• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Zapad pokazuje snimke Rusa kako beže iz Rusije a ono svako kola vrednosti kao naš stan

zx16

Elita
Poruka
15.628
Pa jeste, Rusija puca na najbogatije delove Ukrajine. Ne misli valjda neko da će od toga imati neku korist neki Sergej, mašinbravar iz Čeljabinska?
По обичају не капираш да. Овај рат је просто неизбежан. Који је смисао НАТО пакта и његовог ширења?
Извуклис су Руси поуку из два велика рата, Наполеон и Хитлер. Оба вођена на територији Русије. Е то Русија сада не дозвољава.
Руси су тога свесни и зато су реаговали на време. Можда је требало и раније.

sunchaya

Buduća legenda
Poruka
38.537
oni koje treba ža
u kom smislu su privilegovani ovi izbegli iz hrvatske i bosne?
u svakom.
evo ti mo lični j primer.
kao što vrv znaš pre dve god su mi ciganke polomile butnu kost i ugrađen mi je fiksator. na birou mi rekoše kako država daje neke subvencije privatnim poslodavcima sa više od 20 zaposlenih koji zaposle i jednu osobu sa određenim zahtevima. tu spadam i ja a takođe i romi i lica izbegla sa teritorije bivše jugoslavije.
njima treba samo krštenica a meni kamara papira od lekara iako samo pogled na otpusnu listu posle operacije i rendgenski snimak dovoljno kažu
btw. ciganke su dobile po dve god ali jednoj je smanjeno na godinu ipo jer je samohrana majka, izbegla sa kosova i živi od sekundarnih sirovina a u slobodno vreme ide krade po radnjama i lomi kosti.
druga je zatrudnela u zatvoru i pustili su je kad je trebala na okot
mani me izbeglih i roma oni su zaštićeni ko beli medvedi idakle god da su

radeta62

Buduća legenda
Poruka
40.546
u kom smislu su privilegovani ovi izbegli iz hrvatske i bosne?
A jel znas koliko je ostalo izbeglih iz Republike Srpske Krajine u Srbiji?Otisli po belom svetu ne mogu da zive sa srbijancima.Ostala sirotinja gde nemaju gde i ne mogu da se snadju.Vise ih ima u Republici Srpskoj nego u Srbiji.

јанпи

Veoma poznat
Poruka
13.055
8К долара имаш
а војну књижицу немаш
можда ћеш сутрадан ти у Гулагу да дремаш
све што си чуо,чуо...заборави сваку причу
навикни на срање
Ti bi da se stekas, e pa moze malo sutra
Bices u bedaku, nema vops i nema vutra

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
182.055
По обичају не капираш да. Овај рат је просто неизбежан. Који је смисао НАТО пакта и његовог ширења?
Извуклис су Руси поуку из два велика рата, Наполеон и Хитлер. Оба вођена на територији Русије. Е то Русија сада не дозвољава.
Руси су тога свесни и зато су реаговали на време. Можда је требало и раније.
Niko nije planirao napad na Rusiju i niko nema prava da nekog napadne zato što misli da će ga ovaj napasti.
Nato se širio pre svega zato što su bivši prisilni ruski drugari gledali da pobegnu od Rusa čim su mogli. To su i Ukrajinci hteli, ali NATO nije hteo da ih primi upravo zbog Rusa da se ne bi svađali.
Međutim, Putina ne zanima postojanje bilo kakve Ukrajine osim porobljene i to je pokazao još pre dosta godina.

zx16

Elita
Poruka
15.628
Niko nije planirao napad na Rusiju i niko nema prava da nekog napadne zato što misli da će ga ovaj napasti.
Nato se širio pre svega zato što su bivši prisilni ruski drugari gledali da pobegnu od Rusa čim su mogli. To su i Ukrajinci hteli, ali NATO nije hteo da ih primi upravo zbog Rusa da se ne bi svađali.
Međutim, Putina ne zanima postojanje bilo kakve Ukrajine osim porobljene i to je pokazao još pre dosta godina.
То ј
е тако јел ти тако мислиш или те не интересује истина?
НАТО се тако ширио и по СРЈ, а СРЈ је напала НАТО и они су се бранили над небом СРЈ. Исто је било са Ираком, Либијом, Авганистаном, Сиријом.
Да, НАТО у опште није хтео Украјину па је из досаде оркестрирано пучем 2014-те срушио легалну власт и довео профашистичку и русофобску. Наравно, кривци су Руси! После су из досаде почели да пумпају оружје у Украјину. Све и циљу одбране од Русије која је годинама нудила мирно решење. И потписана су два али Украјина их није спровела јер је Русија тако саветовала? Јел тако беше? Да, и Руси су спалили Украјинце у Одеси и убијали украјинске цивиле у Луганској и Доњецкој области.
Допуни ако сам нешто пропустио?

