svejedno
zasto onda pisem ako nije dobro
imam ideju da izlecim skalp mislima ali u zadnjih godinu dana to nije uspelo. to vec vodi problemu jer ako ides celav unaokolo a zensko si i imas dronjavije pantalone moze neko da te gadja i ne mozes u obicno drustvo cak ne ni visoko
ima polusvet i dno i vise drustvo
a ima i nista? a znamo li sta je to
ovo nista danas mi smeta i ne radi mi glava. svi su me opkolili i ima neko ko me gadja ako se opustim.
nisu jos ali zato sto gledaju tv mrzi ih da krenu ali evo sad ce. udostojicu krstaricu tako sto necu pisati entere. je l moguce u sta sam se uvalila. : ) ako jeste to je neverovatno ali sam ista ko i oni. a ko su oni. postoje grupe koje izbegavam ali vam necu napisati koga. tj ne izbegavam ali mozda da me ti ne nadju. moramo ostatak zadrzati za sebe. odes u prah i sta onda, ne bi mi smetalo ali ovde nisam zavrsila? a i necu ne verujem da cu skoro i lepo. o cemu mi ovde pisemo? :I :( mi?
necu da stavim smajlija kome drhte usta.
ovo je nekako sivo dosadno. nesto sam htela ali sta. da li cu da prodjem kao lot. ili
koje teme me more, gde to da napisem u svesku neku ili da cutim. i ovo opet zatvorim i tako moug da brisem ceo forum jedan po jedna i sta onda sam bezbedna od necega, a sta me pa juri. i je l otislo nesto i sve znamo sta
je crno
? ovo mu dodje ko neka mantra
e sta jos... ima tih starih mene poruka ne smem da ih citam mozhda je to enko resenje. ok i ovo da zatvorim da mogu mozda negde da se ubacim. bas mi nije lako. a kako bi bilo lakse? a neki mi zavide mozda ok. ovo je neka sujeta ne drzim je pod kontrolom i treba da je vratim nazada da bude ok? ne mogu ne radi glava

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
121.116
slusala sam tu muziku sto enma boju kao mada nista od toga i nije muziak
ovo je polulaz jer nije dobro opisano i srusila sam osecanje slusanog da li je ovo projektizam i sto se uopste time bavim cuj BAVIM : )
idem spavati malo mi se kaslje da li sam hipohondar onda
nije mi vise zanimljiv kad je puko, a sta radi sad :lol:
13 tabova plus ovaj. da stavim to sto sam slusala mozda nesto moze kao sad je ipak taj utisak, muzika drugacija da li had??? ali iz drugih delova? a sta onda, kao zivci kao telo a ovaj lep covek i nema narukvice prstenje
kako lep a nesrecan shatro
oce li mi se popraviti ova glava, nece : ((((
ne tripujem vise da se stapam s zgradama mozda je opasno a i ne volim ovo tripujem
tabovi: slagalica
forum fakulteta
tviter ne moj : )).
pretraga mene na ljubava seks i muzika i blog od kj.are : )) de ne otvaram kako sam ... kao dobila
onda neki ju tjub pa ostao neki forum od milosa
pa neki tekst od pesama :rumenko:
tri ju tjuba i opet nesto i jutjub
eto. sta drzite u svojoj torbici
ahaa otvorila sam bodlera jako sam kulturna a ne mogu da legnem ranije. a ne idem u crkvu sutra
e ocete mi dati i bubreg kad mi zatreba kao u hausu ona cica, je l znate da je ona glumila u veselim sedamd. evo reci cu vam sta je jedan ju tjub i dalje mi se kaslje.
ovo je random sistem
malo sam ukocena u ramenima napeta sam nesto zaboravljam trip zasto a bilo lepo je
eto tako idem sad

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
121.116
pa de ste kulturni : ))
de ste, kulturni : ))
: IIIIIIIII znaci into the wood ghosts forrest. sad sta je wood a sta forest

inace internet mi je bas nesto los sad da li je to do rutera da je musav iznutra (???) ili je zavera da moram na brzi paket
koga bi zivog zanimalo sta radim znaci ovo je smesno, treba pisati nesto od opsteg dobra kao da zabavimo naucimo i tako.
...
ili da kao bude provokativno a umetnost pa se zapitaju i zaljube
de je neko da mise obrati hakime javi se - naredba
samo sam neko naredbodavno biche. :( i kaslje mi se nesto. e ovaj mozak sad nema zadatak. ne mogu ni sa kim da se druzim. ne znam kako bih ispunila to vremn nesto bihj lagala. jer mogu da kazu da im se nesto svidja a onda kazem meni se ne svidja a oni kazu ok, to je dobro i onda se i meni to svidja. i onda idemo d apljackamo. sve nesto crno. ode na planinu
moram stalno da lazem i umorila sam se i nista nije bezbedno :( znaci da nisam isto faktor za bezbedno. spava mi se ne mogu da uraidm zadatak nesto zaglavilo kod broja 5

