Zapad zeli da konacno kosovo dobije stolicu u UN

Poruka
4.292
Razgovarao sam sa covekom ko je iz vrha satanistickog novog svetskog poretka i pitao ga sta se to desava sa pregovorimo oko kosova. reko je sledece (ne citiram vec prepricavam). Satanisticki novi svetski poredak zeli da vucic potpise papir koji ce omoguciti kosovu da dobije stolicu u ujedinjenim nacijama. Taj papir je sastavljen tako da se ne spominje priznanje ali je formulisan tako da kosovo dobija stolicu u UN.

Onda sam ga pitao sta se desava to u Srbiji sada i oko korone i svega posto je meni sve nejasno. on je reko da novi svetski poredak zeli kosovo u UN ne zato sto vole kosovo vec zato sto je to jedan od udaraca drugoj strani. Druga strana je sila dobra. Vucic ne odlucuje o nicemu. Oni se ne bore protiv vucica da ga bnagovore jer je on njihov ali oni se bore protiv sila dobra.

Pitao sam ga jel su to neke organizacije, drzave ili sta su to sile dobra? On je reko da je to sila i nije hteo vise da razgovaramo.
 
Vidimo to da sve stanice u srbiji televizijske od reda ali sve osudjuju protestante a koji zele da sprece vucica da potpise papir kojim ce se priznati kosovo jer ce kosovo tim papirom da dobije stolicu u ujedinjenim nacijama. Znajte kad bi policija znala da ce vucic potpisati papir kojim ce kosovo dobiti stolicu u UN i 90% njih bi provalilo u skupstinu i proglasilo novi narodnu vladu i smenila postojecu garnituru koja ce dati stolicu kosovu u UN. Mediji znaju to ali oni su na strani sorosa ali policija nezna treba da im se kaze da lepo bace stiteove i zauzmu skupstinu.
 
ti si mislio on je bez veze?

pogresio si , on je svezom

nego mene muci sto te silne kontakte sa samim vrhom vladara senki ne iskoristi da nam popravi situaciju
Он те своје контакте са врхушком светске завере користи да нађе цуру за брак.
Па не може и држава и жена, мајку му.
 
ne treba da mi kaze vidim da si izdajnik ako si srbin a ako nisi onda si provokator. a mozda je tvoj otac srbin i tvoja majka i tvoj deda i pradeda ali ti nisi srbin ti si izrod srpski
У праву си!
Свако ко ти неверује да познајеш људе из врха светске моћи је изрод, глуп и провокатор!
Ура!
 
SPREMA SE CRNI DAN NAJCRNJI DAN U ISTORIJI SRBIJE. DAN CRN DA CRNJI DAN NECE VISE BITI . I POS,E TOG CRNOG DANA KAO CRNI GAVRAN SRBIJA VISE NIKAD NECE OSVANUTI. KOSOVO JE IZGUBLJENO KOSOVO JE IGUBLJENO ZAUVEK. POTPISACE POTPISACE NAJCRNJI PAPIR PAPIRT KOJI NAM KIDA SRCE SRPSKO. POSLE TOG DANA NEMA VISE SRBIJE. BEZ KOSOVA SRBIJA NE POSTOJI. OOOOOO POLICIJO SIPTARSKA KOJA SI DANAS NA PRAGU SRPSKE SKUPSTINE POBEDISTE , PADE SRBIJA, PADE SRBIN, PADE PRAVOSLAVLJE,. PADE PADE PADE PADE. PLACITE SRBI VISE SRBIJE NEMA.
 

Back
Top