pitanja Vučiću
1.Čliji je agent Ana USAID Trilaterala mladi lider Klausa Švaba Brnabić? Da li je ona jedan od CIA agenata u vrhu države u vašem okruženju na koje je ukazao bivši direktor BIA Vulin pre dve godine u intervjuu na televiziji Pink?
2. Da li ste svesni da je Siniša Mali u projektu Beograd na vodi stranom partneru za ulog od 43 miliona evra poklonio 68% vlasništva nad zemljištem vrednim oko 33 milijardie evra i profit koji do sada iznosi oko 5 milijardi evra a biće mnogo veći? zašto je uopšte bio potreban strani partner kad Beograd ima budžet reda veličine 2 milijardi evra? Zar nije mogao grad Beograd da da 43 miliona evra Energoprojektu koji tamo zida i da se od prodaje kvadrata zida dalje kao što se i sad radi? Da se tako uradilo Beograd bi ostao 100% vlasnik zemljišta i izadržao 100% profita.
https://forum.krstarica.com/threads/sinisa-mali-zloupotreba-velika.1058838/
3. Da li stvarno mislite da se primitivnim srbovanjem koje je praktično mentalno silovanje u srpstvo mogu u srpski nacionalni korpus vratiti pojedinci koji više nisu Srbi a srpskog su porekla? zašto ne učite od zapadnih službi kako se radi promena identiteta pojedinaca i grupa?
https://forum.krstarica.com/threads...ego-licno-opredeljenje.1058738/#post-52998156
4. Da li vam je omiljeni film "Kum" ili ipak "Podzemlje" Emira Kusturice?
5. Objasnite mi strategiju koju imate oko Kosova..Zašto su korak po korak predate sve institucije Srbije na severu Kosova i to predstavljeno kao čin patriotizma i pobeda od pet prema nula? Zašto je nezadovoljstvo Srba sa severa Kosova kanalisano kroz pravljenje paravojne formacije koja je nedovoljno obučena nameštena da upadne u zasedu i tako da povod Šiptarima da vojno uđu na sever Kosova?