Zanimljive slike i klipovi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nista ja ovo ne priznajem dok se ove dve nebudu kresnule na sred terazija, pa da nam svima pokazu kako to oni rade s obzirom da otvoreno pozukazuju svoje seksualne sklonosti.
Iskreno, meni sve ovo pa i parada ponosa deluje kao jedno veliko podjebavanje svih i guranje prsta u oko. Ideja je super, gosti se polako okupljaju, u medjuvremenu se masa okupila svi sretni i zadovoljni ocekuju da se dvoje mladih uzmu, postanu muz i zena, kasnije dobiju zajednicku decu, dolaze dva para mladi i mladozenja, mticar je tu sve deluje normalno kad ono eto vidis njih dve :zper:. nista drugo nego klasicno podjebavanje i da se ja pitam parada ponosa bi trebala biti zabranjena i apsolutno nevidim razlog da bude organizovana. Da li heteroseksuaci paradiraju svoju seksualu opredeljenost ???

Zivi kako znas i umes i pusti druge da zive
 
Poslednja izmena:
sa filmske tacke gledista lepo odradjeno samo da je bilo vise "statista" sve bi to izgledalo upecatljivije,a i bez tog grca u licu
Igrore u potpunosti razumem tvoje glediste,ali ima jednu veliku rupu,kazes mi heteroseksualci ne paradiramo,ok,isitna,ali upali tv i vidi koliko se seksualnost eksploatise i forsira,ne mozes kupiti toalet papir a da na njemu nije gola zena,figuratvno govoreci. Danas je izgleda bitnije dal si sa nekim u vezi nego dal imas hleba da jedes,posao i zdravlje
Sto se tice prsta u oko ,i treba,to i jeste poenta,a zasto? Pa imas one koji kazu sve je to ok ali dok to rade iza zatvorenih vrata (jok radice to na ulici ko ona faca kod Arene,faca podvlacim),u kombinaciji sa njima imas i klasicnog huligana koji sebe smatra patriotom,drugim recima ako se na ulici poljube ili drze za ruke ko zna dal ce se vratiti kuci citavi.

E pa,sve dok se treba kriti,ljudima treba gurati prst u oko,pa kad oguglaju bavicemo se pametnijim stvarima kao sto je siromastvo,zlostavljanje zivotinja,dece bez roditelja,bolesnima itd.
Ovo sto sam pisao verovatno te nece razuveriti,ti imas svoje misljenje i ok,postujem to,ali ja to gledam drugacije,nemoj samo da mi kazes kako imam skrivene homo sklonosti ;)

Posto je ovo tema o zanimljivim snimcima i klipovima evo i originalne verzije vencanja sa 77miliona pregleda
 
229313_370592093015302_1391704025_n.jpg
 
Ljudsko meso prodaju samo petkom i subotom

ljudsko-meso-1349079793-214315.jpg

ljudsko-meso-1349079793-214313.jpg

ljudsko-meso-1349079793-214313.jpg

ljudsko-meso-mesara-londona-1349079793-214311.jpg

ljudsko-meso-1349079793-214319.jpg


LONDON - Mesara ljudskog mesa.

U Londonu u popularnoj pijaci Smitfilds prodaje se "ljudsko meso". Kupci mogu da ga pazare samo petkom i subotom, od 9 do 18 sati.

Kompanija Capcom otvorila je mesaru u kojoj se može nabaviti "ljudsko meso", a sve u svrhu promocije novog nastavka popularne kompjuterske igrice "Resident Evil".

Vlasnici Vesker i sinovi prodavaće razne delove tela kao što su uši, ruke, stopala, ali treba napomenuti da je sve napravljeno od lažnog ljudskog mesa.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top