Quantcast

zamrzavanje 'dine?

Poruka
7.683
ovako, iam dilemu
da li da upisujem faks ove 'dine i zamrznem godinu jer zbog zdravstvenih zajjebancija(kicma, operacija) ne mogu da zavrsim nijednu obavezu u decembru, januaru i februaru (ispiti, predavanja) ili da ove 'dine odmorim i krenem lepo sledece?

zelim da cujem misljenje nekog ozbiljnog i starijeg

gost 129146

Ističe se
Poruka
2.391
Sta znam...
Nije lose da pauziras obzirom da na faxu kreces sve ponovo iz razloga, ako brines da ces zaboraviti srednjoskolsko gradivo, uostalom tu je uvek mogucnost da obnovis preko raspusta ono sto si radila u srednjoj mada ne verujem da ces toliko zaboraviti, ali opet ono ako! :)

Poruka
7.683
Sta znam...
Nije lose da pauziras obzirom da na faxu kreces sve ponovo iz razloga, ako brines da ces zaboraviti srednjoskolsko gradivo, uostalom tu je uvek mogucnost da obnovis preko raspusta ono sto si radila u srednjoj mada ne verujem da ces toliko zaboraviti, ali opet ono ako! :)
ma ne brinem se oko gradiva, radnih navika i sl.
radnu naviku sam izgubila jos u drugoj, ali mi opet super ide skolica
a faks koji upisujem nema nikakve veze sa mojom srednjom, (medicinska----------zurnalistika) tako da...opusteno
hvala svakako :)

ACCA91

Primećen član
Poruka
816
E vidis da sam u tvojoj poziciji nekako bi mi bila najveca frka da idem sa generacijom god dana mladjom od mene, nekako to tesko da bih mogao da podnesem. Ako ti ovo nije problem, go ahead :)
Bozeeee,koja glupost....Pa,koliki procenat ljudi padne neku godinu,pauzira po 2,3 godine...Eeee,pa na 3-oj godini ima onih koji imaju 22,23,27,30 godina......Ne vidim sta je tu strasno.Nije to srednja skola.pa da padnes godinu...........

~Ateh~

Zainteresovan član
Poruka
217
Slazem se s predhodnim postom, to da je nekom frka da ide s mladjima i to jednu godinu, tako razmislju adoloscenti
Mislim da je uvek bolje krenuti opusten u obaveze, ali opet sve je individualno. Ako na tom faksu nisu predavanja ili vezbe od prevelikog znacaja za spremanje ispita vec postoje knjige u kojima znas da se sve nalazi, do oktobra se to moze fino nadoknaditi, samo ako verujes u sebe

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.