Quantcast

zamislite sebe za 10 godina-sta vidite?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bananica

Zainteresovan član
Poruka
117
Crnka:
decembar,3003
ja posle 10godina
izgledam fenomenalno, brak mi je savršen, deca divna,na poslu mi je fantasticno,zivot mi je kao bajka(samo ne mogu da se setim koja)...Budim se ......i vidim 8)
e,bas mi je zao ali nema takve bajke.mislim kod brace Grim bi sve do ovog zadnjeg i moglo da prodje,i brak i klinci i muz,ali posao...ne,ne,ako je po bajkama,san zene je da cuva klince i cisti kucu,sprema muzu veceru...nego ozbiljno,zasto su ljudi prestali da pisu bajke?mislim je li vi znate neku moderniju bajku,mozda ja samo nisam u toku...

Crnka

Zainteresovan član
Poruka
106
[e,bas mi je zao ali nema takve bajke.mislim kod brace Grim bi sve do ovog zadnjeg i moglo da prodje,i brak i klinci i muz,ali posao...ne,ne,ako je po bajkama,san zene je da cuva klince i cisti kucu,sprema muzu veceru...nego ozbiljno,zasto su ljudi prestali da pisu bajke?mislim je li vi znate neku moderniju bajku,mozda ja samo nisam u toku...[/quote]

Bajke se i dalje pishu, samo su neki prestali da ih chitaju.
Ali za 10 godina ko zna ...sve je moguće
ma samo opushteno :lol:

B

bajko spisateljica

Gost
Crnka:
[e,bas mi je zao ali nema takve bajke.mislim kod brace Grim bi sve do ovog zadnjeg i moglo da prodje,i brak i klinci i muz,ali posao...ne,ne,ako je po bajkama,san zene je da cuva klince i cisti kucu,sprema muzu veceru...nego ozbiljno,zasto su ljudi prestali da pisu bajke?mislim je li vi znate neku moderniju bajku,mozda ja samo nisam u toku...[/quote]

Bajke se i dalje pishu, samo su neki prestali da ih chitaju.
Ali za 10 godina ko zna ...sve je moguće
ma samo opushteno :lol:
evo ja vetj hvatam beleshke... :lol:

T

tikva

Gost
DeDa:
Zamisljam sebe daleko od zavicaja...u tudjini...davno pristigao iz drzave u kojoj nije bilo opstanka...jednom recju "bedni" imigrant,sa decom koja ne zna ju Srpski nego Nemacki ili Engleski,koja umesto zlatiborske prsute jedu hot dog... :cry: :cry: :cry:
ja obozavam hot dog :lol: ma,neka su ti klinci zivi i zdravi i neka imaju sta da jedu,a lako ces ti i za srpski i za njemacki i za engleski... :wink: 8)

S

sreca

Gost
kuca na Beverli Hilsu,muz zgodan do bola,vodi neku zescu kompaniju,mlati pare,zenske se lome oko njega,a on voli...pogadjajte 3 puta-pa,naravno,samo mene.imamo i 2 sincica i jednu cerkicu,ali o njima se brinu neke bebisiterke,mi samo uzivamo u njima.ja sam uspesna poslovna zena koja voli muza ali ima ljubavnika... 8)

Devilishgirl

Poznat
Banovan
Poruka
8.251
Seti se vica, kad vec spomenuste hot-dog.

Setao se Mujo po New Yorku i ogladneo. Vidi on neki
kiosk, idu ljudi i jedu nesto. Stane on u red za to nesto, i vidi pise "Hot Dog". Pogleda u recnik,
Hot=vruce, Dog=pas. Malo se iznenadi, al ajde, kad jedu svi jesce i on, valjda je ovde takav obicaj da se jedu psi. Dodje na red, plati, uzme, i gleda u onu kiflu, pa ce: "Ih bre, pa zar od onolike psine
meni bas k*rac da upadne".. :oops: :lol: .

T

tikva

Gost
Devilishgirl:
Seti se vica, kad vec spomenuste hot-dog.

Setao se Mujo po New Yorku i ogladneo. Vidi on neki
kiosk, idu ljudi i jedu nesto. Stane on u red za to nesto, i vidi pise "Hot Dog". Pogleda u recnik,
Hot=vruce, Dog=pas. Malo se iznenadi, al ajde, kad jedu svi jesce i on, valjda je ovde takav obicaj da se jedu psi. Dodje na red, plati, uzme, i gleda u onu kiflu, pa ce: "Ih bre, pa zar od onolike psine
meni bas k*rac da upadne".. :oops: :lol: .
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.