bas kao

Elita
Poruka
17.049
То ј
ma nije on zdrav u glavu
polome uterivaci duga nekoga i ode taj u bolnciu i tamo mu stave gips ali samo na jednu nogu, a za drugi kazu ne smemo, ako dodju uterivaci kod nas, da im se ne zamerimo - e to je tvoja logika

u momentu kada su rumuniju opremili sa lanserima i rekli da su za odbranu od irana [znamo gde je rumunija, a gde je iran], jasno je da su slagali da se ne bi posvadjali, ali niko ovde nije glup bas toliko, mislim, niko osim tebe

ako iz kolektivne bezbednosti iskljucujes nuklearnu silu, onda je jasno da si naumuo te koji bi da NAVODNO pobegnu da zrtvujes toj sili,a ne da ih spasavas, i to dzarajuci mecku
PA JEL BALKAN USAO U EU, NEKI, DA BI POBEGLI OD RUSA?

komunizam je pao, madjari se ne boje da ce im se sovjetski tenkovi ponoviti, bezveze lazes samoga sebe, rusi nemaju kapaciteta ni ukrajinu da pregaze tenkovima celu, radi se raketnoj sahovskoj partiji i dometu raketa, uskoro cemo svi biti svedoci

Poslednja izmena:

KaramDjordje

Primećen član
Poruka
837
oni su bre i posle 30 godina ovde na listi privilegovanih u odnosu na sve nas.
to ni jevreji nisu imali posle drugog sv rata a koliko ih potamaniše i to na koji način

Tipican primer nesposobne osobe kome je svako drugi kriv osim njih samih za neuspehe u svom zivotu.

Najsmesnije mi je kad sam sretao takve likove sirom Amerike i Kanade (obicno iz kruga dvojke) kojima su izbeglice krive sto se oni nisu mogli snaci u rodjenom gradu pa su onda otisli preko grane i nekom drugome oduzeli posao.

Zalim vas, najiskrenije. Nije zdravo tako provesti citav zivot. Pogledaj se u ogledalo kolega i zapitaj sta nije u redu sa tobom....to je prvi korak.

sunchaya

Buduća legenda
Poruka
38.537
Tipican primer nesposobne osobe kome je svako drugi kriv osim njih samih za neuspehe u svom zivotu.

Najsmesnije mi je kad sam sretao takve likove sirom Amerike i Kanade (obicno iz kruga dvojke) kojima su izbeglice krive sto se oni nisu mogli snaci u rodjenom gradu pa su onda otisli preko grane i nekom drugome oduzeli posao.

Zalim vas, najiskrenije. Nije zdravo tako provesti citav zivot. Pogledaj se u ogledalo kolega i zapitaj sta nije u redu sa tobom....to je prvi korak.
ne mogu više oni da imaju nikakve privilegije. dosta je. čak mislim da bi mogo i refund da nam padne... od svih članica ex yu.

a o ovom zlu u vidu mislimanskih migranata koje godinama stiže i rusa i ukrajinaca koji sad počinju da stižu tek da ne pričam.
moju podršku neće nikada imati niko ko nije rođen ovde (srbija) pa me nazovi kako oćeš

Poslednja izmena:

Djura Nikolajevic

Ističe se
Poruka
2.894
То ј
НАТО се тако ширио и по СРЈ, а СРЈ је напала НАТО и они су се бранили над небом СРЈ. Исто је било са Ираком, Либијом, Авганистаном, Сиријом.
Да, НАТО у опште није хтео Украјину па је из досаде оркестрирано пучем 2014-те срушио легалну власт и довео профашистичку и русофобску. Наравно, кривци су Руси! После су из досаде почели да пумпају оружје у Украјину. Све и циљу одбране од Русије која је годинама нудила мирно решење. И потписана су два али Украјина их није спровела јер је Русија тако саветовала? Јел тако беше? Да, и Руси су спалили Украјинце у Одеси и убијали украјинске цивиле у Луганској и Доњецкој области.
Допуни ако сам нешто пропустио?
Analiza analiticara, izrazena analno.

Omni

Ističe se
Poruka
2.026
Богати Руси су на страни запада, а сиромашни Руси су на страни истока!!!

A šta je u Rusiji istok? Japan, Južna Koreja pa Amerika... što mu opet dođe zapad.

Dobro, ima i Severna Koreja i Kina. Kina nije zapad ali Japan jeste?

Teško je danas odrediti šta je to taj Zapad a šta Istok. Gde god se okreneš dupe ti pozadi.

Alter_Ego_

Legenda
Poruka
63.638
A šta je u Rusiji istok? Japan, Južna Koreja pa Amerika... što mu opet dođe zapad.

Dobro, ima i Severna Koreja i Kina. Kina nije zapad ali Japan jeste?

Teško je danas odrediti šta je to taj Zapad a šta Istok. Gde god se okreneš dupe ti pozadi.
Tvoje dupe je na udaru gde god da se okrenes, a gose nisam pisao ruski istok, vec istok.
Umes da napravis razliku?

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.