zapadni mediji - umetnost serviranja gluposti

Han Pritcher

Elita
Banovan
Poruka
16.622
svugde redom, od izraelskih, americkih a narocito britanskih novina insinuira se da je oteti ruski brod prenosio rakete za iran.
i da je to kao toboz mosad stopirao.

http://www.israelnationalnews.com/News/Flash.aspx/170438

http://www.jpost.com/servlet/Satellite?pagename=JPost/JPArticle/ShowFull&cid=1249418676474

http://www.independent.co.uk/news/w...rrying-illegal-arms-says-general-1778970.html

itd..


naravno, to je plasirano za moronsku eu/ usa publiku.

al ajmo mi da pogledamo malo mapu:

middle_east98.jpg



sa mape se jasno vidi da rusija ima dodira sa iranom preko kaspijskog jezera ;))))


novinarstvo na zapadu ;))

sta to bese?
 
a ti verovatno mislis da se bojeve glave upakuju tako ko dzak krompira na camac pa se nose preko jezera...

molim?

hoces reci da kaspijsko jezero (koje zbog svoje velicinwe nazivaju i morem) nije plovno? nego rusi moraju da idu preko baltika pa atlantika pa sredozemnog mora i onda kopneno kroz siriju pa kroz americki okupiran irak da donesu irancima rakete?


zibe bre troleru
 
Poslednja izmena:
a ti verovatno mislis da se bojeve glave upakuju tako ko dzak krompira na camac pa se nose preko jezera...
:ok::ok::ok::worth::worth::worth:

Па и ја мислим да је лакше преко Атлантика, па преко Рта Хорн у Пацифик и даље Индијски океан и Персијски залив!!!
Што јес', јес - глупо је да се малтретирају преко Каспијског језера!!!

:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
:ok::ok::ok::worth::worth::worth:

Па и ја мислим да је лакше преко Атлантика, па преко Рта Хорн у Пацифик и даље Индијски океан и Персијски залив!!!
Што јес', јес - глупо је да се малтретирају преко Каспијског језера!!!

:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:

mislis to jer nemas pojma koliko ruskih brodova i podmornica plovi svetom sa nuklearnim bojevim glavama, a rusi nisu bas toliki idoti da nulearni arsenal ahmadinedzadu prenose preko kaspijskog mora da ih svi vide...

nego, jel vi srbovi volite iran k`o rusiju ili onako malo manje...bez zezanja, interesuje me koliko vam je iran blizak srcu..
 
mislis to jer nemas pojma koliko ruskih brodova i podmornica plovi svetom sa nuklearnim bojevim glavama, a rusi nisu bas toliki idoti da nulearni arsenal ahmadinedzadu prenose preko kaspijskog mora da ih svi vide...

nego, jel vi srbovi volite iran k`o rusiju ili onako malo manje...bez zezanja, interesuje me koliko vam je iran blizak srcu..

ma ti si sampion...
 
mislis to jer nemas pojma koliko ruskih brodova i podmornica plovi svetom sa nuklearnim bojevim glavama, a rusi nisu bas toliki idoti da nulearni arsenal ahmadinedzadu prenose preko kaspijskog mora da ih svi vide...

nego, jel vi srbovi volite iran k`o rusiju ili onako malo manje...bez zezanja, interesuje me koliko vam je iran blizak srcu..

mi srbi volimo zapadne zemlje i nadamo se ulasku u EU sto pre
 
eh, kad bi znao matematiku kao sto znas kako se prevoze nuklerni projektili gde bi ti kraj bio..

elem, ne odgovoriste mi na pitanje, koliko je vama srbovima nedjo iranac blizak srcu? jel bi ste mu sirili butine kao putinu ili ste sa njim mozda za neku nezniju varijantu?

ovo je topik ne o necijoj dragosti nego o lazima zapadnih medija.

ne puni mi topik balastom tvojih gluposti
 
mislis to jer nemas pojma koliko ruskih brodova i podmornica plovi svetom sa nuklearnim bojevim glavama, a rusi nisu bas toliki idoti da nulearni arsenal ahmadinedzadu prenose preko kaspijskog mora da ih svi vide...

nego, jel vi srbovi volite iran k`o rusiju ili onako malo manje...bez zezanja, interesuje me koliko vam je iran blizak srcu..

kako se pravilno kaze IRAN ili IRAK?:think:
:zcepanje:
 
jeli omladinac, ajd iskreno jel bi dao putinu, ono kad bi se skinuo, pa te pogledao onim ruskim celicnim pogledom koji ne trpi odbijanje? znojis se i pri samoj pomisli na to, a? ;)

pa ti ga dajes zapadnim medijima d ti siluju mozak.
ni geoigrafiju bre ne znas. kaspijsko jezero za tebe je bara gde se prevoze virsle..

ti meni o putinu i seksu a ovamo te yebu u mozak kako stignu
 
pa ti ga dajes zapadnim medijima d ti siluju mozak.
ni geoigrafiju bre ne znas.
oho, znaci imas peticu iz geografije, bas lepo...nego znas, matematika ti je mnogo bitnija, od geografije se neces leba najesti,..e sad znam da je matematika teska, a i matematicarka ti je verovatno babaroga, al ne brini, i ti bubuljicarski dani prodju, i nije to tako los period zivota iako ti sada mozda to tako izgleda..znas kako se kaze, "od kolevke pa do groba.." ajd sad brzo, da operes zube pa u krevet, valja se rano ustajati sutra, neces valjda da zakasnis pa da dobijes neopradani????:sad2:
 

Back
Top