Zamišljam da mi je žena koleginica sa posla kad god imamo seks da li je to loše?

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.876
Evo još jedna dilema za Dragu Savetu (nije moj sluičaj ;)):

"Ja sam muškarac od 35 godina, a ove žene imaju 41 i 46 godina. Divne su, obe udate i zabavne.

Zajedno radimo na proizvodnoj liniji u fabrici, tako da ima mnogo zafrkancije između nas. Rekli su mi da obe igraju burlesku svake nedelje. Kada mi kažu šta rade, dovoljno je da čovek pocrveni.

Oženjen sam i moja žena ima 37 godina. Imamo odličnu vezu, ali sada imam seksualne fantazije o ove dve koleginice tokom seksa sa svojom ženom.

Nisam im rekao kako se osećam, ali nisam siguran šta da radim."

hqdefault.jpg

Poslednja izmena:

Belgradeboy

Iskusan
Moderator
Poruka
6.025

"Ja sam muškarac od 35 godina, a ove žene imaju 41 i 46 godina. Divne su, obe udate i zabavne.

Zajedno radimo na proizvodnoj liniji u fabrici, tako da ima mnogo zafrkancije između nas. Rekli su mi da obe igraju burlesku svake nedelje. Kada mi kažu šta rade, dovoljno je da čovek pocrveni.

Oženjen sam i moja žena ima 37 godina. Imamo odličnu vezu, ali sada imam seksualne fantazije o ove dve koleginice tokom seksa sa svojom ženom.

Pogledajte prilog 1148953
Da je ovo @Зоки otvorio ne bih se iznenadio. 😂

sinnke

Buduća legenda
Poruka
33.054

Pogledajte prilog 1148953
Bitno je da mozes torbat svoju zenu makar sta mastao. Moj komsija masta o komsinici preko puta kad skace po zeni

Falcone

Obećava
Poruka
77
oh pa to je stari štos da nateraš muškarca da te zamišlja
ubaciš mu virus (potanko opisana situacija uz geg štos ili nehajno odmahivanje rukom) i ne može više da obriše tu sliku iz glave
naročito ako ima neutralnu seksualnu partnerku
A koji je štos da nateraš ženu da te zamišlja?

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.