Zapalio se Boing

Manga Hilux

Legenda
Moderator
Poruka
74.142

Запалио се боинг 777, у њему било око 400 путника​

Лет Ер Канада АЦ872 је рутински редован лет између Торонта и Париза.
Авион Боинг 777 на лету Air Canada AC872 принудно је слетео након што је доживио „застој компресора“ у мотору и запалио се у ваздуху.

Авион са 400 путника безбједно је слетео после 30 минута, преноси Дан.

jedna prijateljica sa drugog foruma i dan danas je stjuardesa, iako je već u godinama kada bi trebalo da se skrasi i prizemlji , ali kaže, svaka prespavana noć na zemlji za nju je prinudno prizemljenja, let avionom na 10,000 metara visine je njen život, nema nikakve šanse da je prizemljimo
i bolje što su te odbili , navukla bi se na taj život :vzagrljaj: :ortaci2:

jedna prijateljica sa drugog foruma i dan danas je stjuardesa, iako je već u godinama kada bi trebalo da se skrasi i prizemlji , ali kaže, svaka prespavana noć na zemlji za nju je prinudno prizemljenja, let avionom na 10,000 metara visine je njen život, nema nikakve šanse da je prizemljimo
i bolje što su te odbili , navukla bi se na taj život :vzagrljaj: :ortaci2:
Ne navlačim se lako ni na šta. Sve što radim je moj izbor, a ne jer moram.
Ako moram, e, tad baš neću. Stelijum Ovan, a i Blizanci su takvi uglavnom. :cvet:
Ne znam, nemam strah od visine, ali imam nelagodu. Hrabre su te koje ceo život lete.
Možda malo više opičene, ali svaka čast!

Ne navlačim se lako ni na šta. Sve što radim je moj izbor, a ne jer moram.
Ako moram, e, tad baš neću. Stelijum Ovan, a i Blizanci su takvi uglavnom. :cvet:
Ne znam, nemam strah od visine, ali imam nelagodu. Hrabre su te koje ceo život lete.
Možda malo više opičene, ali svaka čast!
ma nije do moranje, jednostavno se uvuče pod kožu, a da treba i srce treba, ne samo zbog letenja nego i zbog putnika, dešavalo joj se svašta ta ovih 13 godina
blago nama, ostani ti ovde sa nama :vzagrljaj: :ortaci2:

Back