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
121.116
:( ne smem da kukam

nesto sam superlazno samouvernea to se kazni da li ce ovaj put biti fatalnije. nikako da odem da gledam te slike. gledala sam neki spot i napisal komentar pa pise potpis. svidja mi se smesno je nije spot nego neki snimak
idem sada a ima i hrane
opet sam zaglavila ovde nisam se pomerila dalje
mrzim te obaveze mozda su potrebne. niko mi ne moze nista. ili neko i moze ali sad spava. prokletih pola tri. ajde idem a zubi su mi prljavi. znaci pluca ako zanemaris ides na stomak. pa ok. raspad
kako izgleda prekid, odjednom bup
ili dojde kaze daj mi sve sot imas i opet si ogoljen. tako sam i htela nije mi niko kriv pa nek patim valjda
...
nekad mogu da slusam kao svu muziku pa se previse uzivim ?
a sad mi je svejedno moze sve da svira i svejedno mi je, tj mozda se pojavi neka muzika za koju nije svejedno
kako se previse uzivim pa kao svaka me radi?
e d ali ima smisla misliti o tome
kao kocim se d ane upadnem u zavisnosti ili radim nesto drugo. ovo postaje zabavno i ocajno, koliko teksta, a koliko nicega : ))) : (((
to se zove umisljen mozda ali dobro mozda i ne ocekujem nesto. e sad kao mislis da ne a u stvari
ok stigli smo do prekida nekog i flagregularne ocajna sam kao da ne mogu da zavrsim i stalno moram da sam na oprezu od sebe? a ako je sve neka negacija onda mozes sve da uradis bas ali bolje si
bas ne osecam nikakvu muziku to valjda cak mi je i smesna i zla
...
neke igrice onlajn koje sam igrala (preporuka?) mada prosle god

neki sajt sa igricama, za decu? tipa agames ili gamegame tako nekako, mislim da se moze naci.
igrala sam: neka kao girl barmen , barmen girl se zove, OK : )) samo nije tako tesko, narocito kad provalite da mozete kupiti neke dodatke, a dok nisam to shvatila mucila sam se, ali nije lose
- beauty salon ili tako enkako se zove, ali prvi deo je najbolji jer na kraju postane bas tezak, drugi (beauty salon br 2, nastavak igre) niej tako tezak. mozda se ne zove bukvalno tako ali dosta je bio visoko ocenjen
- animal shelter? :)) ok malo glupo ali moze, ok nije ni glupo, hranite razne zivotinje
- the waitress - ovo vise ne igram, ok ovo i nije za devojcice moze i za ljude, simpaticno crtano i jednostavno i svuda je hvalim jako. isto onako beskonacna igra, krene lako pa se otezava, ali kad jednom zeznete npr na posluzavnik uzmete sta ne treba nema nazad tj dok musterija ne zatrazi to nema oslobadjanja
- bio je neki hotel pa traze ali problem je sto nema kraj nego ide beskonacno dok moze da se igra
znaci neke od tih igrica ne mogu dzabe da se igraju ili ima beskonacni mod
- iz druge grupe: thumblebugs, to nije sa neta, nesto kao blobs ali pomera se glista, moze bas da se primite na to i kad sam iglala na starijem kompjuteru bilo je bas mucenje ali uspela sam, vezbala sam pa je uspelo
od tih blobs klonova najbolji je iz nekog razloga snood, starija verzija ali ne znam zasto mi ej bila jako zarazna. ima neki isto tezak nivo.

ima dosta tih time managment igrica tj bilo je. e sad to ljudi valjda igraju na fejsbuku a u to nisam upucena : )) pa ok evo ovako

evo da se ispravim najbolji MI je iz nekog razloga snood, to je lepo ponasanje
znaci nisu bas ni sve onlajn ali ok. sad ne igram bas nista osim www.slagalica.tv a i to me zamrzelo i ovih igara bez granica. jedna od modernih tekovina strave 21. veka ; )))) ok lupam pa dobro uvek je neka strava ko da mi nismo to isto

