Запад активира своје спаваче у Србији!

пази кад увек има исте 3 слике (једна од којих је рогозин 90их) версус 15,000 неонациста из Азова, Ајдара, Донбаса, Дњипра и Правог Сектора.
Да не рачунамо симпатизере. Да не рачунамо да је то било 61% борбене снаге против руског становништва у Донбасу 8 година, да не рачунамо 13,000 убијених цивила.
Ниси ли ти рекао да је Русија напала Чеченију 1999е?
Da ne računamo i to što su u Rusiji u samom vrhu ti tipovi dok su tetovirani Azovci (a nisu ni svi i naročito ne toliko koliko pominješ) bez ikakve vlasti, da ne računamo brojne grupe u Rusiji tog tipa ...
Rusija trenutno drži pod okupacijom delove Ukrajine, Gruzije i Moldavije.
 
Putin šta je? Ljotićevac?
Ауторитарни капиталиста.
1654772194126.png
 
Da ne računamo i to što su u Rusiji u samom vrhu ti tipovi dok su tetovirani Azovci (a nisu ni svi i naročito ne toliko koliko pominješ) bez ikakve vlasti, da ne računamo brojne grupe u Rusiji tog tipa ...
Rusija trenutno drži pod okupacijom delove Ukrajine, Gruzije i Moldavije.
Без икакве власти а командује над њима исти лик који је власник и Зеленског. Игор Коломојски. Вагнеровци нису на власти, а Рогозин једино може да шаље ракете у свемир. Вагнер иначе је једини нацош у целој причи, буквално је то приватна фирма. Нпр. ја не волим јевреје, а ја кад отворим фирму онда било ко уђе у њу.
Ти "азовци" не само да су под директном контролом власти, него им је допуштено да чине зверства према невиним људима већ 8 година.


Иначе Русију је твој вољени Клинтон хвалијо јер су зауставили конфликт у Молдавији и Грузији, конфликти који су се одвијали од 1989е.
 
Loše je biti neprijatelj Amerike. Još gore je biti njezin prijatelj.


Daj link.
Грешка. Путин је рекао то мало другачије 2005е године. Али, прави цитат је још гори према СССР.

“Знате, ми (у Кремљу) често кажемо да онај који не жали распад Совјетског Савеза нема срца... али да онај кој жели да га повратимо нема мозга. Али мени није жао. Ми не жалимо распад СССРа, ми само говоримо да се он распао и знамо да не смемо да гледамо и зуримо у прошлост, већ само напред у будућност. Не смемо да дозволимо да нас прошлост зграби за рукаве и вуче даље од напретка. Ми разумемо којим путем морамо кретати. Али, зато морамо наставити наш пут са тачке чистог и објективног разумевања онога шта се догодило."
-Путин, 2005е године.

https://ria.ru/20050505/39937603.html


На то ћу додати.

"Народ је добио Велики отаџбински рат, а не Стаљин."
-Дмитриј Анатољевич Медведев

"Борис Николајевич (Јељцин) нам је свима био пример."
-Владимир Владимирович Путин

"Дела Маркса и Енглеса су пропаганда екстремистичке природе."
-Дмитриј Анатољевич Медведев

"Социјализам је лепа идеја на папиру, од које смо у материјалном свету много пропатили."
-Владимир Владимирович Путин
 
Грешка. Путин је рекао то мало другачије 2005е године. Али, прави цитат је још гори према СССР.

“Знате, ми (у Кремљу) често кажемо да онај који не жали распад Совјетског Савеза нема срца... али да онај кој жели да га повратимо нема мозга. Али мени није жао. Ми не жалимо распад СССРа, ми само говоримо да се он распао и знамо да не смемо да гледамо и зуримо у прошлост, већ само напред у будућност. Не смемо да дозволимо да нас прошлост зграби за рукаве и вуче даље од напретка. Ми разумемо којим путем морамо кретати. Али, зато морамо наставити наш пут са тачке чистог и објективног разумевања онога шта се догодило."
-Путин, 2005е године.

https://ria.ru/20050505/39937603.html


На то ћу додати.

"Народ је добио Велики отаџбински рат, а не Стаљин."
-Дмитриј Анатољевич Медведев

"Борис Николајевич (Јељцин) нам је свима био пример."
-Владимир Владимирович Путин

"Дела Маркса и Енглеса су пропаганда екстремистичке природе."
-Дмитриј Анатољевич Медведев

"Социјализам је лепа идеја на папиру, од које смо у материјалном свету много пропатили."
-Владимир Владимирович Путин
Odriču se staljinizma....
 

Свакодневно се смуцају и искачу из тамних чошкова медијског простора ..нпр Дарко Трифуновић , Павле Грбовић,Балиша Божовић и остали велики и мали , ова последња два су дефитнитво активирани спавачи .
 

Back
Top