zamena za trcanje

hmmm...moracu da se ne slozim sa tobom... :)
bez ljutnje naravno :)
zashto mislish da teretana nije za zene? to je klasichna predrasuda...
posebno kod ljudi koji nisu dovoljno ili su pogreshno informisani...
odmah i da razjasnim, pod teretanom, ja podrazumevam vezbe sa slobodnim tegom, i tek poneku spravu...
znachi za razvoj tela, mishica, snage, itd, vezbe opterecenja (tj tegovi) su neophodni...
ne kazem ja da se nece neko lepo razviti od plivanja i trchanja, ali to je prilichno ogranicheno, a sa vezbama opterecenja se de granice dosta pomeraju.
slazem se da je malo glupo shto je sve to u zatvorenom prostoru, posebno po ovako lepom vremenu i sve...ali ***... mora neka zrtva da bude :)

poshtujem svachiji stav, i podrzavam svako bavljenje sportom i aktivnostima, al opet, treba biti otvoren malo :)
Svako ima svoje misljenje.Ne slazem sa sa tobom.
Ako hoces da se bild bidl bidlujes kao Sipka-nekad.... onda furaj u teretanu,Ako ti je draza sprava za trcanje,kucni bicikli,troskovi kupovine,manjak prostopra u stanu,ustajao vazduh-samo napred.Ako hoces da se rekreiras na isti nacin,bez tih sprava,a pritom uzivas na svezem vazduhu...znas sta ti je ciniti.
 
ovaj... kao shto rekoh...predrasude... problem je shto ljudi teretanu i body building odmah povezuju sa ogromnim mishicima, izrazenim venama, aas i tako dalje...a realnost je ipal malo drugachija...
naravno... neka radi ko shta voli :)
 
Svako ima svoje misljenje.Ne slazem sa sa tobom.
Ako hoces da se bild bidl bidlujes kao Sipka-nekad.... onda furaj u teretanu,Ako ti je draza sprava za trcanje,kucni bicikli,troskovi kupovine,manjak prostopra u stanu,ustajao vazduh-samo napred.Ako hoces da se rekreiras na isti nacin,bez tih sprava,a pritom uzivas na svezem vazduhu...znas sta ti je ciniti.

Kriticni su Decembar,Januar i Februar kada je bas hladno za rekreaciju napolju,tako da je tada jedino neki zatvoren klub resenje...
 
Kriticni su Decembar,Januar i Februar kada je bas hladno za rekreaciju napolju,tako da je tada jedino neki zatvoren klub resenje...
Da....ali neki i tada trce...i to po ledu.....
khm.....
Bavite se ljudi sportom,koji cete izabrati -nebitno...radite sta vam prija...nema efekta vezba ako radite na silu...i ako osetite da ne prija vasem organizmu.
Ma nista nema efekta kada se na silu radi....
 
Sve se mozemo dogovoriti.Da mi je samo znati kako bi mogli jomini-a i taba-a da nagovorimo da dodju. :D
Moj studentski dan je za danas zavrsen,sto se fakulteta tice. A sad ide onaj dosadniji deo studiranja.. :( Al povremeno tura sklekova da se razbije monotonija. :D... ili krug oko bloka... :)
 
Druze, sklekovi su mi najvazniji trening! ;) Veliki sam fan sklekova.
Inace ranije bas ih nisam gotovio, razmisljao sam da nema efekta ako se rade dugo i vise ponavljanja ali sada vidim koliko sam gresio :) sa obzirom da su sklekovi fondacija vojske, mornarickih foka, zandarmerije itd.
 
Slazem se .Vecina tinejdzera opravdava svoj fizicki izgled obavezama.Kao nemam vremena za sport,jer ucim.Jos gore je kad kazu da nemaju vremena za druzenje sa prijateljima, pa onda zasednu za fejs 2-3 sata ,pa tako stalno.TO su ciste gluposti...Verujte mi da ne idem u skolu ceo dan bih trenirao>>>>>>:super:
 
Slazem se .Vecina tinejdzera opravdava svoj fizicki izgled obavezama.Kao nemam vremena za sport,jer ucim.Jos gore je kad kazu da nemaju vremena za druzenje sa prijateljima, pa onda zasednu za fejs 2-3 sata ,pa tako stalno.TO su ciste gluposti...Verujte mi da ne idem u skolu ceo dan bih trenirao>>>>>>:super:
Covek ima vremena za sve samo je pitanje sta mu je prece.....
Treba kvalitetno da rasporedi svoje vreme,da ima tzv. svakodnevni "ritam"....Sve se da stici!
Vecina srednjoskolaca je lenja.....prece je nekima da izadju i klosare po gradu,da se drogiraju,alkoholisu....za to imaju vremena ,a za sebe,svoje zdravlje za sport nemaju...Glupi izlizani izgovori....nista drugo sem toga.A onda dodju na forum i traze pomoc kako da smrsaju u roku od nedelju dana...znaci sada moraju i treba im pomoc jer oni zaista to zele da postignu a ne znaju kako....Hahahaha
Samodisciplinom - eto kako..Prvo neka srede to sto trebaju da srede u glavi-mentalno , pa onda neka porade na sebi-fizicki-ako uopste i zele..Naravno ovo se odnosi samo na neke,a oni ce se pronacu u ovome.
 
Jedino resenje je da za raspust ih roditelji odvedu u neki bootcamp, da ih izmuce (pogotovo one debele koji su zavisnici cokolada) :)
Ne kao u americkim emisijama kada kaznjavaju tinejdzere (delikvente), pa ih vode u one vojne kampove , pa ih urnisu tamo :D
Ajmoooooo sklekovi jos i jos o jos....Nije dovoljno-JOS !!!
Ustajanjeeeee petlovi su se digli vec ajde trcanjeeee do iznemoglosti :D
 

Back
Top