Zapad pokazuje snimke Rusa kako beže iz Rusije a ono svako kola vrednosti kao naš stan

nesko101

Elita
Poruka
18.162
AUTORSKA
Prozapadne laži su toliko otišle daleko da misle da to prodaju i sirotinji čak i prosečnim ljudima širom sveta.
Svako sa imalo pameti primećuje da su ljudi na granici Rusije u kolima koja svaka vrede u najmanju ruku kao trosoban stan.
Pa da li so to zaista Rusi koji su ikada branili Rusiju od Zapada?
Bogatih ljudi uvek je bilo i biće ali svi znamo da takvi nikada nisu branili svoju domovinu u bilo kom narodu u bilo kojoj državi.
A i ako je bilo izlazili su u novinama kao čudo.To lepo i slikovito prikazuje i naš čuveni film MARŠ NA DRINI.
Zapad stvara novu vojsku a plaši se mobilizacije 1% Ruskog kapaciteta koji može da ima preko 25 miliona vojnika.
SLOBODA RUSIMA MA GDE BILI.
 
Poslednja izmena:
AUTORSKA
Prozapadne laži su toliko otišle daleko da misle da to prodaju i sirotinji čak i prosečnim ljudima širom sveta.
Svako sa imalo pameti primećuje da su ljudi na granici Rusije u kolima koja svaka vrede u najmanju ruku kao trosoban stan.
Pa da li so to zaista Rusi koji su ikada branili Rusiju od Zapada?
Bogatih ljudi uvek je bilo i biće ali svi znamo da takvi nikada nisu branili svoju domovinu u bilo kom narodu u bilo kojoj državi.
A i ako je bilo izlazili su u novinama kao čudo.To lepo i slikovito prikazuje i naš čuveni film MARŠ NA DRINI.
Zapad stvara novu vojsku a plaši se mobilizacije 1% Ruskog kapaciteta koji može da ima preko 25 miliona vojnika.
SLOBODA RUSIMA MA GDE BILI.
Koliko vidim prosecan Rus ima daleko bolju platu neko prosecan Srbin.
The average after-tax salary is enough to cover living expenses for 0.8 months in Belgrade compared to 1.1 months in Moscow.
 
Moraju da pišu takve stvari da bi Nemac pristao da sedi u nezagrejanom stanu, tušira se hladnom vodom i ima restrikcije struje. "Propade Rusija, samo što nije!" poručuju im i oni ćute i trpe i čekaju. Bar mi znamo kako se to radi.
A bogataši su svuda isti. I bogati Ukrajinci već mesecima uživaju na moru dok sirotinja gine.
Svet nije pravedan. Zna se kako žive robovlasnici, a kako robovi.
 
Bezali su i srbijanci nisi mogao da ih nahvatas, kod mene u jedinici dosao otac sa autom ovaj bacio pusku i ostavio kamion i zbriso posle nagradjen a ja koji sam ostao kaznjen.E kad opet Otadzbina bude zvala evo joj moj kulac sto cu da je branim.
a inace su svi redom ostali da brane dedovinu i kucni prag po Hrvatskoj i Bosni (kad bi se zaebavali) pa sad krivi Srbi iz Srbije :roll:
 
AUTORSKA
Prozapadne laži su toliko otišle daleko da misle da to prodaju i sirotinji čak i prosečnim ljudima širom sveta.
Svako sa imalo pameti primećuje da su ljudi na granici Rusije u kolima koja svaka vrede u najmanju ruku kao trosoban stan.
Pa da li so to zaista Rusi koji su ikada branili Rusiju od Zapada?
Bogatih ljudi uvek je bilo i biće ali svi znamo da takvi nikada nisu branili svoju domovinu u bilo kom narodu u bilo kojoj državi.
A i ako je bilo izlazili su u novinama kao čudo.To lepo i slikovito prikazuje i naš čuveni film MARŠ NA DRINI.
Zapad stvara novu vojsku a plaši se mobilizacije 1% Ruskog kapaciteta koji može da ima preko 25 miliona vojnika.
SLOBODA RUSIMA MA GDE BILI.
pa idi u rusiju i bori im. se za slobodu
Богати Руси су на страни запада, а сиромашни Руси су на страни истока!!!
a ko je u celoj toj mućkalici na našoj strani?
 

Back
Top