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
121.116
evo da se hvalim i da vi budete srecniji

pocnete od prve ne mora bash ova
:) onako cudno ?
ono probajte ako niste bash takvi samo ne razmisljajte nego nek se vrti posle nekog vremena neku cete i raspoznavati
bas nisam dobra : ))

...

sad kako god da kukate dodje neko da vas uhvati i odvuce negde npr u meditacije ili drogu ali kao zle meditacije. mada mnogi to i rade i nisu poludeli.
a ako ne kukas nekako je dosadnije. znaci sad moram da pazim sta pisem. neki me i citaju mozda pa mi je malo onako. a valjda me i ne citaju ajd. znaci kako se sve u drustvu? malo relativizovalo onda i ono sto kao ne valja hvalim se i onda neko kaze e jado i onda me to malo boli :( znaci ako sam ok ii normalna nema nikakvih problema ali nekako postane dosadnije. fali nekih boja malo da crtam imam ovaj progarm paint. sto moram da se pravim da sam neka kul faca ne moram debil sam i to je tako :( a onda te vredjaju ovi sto su ribe
e sad kako su oni ribe
ako nekog vredjate sta to znaci. sto to i boli mada rekli su na lori moze rec da utice znaci ako skines malo shtit neki ili sta. a ovi sto kukaju na vredjanje ti nikad ne vredjaju. ok ovo je prazno ali sta me zabole
jagode su 200 din, 180 i 150 din. ove od 150 su ok, to je ova obicna velicina, ove 200 su ogromne. ne mogu s ovima da izadjem na kraj malo se i plasim? a sto su dosli? nebitni su valjda
ok ajd ako su nebitni ovako:.......
ne moze. ajd da nacrtam nesto.
...
je l se lozite na vodu reke i tako. kisha itd. ok nemam pojma. evo vam malo o savi posto smo je mozda zaborvili mozda i nismo, ali dunav je nekako vishe in.
daljinar za savu od bg do granice sa hrvatskom. u slo je sava josh uska i lepo je voz ide pored, nije bas mnogo uska recica ali je manja
http://pansion.co.rs/daljinarsava.html
..
i think i'll watch you from the outside
tako nekako, mrlja u glavi ne znas sta oces da kazes pa kazes nesto izmedju a neko ima ko i to razume pa je i tebi lakse
...
kako beshe C

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
121.116
eh ovo je neka prakticna faza. C++ nesto nisam abs volela, to je bio pocetak mog sunovrata
npr. deluje da je za pametne muskarce koji vole ostrije nesto i za zene takve. ali da se ne vezujemo ovo je literarno i sad sam se opet uobrazila :( ne moram napisati bas svaku glupost, bolje da se pravi selekcija :P. opet mislim da sam veliki genije. :P

overwhelmed of nothing
from nothing
:X

neki red, neki rad, a nalikuje u nekim crtama i na disciplinu

...
go back go back and missing again
:(
shifre i kodovi, mislim da ima toga na barokno renesansnim slikama ako je po firenci dakle samo sam hodala a vodici su dodatno objasnjavali, ako se tamo nesto nacrta to ima neku fju
samo ako si iznad kao tica i vratis se ovde a ako zamisljas mozda je lakse kad vidis stvarno, nije tako strasno kao ovo kao virtuela
da li sve znam ili gresim mozda ipak znam intuitivne pretpostavke a zloba je tu jer i ne radim sta znam
sanjala sam... :lol: e ne pishe mi se
e pogodi
musko i zensko poznatiji
e i znam zasto dobijam kvanittavino vishe provalila sam, poruka

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
121.116
moram sad biti bezosecajna da se vratim u to da ne navucem sebi neke nove rupe ko balkan :roll:
da li cemo uspeti
ok ko kaze da sam sad osecajna, ali onako tako cemo to nazvati sto mozda nije objektivno
to znaci da radim svoje obaveze bez obzira na stvarne ili izmisljene (?) drugare

a ovi drugari sto su hteli da budu drugari njih sam oterala znaci reci i intuicija :lol:

komsinica svira nesto sad mi je lepo a ona krsi kucni red
kako vi stojite s tim, a nisam bas gestapo mada i jesam, da je maltertiram ali to onda znaci da sam isto savrsena

