Zanima me...

Neizgled, može se pomisliti da su Srbi surovi prema svom potomstvu, a ja poznajem samo razmažene. Mogu da razumem kada čovek udari po dupetu, ponekad, sopstveno dete, ali bih likvidirao sve one koji tuku tuđu decu....
 
Ja sam lepo rekao da sam saglasan sa pajamacom. Ne mogu ja da se zamajavam sa problemima freakova sa FOLruma, , bolje je da pročitate nešto poučno.
I vi ste, naravno, kao i uvek, sve pročitali : o )
 
HeBePoBaTaH_:
Ja sam lepo rekao da sam saglasan sa pajamacom. Ne mogu ja da se zamajavam sa problemima freakova sa FOLruma, , bolje je da pročitate nešto poučno.
I vi ste, naravno, kao i uvek, sve pročitali : o )

o chemu sad ti koji ***** prichash? ti si bolesnik, samo furash svoju prichu, koja god da je tema.....
 
pajamaca:
men je žao što si se nasekirala, ali fakat je da se ništa nije ni dogodilo.
zanimljivo mi je to da si posle tog incidenta brže bolje sela i uipsala se na forum, da muku podeliš sa nama. a ne sa drugaricom,koju si zvala, odmah posle razgovora...
čudno mi je i to da je on sam predložio da ide u policiju? i da su ga oni uhapsili?
no way hose!
mislim da si malo umislila i uveličala celu priču, ali ako si htela da saznaš šbbkbb onda ok.
podržavam potpuno.
izvinite, ali ja sam i suviše realna...i uvek vidim rupe...
:shock:
izgleda da se nisam dobro izjasnila, pa ti mislis da lazem.
prvo, od tog incidenta su prosla dva sata kada sam se upisala na forum....mama mi je rekla da ostanem kod kuce i da se smirim, da radim nesto...posto nekad idem u pricaonicu na krstarici, setila sam se da ima i forum, pa sam se, kao sto se moze primetiti, registrovala samo da otvorim ovu temu. U 2 i nesto sam opisala ceo dogadjaj, kad su otisli policajci, jer kad sam otvarala temu, mama mi nije ni bila kuci a nisu dosli ni policajci.
drugo, meni je takodje malko cudno sto se nudio da ide u policiju, radi provere, al sad mislim da jke verovatno pokusao da dokaze mojoj mami(zato sto ga je ona zvala) da me nije zvao i mozda je pretpostavljao da ce ona reci da ne mora....kad je mama dolazila kuci, on ju je zvao i rekao joj da mu je istekla licna karta, stoga je izasao iz kuce....
dalje, ne znam koji bolestan um izmislja ili preuvelicava neki nemio dogadjaj...mozda da bi privukla paznju? na nekom forumu? ma daj.... ja sam ovde trazila samo misljenje mnogo mi je zao sto ti moja prica izgleda izmisljena....
 
HeBePoBaTaH_:
Hahahhahaah..jesi videla? Ovo je, bre, D. Radović, a ne znam šta je hteo čovek da kaže..a pročitao sam u Zabavniku, evo mi ga na stolu (Zabavnik)...
Kaži, ako znaš!
:shock: Moja osnovna se zove Dusko Radovic!! Mozda nas je zato ucitaljica sibala po dlanovima???? :shock: :roll:
 
nego nemojte da razvodnjavamo temu. Tema je zlostavljanje ne vaspitavanje. Znate li vi ljudi sta to znaci....nego se kod nas nista o tome ne zna. A onaj koji napada zrtvu je i sam kukavica i sutra ce tako u svojoj kuci reci detetu da je budala jer mu se zali na nekog debila koji ga maltretira... Mislim strasno...:(
 

Back
Top