Zamisli

Malo pre si rekla da nevakcinisani ostaju kod kuce.

Ja ne znam dal ti shvatas da su oni rekli da i vakcinisani mogu siriti virus. Dal je tebi to jasno? Znaci nebitno je ko je vakcinisan ko nije kad virus cirkulise i medju vakcinisanim, jedina je razlika sto virus njih ne moze ubiti.

Zbog toga nosimo maske dok svi nebude vakcinisani

Gde je tebi problem to shvatiti ?

Mi vakcinisani i dalje sa maskom štitimo osobe koji još nisu vakcinisani

Gde je tebi problem shvatiti da te vakcina može zaštiti od težak oblika ?
 
Znas sta je ok? Da se zabrani abortus, to je protiv Hipokratove zakletve...
Ljudi nemaju pojma o cemu pisu, znas ti sta znaci kad napises 'sedis kuci'? To se ne podudara sa humanistickom inteligencijom. Sud za ljudska prava doneo zakon koji prisiljuje ili ucenjuje .. Nisam znao da je prislila i ucena jedno od ljudskih prava, mislio sam da je sloboda ljudsko pravo. 'Nije vakcina obavezna, ali ne mozes van Srbije' - znate vi ko se sluzio takvim forama.

Оdmah je bilo jasno da dve histerije pomažu jedna drugu. Cela himera "ljudskih prava" je kao i svaki "sveopšte važeći" princip pre ili kasnije (obično pre) sredstvo protiv osnovnog principa slobode. Svi ti "generalizmi" su pre ranije nego kasnije sredstvo diktature i zla. Nema nikakve slučajnosti što su "briga za žrtve" i "borbe protiv diktature" osnovna magija i propaganda kako najveći zločinac modernog doba, NATO pakt, ima "pokriće" za bestijalne zločina protiv naroda Iraka, Libije i Srbije. Što ni Evropa nema svoj Sud ali ima Strazburg mambo-džambo "ljudskih prava". Što je neo-liberalizam isto negacija liberalizma i isto neogovedizam kao boljševizam i fašizam.
Otuda su ulučili histeriju u histeriji da ozakone da roditelji nemaju posed nad svojom decom već neka država i neka medicina i neka ideologija "dobrote". Dočim gle čuda spojenim sudovima očas će se to zlo preneti i na ostala mandatorna bodenja, upravo kao što neumni ovde troluju "jer ugrožavaš ostale". Opet mentalitet i praksa proganjanja veštica. Ono kako demokratija biva demoNkratija.
Već je bilo puno pokušaja da npr. neki levi sud u Londonu sudi nekom u Indokini jer je nekom njihovom "povredio ljudska prava" - isto kao što bi to radio Vatikan ili Kominterna ili Gestapo, smatrajući se za sveopštevažeći, naredbodavni globalno. Posledica toga nadzakonja je naravno bezzakonje i kriminalna akta.
A otud i pravo svakog od nas da se brani, ponajviše od svoje nazovi države ako ne da nije naša nego je demoNkratska.

Mi, danas velicamo: Martin Luter Kinga, Mahatma Gandia, Nelson Mandela, Noam Čomskia, a gazimo preko njihovi dela...


Mene je strah osoba poput tebe
Zvucis kao fanatik ili neki religiozni vođa
 
Mene niko nezaglupljuje to su činjenice!

Zao mi je zbog tvoje mame

Mom bratu je drug donio u kuću a drug neveruje u koronu iako je ipak otisao u bolnicu jer je počelo gusiti.

A brat je dobiju tezu sliku međutim pošto su ovamo bolnice krcate odbijao je iako je imao uputi da ode u bolnicu

I tek danas 12 dan dolazi pomalo sebi uz pomoć određenih ljekova i cortisonski spreja , svaki dan odlazim do njega zamaskiram se

Mama koja ima 74 godine kaslje , pluca čista, bez temperature

Cijelu prošlu godinu vodili brigu i sve do dana X kad odlaze u trgovinu čuvali se maskama, desinfekcija kolica, mahinalno pranje ruku

I to Sranje donijo prijatelj u kuću koji neveruje da korona postoji ali upravu taj debil ipak otisao u bolnicu da zauzme krevet i očekivao od doktora da mu pomognu

Zašto maltretirate društvo?
Ma nema sta da se prica cim ti postavljas takvo pitanje
 
Zbog toga nosimo maske dok svi nebude vakcinisani

Gde je tebi problem to shvatiti ?

Mi vakcinisani i dalje sa maskom štitimo osobe koji još nisu vakcinisani

Gde je tebi problem shvatiti da te vakcina može zaštiti od težak oblika ?
Pa problem je sto si ti rekla da ce nevakcinisani ostati kod kuce. Znaci kontradiktorna si.

Mislim ko zeli da se vakcinise, stariji, ugrozeni, svako ko se boji, i treba da se vakcinise. Ali kazem po studiji koju je uradila WHO 80% zarazenih nije imalo nikakve simptome ili je imalo blage simptome.

I sta ti ocekujes dokle ce ti vakcina trajati kad Vucic pravi fabriku vakcina u Srbiji. To znaci samo jedno da ovo nikad nece nestati i da ce se 'pacijenti' svake godine vakcinisati kao protiv gripa koji je misteriozno nestao.
 
Pa problem je sto si ti rekla da ce nevakcinisani ostati kod kuce. Znaci kontradiktorna si.

Mislim ko zeli da se vakcinise, stariji, ugrozeni, svako ko se boji, i treba da se vakcinise. Ali kazem po studiji koju je uradila WHO 80% zarazenih nije imalo nikakve simptome ili je imalo blage simptome.

I sta ti ocekujes dokle ce ti vakcina trajati kad Vucic pravi fabriku vakcina u Srbiji. To znaci samo jedno da ovo nikad nece nestati i da ce se 'pacijenti' svake godine vakcinisati kao protiv gripa koji je misteriozno nestao.


Kako se gripa prenosi ? Da li je moguće da su zaštitne maske zastitile i od gripa?

Šta misliš ti?
 
Evo sad u autobus pise na bilbord i posle vakcinu stavi masku drzi distancu izbegavaj okupljanja
Nece ti se ostvariti ta optimisticna vizija jer nisi ti u zlatnu milijardu kolko god se gurala
 
Mene je strah osoba poput tebe
Zvucis kao fanatik ili neki religiozni vođa

Da smo teokratska drzava, bilo bi bolje. Bog je ljudima dao slobodu.
Meni je drago da se ljudi protive necemu sto ne predstavlja slobodu izbora. Veliki je broj ljudi koji mogu prepoznati do cega to moze dovesti to, ako budemo samo cutali. Zbog toga sam protiv gej brakova, nemam nista protiv homoseksualaca, ali imam protiv homo brakova. Ako sebi to dopustimo, gde je granica? Sutra ce se pojaviti neki ljudi koji misle da je seks sa zivotinjama nesto normalno. Treba postaviti granicu, nisam ja nigde napisao da je vakcina opasna, ali sam protiv krsenja ljudskih prava.
Ne treba mešati antivaksere i ljude koji se protive prisilnoj vakcinaciji. Nisam protivnik vakcina, ali da mi ubrizgavaju bilo šta u telo bez moje saglasnosti ne može. To je pitanje osnovnih ljudskih prava. Ja ću da odaberem šta je dobro za mene.

I jos je gore sto se pojavljuju ljudi koji imaju visak kilograma, konzumiraju alkohol, puse cigarete... Oni sad kao odjednom razmisljaju o zdravlju, hoce da se vakcinisu. To sto se ubijaju od alkohola, to nije bitno...
Evo, zasto ne pricamo o alkoholu, cigaretama? Zbog toga sto neki ljudi od toga imaju veliki profit. Iako je alkohol svrstan u droge, iako svaki treci pusac umre od raka pluca...
 
Da smo teokratska drzava, bilo bi bolje. Bog je ljudima dao slobodu.
Kako kad u srednjovekovnim teokratskim drzavama ljudi, bas nasuprot, nisu imali nikakvu slobodu.
Razne vrste sloboda su iskljucivo liberalno-ateisticka tekovina.

A sto se tice izbora oko vakcinacije ona je tek u 21. veku postala neobavezna (neke vakcine koje su u Srbiji obavezne za decu, u EU nisu)
 
Kako kad u srednjovekovnim teokratskim drzavama ljudi, bas nasuprot, nisu imali nikakvu slobodu.
Razne vrste sloboda su iskljucivo liberalno-ateisticka tekovina.

A sto se tice izbora oko vakcinacije ona je tek u 21. veku postala neobavezna (neke vakcine koje su u Srbiji obavezne za decu, u EU nisu)
A to samo na spolne boljestine nitko te ne tera seksati se a pogotovo ne rabiti gumu
 
Kako se gripa prenosi ? Da li je moguće da su zaštitne maske zastitile i od gripa?

Šta misliš ti?
Evo da ti objasnim nesto. Ovaj virus ako nisi do sada shvatila je kao radijacija. Znaci i vakcinisanim ce pasti antitela ako se "previse druze" ne nose maske itd. E zato i za njih vaze mere. Pogotovo sto dolaze ovi novi brazilski sojevi za koje vec u Brazilu tvrde da ni vakcina ne pomaze.

Ja nisam antivakser i dobro je sto je vakcina stigla da spase one kojima je potrebna.

Ali da bas svako mora da primi sa time se ne slazem. Kad vidis da se odrzavaju sportska desavanja, kad ovi sto su doneli mere sami krse, kad WHO kaze da 80% zarazenim nije nista, onda shvatis da ovo nije tako strasno kao sto neki zele predstaviti. Da one brojke iz Italije i Amerike su bile strasne kada je u jednom danu umiralo par hiljada ali to je zato sto je zdravstveni sistem pao, ljudi nisu imali slobodnog kreveta.
 
Kako kad u srednjovekovnim teokratskim drzavama ljudi, bas nasuprot, nisu imali nikakvu slobodu.
Razne vrste sloboda su iskljucivo liberalno-ateisticka tekovina.


A sto se tice izbora oko vakcinacije ona je tek u 21. veku postala neobavezna

Slazem se. Ali treba napraviti razliku izmedju religije i kulture jednog naroda. Koliko ja znam Stari i Novi zavet usmeravaju coveka na pravi put, na nama je hocemo pratiti slediti taj put .
 
Pa, ne, zato sto je vakcinacija pre svega namenjena penzionerima, a oni niti se druze niti idu na koncerte niti utakmice...
Kontradiktorno razmisljanje
I odakle si ti i u kojoj zemlji ce biti primenjene mere kako si ih opisala?
odakle ti ideja da je vakcina samo za penzose, mladje osobe kao ne fasuju koronu, pocela i deca da se razboljevaju ,
danasnja vest ,beba od par meseci na respiratoru zbog korone
 
Ne treba mešati antivaksere i ljude koji se protive prisilnoj vakcinaciji. Nisam protivnik vakcina, ali da mi ubrizgavaju bilo šta u telo bez moje saglasnosti ne može. To je pitanje osnovnih ljudskih prava. Ja ću da odaberem šta je dobro za mene.
Ne samo to nego sto na onom papiru koji treba da potpises pise da ne mozes tuziti proizvodjaca ako ti se kasnije u zivotu nesto desi. A tvrde vakcina bezbedna. Pa jel to ima logike? (ili da pitamo one koji su odma umrli po primanju vakcine. Da u manjini su ali zivot je zivot)

Ali ko odluci da mu je rizik sa vakcinom manji nego covid ja nemam nista protiv.
 
Ti ko ovi sa TV-a koji kazu ako ne stavite masku umrecete. Ja sam svega DVA PUTA nosio masku:per: I znas sta je bilo kad sam dosao kuci kasljao sam jer me je maska gusila. Tako da "no mask no pain" sto se mene tice
 
odakle ti ideja da je vakcina samo za penzose, mladje osobe kao ne fasuju koronu, pocela i deca da se razboljevaju ,
danasnja vest ,beba od par meseci na respiratoru zbog korone


Kakva su to deca? Ona koja su naucena na cokoladu i minimalnu ili nikakvu fizicku aktivnost.
Pricaju kako je beba na raspiratoru, ali niko ne spominje zdravlje majke tog deteta... Ajde da vidimo je l' majka ima neku bolest, da vidimo kako se ponasala tokom trudnice...
Zasto moj komisija sa sela nije nikad bio bolestan i sto se ne plasi korene? Koji ima 75 godina i sve zube ustima...
Vodite bludne radnje po toaletima disokete, sa svakakvim devojkama/momcima, a plasite se Covida. A polni bolesti se ne plasite...
 
Kakva su to deca? Ona koja su naucena na cokoladu i minimalnu ili nikakvu fizicku aktivnost.
Pricaju kako je beba na raspiratoru, ali niko ne spominje zdravlje majke tog deteta... Ajde da vidimo je l' majka ima neku bolest, da vidimo kako se ponasala tokom trudnice...
Zasto moj komisija sa sela nije nikad bio bolestan i sto se ne plasi korene? Koji ima 75 godina i sve zube ustima...
Vodite bludne radnje po toaletima disokete, sa svakakvim devojkama/momcima, a plasite se Covida. A polni bolesti se ne plasite...
Idi na pdf religija i tamo piši
 

Back
Top