rupe ko balkan: skura58 neki blog, kazu ratovi na balkanu :heart: svi se na to loze narocito pisci
kaze ne rese nista i dodaju jos problema :lol:
oljusteni zid samo za vas. ovo sto radim su intuitivne pretpostavke ili spoznaje ima ona knjiga naizgled smesna ali nekom mozda nije tj tako nesto nabacas kao bez veze a to je kao intuicija, samo nije ni sve sto izgovoris intuicija. ali ako pricam kvarim opet to :roll:
e sad neko to preradi pa ode na vishi nivo. a neki misle da su na visem nivou ali ajd bicu na nizem
e sto je ovo lepo neki mehikanci sta je

nisam a i jesam gestapo znaci da sam na onom ocu-necu sto izgleda negujem, ok necu kao dobra sam a opet imam i deo koji voli da je sve kako treba vojno vojna zgrada sta je
listici neki i to
kakvi listici, pa ovi zelenobeli ne nego zeleno-beli

stvarno ne mogu ovo citati, recimo ona dva iznad ne mogu bas da citam : ))
ono nesto gde ima rec "jado", cak mi tesko i da se pratim : ))
malo sam pripita sada?
pa u stvari sta fali i sve je u redu? ajd kao internet ima nivo tresh-a razno djubre i nivo ne-tresha
evo jos jedna za ne-tresh lazna skromnos i snishodljivost :(

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
121.116
jos jedna za tresh : )))
da li su neki dosli u dvoriste, taman smo mislili da ce biti dosadan dan bez problema. uvati me vino i mogu jos do kraja
nema vise to je to.l moram da izadjem.
neki su fluidni savitljivi neki su vise kao neke kocke. cek da vidim ko je dosao. a kao nema ih. neko je bacio cashu od borovnica tako nesto. bas sam ko baba. ovo je isto int pretp. svfe je ocisceno iz mene i zasto su mi uopste rekli da idem an psihote. sta to ljude sve muci mene skoro nista malo gledam koliko poruka sam dobila NULA ok
nula. znaci siguirno da bih bila u boljoj poziciji da nisam ovo napisala i ovo i ovo i ovo da sam stala pre STA
pa ne mozemo nekom nabijati na nos i osecaj krivice i politicarenje i sve jer onda ce da radi da bude dobar a ne sto zeli stvarno i onda imamo problem. samo treba na vreme da odes na spavanje.
boze luhuza. ali ok platicu kasnije
ko se smeje a ne vidim ih, mada dole su verovatno, u 15.12.
evo sad cu da zamislim pejzaz pa da vam kazem sta je: prevalje tj poljane i gledam u planine ispred sebe, put parking. e zamisli da nekog i zanima sta sam napisala ali zaista bez racuna i pristojnosti
sta onda?
pa ok sta pa mene zanima. pejzaz dva suva planina prvi put gledamo na pirot. sve neki coskovi skoro
pirot?... ok a sta mene zanima sada. da li cu da ubijem nekog ako puistim komsinicu sonju da svira a svaki put je pustim. pa ok ajd da radim pa da deim shetati
:heart: za momke i muskarce jadna mala hir-go-jagodica-eich m gospodja tetka zena baba kreten i gadura prema malim devojcicama emotivnim zavidim im sto su nezne i mracne i mrzim ih
siso nemoj ni da pises kad nisi pisao ni nemoj, kad sam ibzegla svoje meke malo skoro ljigave drugare to je moje durstvo tako mi i treba. ali sto siso znaci ako vam se neko ne obraca stvar je prosta

nema tu filozofije
prosto mu se ne dopadash. sve ostalo je strah korist i slika o sebi
lezi na vreme.da sam bas korektna ne bih ovo ni pisala.
vadicu se na blog kao moram da se ispoljim
a nisma korektna ali valjda su oni punoletni i znaju kako i shta. ovo je samo terapija kukanje i mrzim reci TERAPIJA.
...
e sad mi je zao sto sam pisala ovoliko svuda slozene recenice u nizovima, nizove slozenih recenica, to me je iznerviralo sto sam uradila
idem iz ove planete internet u kucu i mozda tako da nastavim zauvek da radim svoje u tihoj kuci i nema problema ne moram nikom da se javim i malo da dolazim onako, to sam radila i radicu
makar neki dan juce je bilo mirno i zaglavila sam valjda sam onda pacenik sto jesam tako nesto
pa dobro ajd da ne nizem josh nizova slozenih recenica od kojih su neke nejasne

Poslednja izmena: