zanima me

smeh

Veoma poznat
Poruka
13.755
Da li se muskarci vise pale na novo, kao izazov, ili im je lepse u dobrom, starom, oprobanom drustvu? Ovde stvarno mislim prvenstveno na seks...
 
pa dobro, momci, zar je tako tesko odgovoriti?!
Ili mislite da se odgovor podrazumeva? Kad mi kazete kako stoje stvari, reci cu vam i zasto sam pitala...
 
Mislim da postoji vise mogucnosti kad je u pitanju "staro drustvo", nego uvek iznova uciti sta ona voli i usmeravati je ka "pravim mestima". Neki vole da stalno kresu nove ribe jer misle da su onda bolji jeb_aci, pa se osecaju mocno. Misljenja sam da je to povrsno i ne verujem da tu moze da bude kvalitetnog sexa. Prvih nekoliko odnosa sa novom osobom je svakako uzbudljivo, ali taj osecaj ne traje dugo. Obicno osobe koje su nezadovoljne sobom menjaju cesto partnere. To nezadovoljstvo je nekad tesko primetiti cak i kod sebe, a kamo li kod drugog.

Sve zavisi ko sta (misli da) voli. :)
 
Danasnji muskarci se pale na igru vruce-hladno.Treba znati zagolicati mastu a kada mastu pretvoriti u
stvarnost.Ali u toj igri je bitno da njima das vodjstvo,tj. da misle da su glavni.To svaki muskarac voli,jer ipak je ovo Balkan!
 
Skoro sam sigurna da ih u seksualnom smislu zaista pali pre svega novo i nepoznato...
E sad... zarad nekih drugih stvari i malo komfora koji dobijaju na poznatom terenu, nekad se i zadrzavaju...
 

Back
Top