Quantcast

Zanimljive izjave tenisera

Srlesrle

Domaćin
Poruka
4.966
Ma nista nije dobro kao ona izjava Gorana Ivanisevica : "Ja njemu servis,on meni bekhend.Ja njemu servis,on meni forhend.Pa 'ebo mater,ispade da ja znam samo servirat!" :)

Ili cuvena uzrecica Dzona Mekinroa za svaku sudijsku gresku : "Are You sure? Naaaaaaah!"

Blondie2

Aktivan član
Poruka
1.197
Evo kako Ana Ivanovic obasnjava kako da provalite teniserku koja izlazi nasminkana na teren :wink: :
“Da. Kada ste na terenu ne želite da brinete o tome da li vam se pokvarila maskara, ali ima nekih teniserki koje to stvarno rade. Daću vam savet, tako da možete da pogodite ko koristi šminku. Kada uzmu peškir, devojke koje koriste šminku rade ovo (nežno dodiruje lice), nikada se ne obrišu, da se na razmaže. Tako da možete da shvatite ako posmatrate.”
A u jel to ona na finjaka isproziva JJ ili se to meni čini :rolleyes:

Blondie2

Aktivan član
Poruka
1.197
Nisam to pirmetila ona ima tamnu kožu, možda ti se to činilo kad su joj se zarumeneli obrazi.
Ali ana je na finjaka spustila tenisku konkurenciju lepotica time što ispada da je šminka za one koje su gadne a ona je prirodno lepa bez šminke!
Svaka čast ana!

Цлио

Zainteresovan član
Poruka
278
http://www.anaivanovic.com/?lang=sr&path=news&tablepage=7&detailpage=1889

Recenica je izvucena iz konteksta, odn. novinari su je bas to pitali, nije Ana nista kriva, a i ne sminka se, sto kaze Branka Katic u "Ranama" : "Najlepsa je prirodna lepota :mrgreen: " .
Slika na mom avataru prikazuje Anu kako razmenjuje dres / haljinicu sa nekim likom u Australiji, kosa joj je mokra, znaci nije nasminkana 100 %, ali 100 % je najlepsa.
Okacicu sliku, na temu "VASE OMILJENE SLIKE TENISERA "pa sami pogledajte ;) .

_Yoya

Obećava
Poruka
80
ANA JE STIDLJIVA I KONZERVATIVNA!

Jelena Janković: Lepo se slažem sa Anom Ivanović, iako smo poprilično različite osobe. Ona retko govori, stidljiva je i konzervativna, a ja pričam šta mi padne na pamet
- Ana je veoma ćutljiva osoba, dok sam ja, s druge strane, znatno otvorenija. Često pričam šta god mi padne na pamet! Ana je konzervativnija osoba. Ona retko kada priča, a i kada progovori, ne kaže mnogo. To je mišljenje koje sam ja stekla o njoj... da je poprilično stidljiva devojka.

jackass

Aktivan član
Poruka
1.469
Marija Šarapova je oštro kritikovala Žensku tenisku organizaciju (WTA) zbog toga što je teraju da učestvuje u snimanju reklame uoči početka turnira prve kategorije u Rimu.

"Želim da svi moji fanovi znaju da WTA tera mene i nekoliko igračica iz vrha da radimo četvoročasovno snimanje za reklame WTA turneje. Oni žele da snimanje radim u nedelju, ponedeljak ili utorak, u toku turnira u Rimu posle 12 sati puta iz Los Anđelesa. Ja imam svoja lična pravila kada se radi o snimanjima i nikada ih ne radim pre turnira jer su mentalno iscrpljujuća i samo želim da se fokusiram na moj tenis. Sada, WTA mi saopštava da će me, ukoliko ne uradim ovo snimanje, kazniti sa 300.000$. Kao što vidite WTA voli da kažnjava igračice. Da budem iskrena, želela bih da uradim ovo i pomognem promociji turneje koliko god je moguće, ali nije u redu da me teraju da radim snimanja na dan turnira prve kategorije".

Prethodno je Šarapova dala i saopštenje u vezi njenog neučestvovanja na turniru u Berlinu: "Obavestila sam WTA pre nekoliko meseci da ću, ukoliko budem igrala Čarlston, morati da se povučem sa turnira iz Berlina. Oni me sada teraju da kao razlog što sam se povukla navedem povredu ili će me dodatno kazniti na ovih 125.000 dolara koliko me već jesu kaznili. Ja sam osoba koja poklanja, ali odbijam da dajem dalje novac WTA. Želim da svi znaju da sam zdrava i da se radujem igranju u Rimu".

www.svettenisa.net

_0pu§TεNº_

Aktivan član
Poruka
1.603
Ричард Крајичек :
"Можда сам претерао кад сам рекао да су 80% најбољих тенисерки дебеле свиње.
Хтео сам да кажем да су 75% најбољих тенисерки дебеле свиње ! "
:lol: ха ха ахаха

She...she is the one!

Zainteresovan član
Poruka
238
Jelena Janković rekla je da ima prijatelje tenisere, ali ne i teniserke, među kojima vlada rivalitet drugačije vrste nego među muškarcima.
- Među teniserkama nema prijateljica, tu je mnogo više emocija. Vidimo jedna drugu samo kao rivalke. Nemoguće je nekoga pobediti, a onda s njim otići na piće. Svi moji prijatelji su teniseri, oni su potpuno drugi svet. Istog dana igraju meč i posle toga izađu zajedno - rekla je Jelena u izjavi za špansku Marku.
Jankovićeva je još istakla da bi "od Federera uzela sve, ali najviše hladnokrvnost, a od Nadala noge, jer stiže svuda".

Golden Roxy

Zainteresovan član
Poruka
150
Ana Ivanović uspela je da osvoji Rolan Garos i postane prva na WTA listi, ali čak ni kao vlasnica gren slem titule ne želi sebi da "baksuzira" potezima kao što je, naprimer, sedenje na "pogrešnoj" strani stola!

"Bolje je da ne sedim na kraju stola", rekla je novinaru Rojtersa kada je stigla na zakazani intervju.

Dok je pomerala stolicu ka sredini stola, Ivanovićeva je objasnila zbog čega to radi. "Baka mi je rekla da ako sedim na ivici stola - nikada se neću udati. Čudno zvuči...".