Quantcast

Западне службе нам ликвидирају врх Православне цркве ?

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
32.861
Глупост?

Ово што се десило ,ова смрт од изненадног вируса два најважнија човека у СПЦ , то је чисто убиство и то од стране службе .
Da bas je iznenada umro u cvetu mladosti u 90-oj godini

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
45.426
A onda njegovim podredjenim svanulo kad se upokojio na VMA. Krenule kombinacije i prvi dzipici.
то си добро приметио , почеле су комбинација и наравно да је данас црква у великој опасности .мада ти то поспрдно говориш , али верујем да си дубоко свестан .

Црква је остала последњи стуб одбране и народа и државе.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
45.426
Da bas je iznenada umro u cvetu mladosti u 90-oj godini
исто да је то година резрвисана за смрт .човек преминуо а пре тога био здрав ко дрен ..типична ликвидација у Западном стилу .

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
32.861
то си добро приметио , почеле су комбинација и наравно да је данас црква у великој опасности .мада ти то поспрдно говориш , али верујем да си дубоко свестан .

Koja crkva? SPC??? Crkva i patrijarh koji daju ordenje Vucicu ,Malom i ekipi moze samo da bude najveci neprijatelj srpskog naroda i drzave

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
32.861
исто да је то година резрвисана за смрт .човек преминуо а пре тога био здрав ко дрен ..типична ликвидација у Западном стилу .
Da sa 90 godina zdrav ko dren aahhaha. Pa ja nadji mi nekoga sa recimo 50 godina da je zdrav ko dren. Mozda 1 u milion. A on sa 90 godina zdrav ko dren ahahah. Ti stvarno pogresne tablete pijes

Mstislav

Buduća legenda
Poruka
26.062

Komunisticko razmisljanje.

RebeccaBg

Elita
Poruka
15.770
Rano je jos o tome govoriti i na to sumnjati.
Ali, sto rece "monah-nemonah" Antonije, oni su bar imali jednu zajednicku crtu, a to je zalaganje za ocuvanje KiM.
Pa sad nadalje mozemo da posmatramo stvari iz tog ugla....videcemo kako ce se odvijati.
I eto odgovora.
Pokoj mu duši i carstvo nebesko, daće Bog.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
45.426
мислим , дајте молим вас ..ишао по оним сметовима и снегу са литијама годину дана и ништа му није било и онда наводно корона .

Додуше Патријарх Ириније је вероватно и био упозорен и то када је председник Путин одложио посету , али га није упозорила наша служба , него руска служба безбедности поред наше службе по Србији вршља и убија коме падне на памет

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
32.861
мислим , дајте молим вас ..ишао по оним сметовима и снегу са литијама годину дана и ништа му није било и онда наводно корона .

Додуше Патријарх Ириније је вероватно и био упозорен и то када је председник Путин одложио посету , али га није упозорила наша служба , него руска служба безбедности поред наше службе по Србији вршља и убија коме падне на памет
Tako i moj komsija krkao prasetinu,jagnjetinu, masno....pio,pusio i tako godinama i onda shatro infarkt.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
45.426
Tako i moj komsija krkao prasetinu,jagnjetinu, masno....pio,pusio i tako godinama i onda shatro infarkt.
твој комшија ко ови из државне безбедности кркају прасетину док им стране службе ликвидирају Патријарха и државни врх

Harmonica

Aktivan član
Poruka
1.249
Komšija ti je verovatno bio jako aktivan u Twitter komuni gde je radio na raskrinkavanju Rotšilda, Rokfelera, Medičijevih i Merovingijana. Mislio je da je anoniman, ali ga je CIA nažalost pronašla i smaknula, jer je bio na korak da obelodani sve zločine Limunata.

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
32.861
твој комшија ко ови из државне безбедности кркају прасетину док им стране службе ликвидирају Патријарха и државни врх
Pa cemu frka stavice UDBA novog patrijarha. Mozda bude Vulin

Kerkyra

Buduća legenda
Poruka
40.012
Zajednicku crtu lopovluk. POsle Mila Djukanovica i Brane Micunovica najveci krimos u CG bio je Amfilohije.
Neka si mi samo ti "otvorio oci" za nesto sto nikad i nigde nisam ni cula ni procitala...ima vas ovde koje "sve znate", pa eto i ti. Da mi sad oci nisi otvorio, ko zna dokle bih lepo misljenje imala o Amfilohiju...

P>S. ..strasno sta sebi neki dozvoljavaju da pisu i jos da se prave nesto.
I eto odgovora.
Pokoj mu duši i carstvo nebesko, daće Bog.
Mozebiti, al' ipak je rano zakljucivati...meni ce to svakako biti "putokaz" za dalje. :ok: :heart:

RebeccaBg

Elita
Poruka
15.770
Ma ko zna, možda i taj komšija oženio neku ciganku strankinju i preorijentisao se na loj
pa mu se i genetika unakazila, malo li je takvih koji misle da su nedodirljivi
al' zato onaj režiser odozgo nepogrešivo cilja i na takve, po zasluzi naravno.

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
32.861
и тиме ће покушати да уруше цркву , да је одовоје од народа , да разбију ту нит , ту врпцу која нас повезује са црквом ,
A srpski narod je bas poznat po tome kako je vezan za crkvu. Pune crkve vikendom. Veruju cisto toliko zbog nekog sujeverja a slave slave zato sto je to IN

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.